This website uses cookies

Oktoberveiling 2023

Auction on Thursday, October 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Antieke sta-lamp, H 169 cm.
Result: 250 EUR

Antieke sta-lamp met draken en albasten zuilen. Eén zuil met barst. Circa 1890. Afmeting: H 169 cm. In redelijk/goede staat.

Palissander kist met theeflacons
Result: 250 EUR

Prachtige, 19e eeuwse, Franse, palissanderhouten theekist met drie porseleinen houders. Handbeschilderd met figuren + goud decor. Afmeting: 16 x 29 x 14 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar, 1820
Result: 250 EUR

Twee zware bronzen empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Twee bronzen kaarskandelaren, H 81 cm.
Result: 250 EUR

Twee grote bronzen barok kaarskandelaren met heilig hart en cherubijnkoppen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.

Amfora vaas + console
Result: 200 EUR

Vintage Yves Saint Laurent damestas
Result: 200 EUR

Vintage Yves Saint Laurent damestas. Ongebruikt met origineel etiket/prijskaartje + doos. Afmeting: 23 x 15 x 3 cm. In goede staat.

Religieuze missie donatie engel
Result: 200 EUR

Religieuze missie donatie engel met ja-knikkend hoofd, zodra geld is ingeworpen. 'God Loove U'. Gemaakt van gips, gepolychromeerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Gegoten klokkenkast/paardenmenner
Result: 200 EUR

Prachtige antieke barok wandkandelaar
Result: 200 EUR

Prachtige 18e eeuwse Hollandse wandkandelaar van messing. Barok. Afmeting: 38 x 20 x 45 cm. In goede staat.

Lampenvoet met putti
Result: 200 EUR

Grote oude/antieke messing met bronzen lampenvoet, voorzien van diverse putti's. Afmeting: 72 cm. In goede staat.

2x Kerk wandkandelaar
Result: 190 EUR

Twee zeer grote neo gotische kerkelijke wandkandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: 83 x 50 x 37 cm. In goede staat.

Koffiemolen (jugendstil)
Result: 180 EUR

Grote antieke jugendstil Cristal koffiemolen. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Lot divers muntgeld
Result: 180 EUR

Groot lot met divers oud/antiek munt- en papiergeld. Zeker uitzoeken waard!! Afmeting: 1 - 10 cm. In goede staat.

Groot lot munten (wereld)
Result: 170 EUR

Cartier pen
Result: 160 EUR

Gold plated Les must de Cartier balpen, versierd met ribdecor en op de dop een gravure: G.O. van Gameren. Met doos en certificaat. Heeft een nieuwe vulling nodig. In goede staat.

Antieke bronzen fotolijst, 1900
Result: 160 EUR

Antieke, en prachtig bronzen vergulde dubbele fotolijst. Historisme. Met putti en halfnaakte vrouw. Circa 1900. Neo renaissance. Afmeting: 29 x 37 cm. In goede staat.

3x Antieke koffiemolen
Result: 150 EUR

Drie antieke koffiemolens. Divers. Onder andere; mahoniehout, messing en ijzer. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.

Oude koperen hanglantaarn
Result: 150 EUR

Oude koperen hanglantaarn. Zeskantig. 20e Eeuw. Geëlektrificeerd. Afmeting: 94 x 61 x 53 cm. In goede staat.

Houten modelschip
Result: 150 EUR

Houten modelschip. Naar de driemaster Friesland 1663. Deel masttuig behoeft nieuwe bevestiging. Afmeting: 70 x 80 x 22 cm. In goede staat.

Blauwe olielamp met brons
Result: 150 EUR

Bijzonder grote kobalt blauwe porseleinen olielamp met vergulde messing monturen. Circa 1880. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

2x Dwarsfluit
Result: 150 EUR

Twee dwarsfluiten. 1x Pearl No. 500 ES, 11-9654 Japan. 1x Gemeinhardt & Co. Inc. Elhardt Ind. M2 213914. Met etui's. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren zijkant van tuinbank
Result: 150 EUR

Twee jugendstil gietijzeren zijkanten van tuinbank. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 70 x 6 cm. In goede staat.

4x Etnografico Afrika
Result: 150 EUR

4x Oude/antieke Afrikaanse etnografico. Houten figuren et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 x B 95 cm. In goede staat.

Borduurwerk in rococo lijst
Result: 140 EUR

Borduurwerk in 19e eeuwse vergulde houten rococo lijst. Eén stukje mist. Afmeting: H 56 x B 49 cm. In goede staat.