19e Eeuwse gepolichromeerde kinderschommelwieg. Afmeting: 60 x 57 x 95 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten louis seize Sonnenschrank met ruitpanelen en halve zwarte zuilen. Uitneembaar. Circa 1800. Afmeting: 200 x 175 x 65 cm. In zeer goede staat.
Oude ovale spiegel met floraal decor. Goudkleurig. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten speeltafel. Circa 1860. Louis Philippe. Gebruikssporen. Afmeting: 77 x 88 x 88 cm. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten jugendstil garderobe met tegel + spiegel. Circa 1900. Afmeting: 200 x 72 x 28 cm. In goede staat.
Twee zware, antieke mahoniehouten geëboniseerde zuilen. Circa 1880. Afmeting: H 95 x Ø 30 cm. In goede staat.
Mahoniehouten louis philippe tafel met 4-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 76 x 87 x 62 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Zuid Duits notenhouten tabernakel secretaire met bandintarsia en bronzen beslag. Barok. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 178 x 132 x 77 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten penantkast met volle zuilen en snijwerk panelen. Gründerzeit. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 79 x 45 x 81cm. In goede ongerestaureerde staat.
Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.