Antieke Hollandse, uitneembare, eikenhouten Pander boekenkast met schappen, driekwart zuilen en Korinthische kapitellen. Circa 1900. Afmeting: 211 x 270 x 50 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse Venetiaanse piedestals van notenhout, met putti, snijwerk en geschulpt blad. Afmeting: 97 - 97,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse of Engelse mahoniehouten tafel met marmeren blad, windhond en messing. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 x Ø 36 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse wandconsole-tafel van mahoniehout. Voorzien van mooi snijwerk. Circa 1850. Afmeting: 77 x 48 x 120 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire secretaire met vergulde bronzen kariatiden en messing band-intarsia. Circa 1820. Afmeting: 156 x 98 x 50 cm. In goede staat.
Vlinderbank. Holland. Willem III. Massief mahonie. Boven met sierlijk snijwerk. Bloem decor. Zithoogte: 42 cm. Afmeting: B 157 x H 109 x D 72 cm. In goede staat.
Mooie gave 19e eeuwse Franse poudreuse van rozenhout fineer, en met bronzen beslag. Louis Quinze stijl. Afmeting: 77 x 74 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke Frans kersenhouten sideboard/penantkast. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd + schellak gepolitoerd. Afmeting: 103 x 123 x 51 cm. In goede staat.
Rijke, antieke, Oostenrijkse twee-deurs kast met wortelnoten panelen en drie volle zuilen. Historisme. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 194 x 121 x 56 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse notenhouten penantkast. Recentelijk gerestaureerd + gepolitoerd. Tevens zijn de sloten vervangen. Afmeting: 85 x 81 x 38 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten kabinet. Circa 1840. Twee-deuren + drie laden. Gerestaureerd. Afmeting: H 208 x B 132 x D 54 cm. In goede staat.
Klein, Duits, notenhouten Gründerzeit buffet. Twee-delig. Circa 1880. Met neo renaissance snijwerk. Afmeting: 202 x 118 x 60 cm. In goede staat.
Noord Duits wortelnoten secretaire met zuilen. Gründerzeit. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 135 x 100 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuwse uitneembare Duitse 2-deurs barok kast met schuine hoeken + lades. Eikenhout. Afmeting: 190 x 200 x 75 cm. In goede staat.
Zwart lederen design bank van Artifort. Door (Mare) Renée Holten. Nieuwprijs circa € 3.200,= Afmeting: 84 x 75 x 205 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse eikenhouten Münsterländer frontstollen kist. Met vlinderslot en smeedijzeren banden. Oudere restauratie. Afmeting: 57 x 170 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten vitrinekast met floraal snijwerk + kroon. Circa 1860. Willem III. Afmeting: 195 x 103 x 45 cm. In zeer goede staat.
Aparte wortelnoten Willem III secretaire met gebogen front en zijkanten. Mooi binnenleven. Circa 1860. Enkele krimpnaden. Afmeting: 157 x 105 x 45 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe twee-deurs kast met lade, snijwerk en kroon. Circa 1860. Lijsten zijn erbij. Afmeting: 195 x 105 x 45 cm. In goede staat.