Antieke sta-lamp met draken en albasten zuilen. Eén zuil met barst. Circa 1890. Afmeting: H 169 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige, 19e eeuwse, Franse, palissanderhouten theekist met drie porseleinen houders. Handbeschilderd met figuren + goud decor. Afmeting: 16 x 29 x 14 cm. In goede staat.
Twee zware bronzen empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen barok kaarskandelaren met heilig hart en cherubijnkoppen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
Vintage Yves Saint Laurent damestas. Ongebruikt met origineel etiket/prijskaartje + doos. Afmeting: 23 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Religieuze missie donatie engel met ja-knikkend hoofd, zodra geld is ingeworpen. 'God Loove U'. Gemaakt van gips, gepolychromeerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Prachtige 18e eeuwse Hollandse wandkandelaar van messing. Barok. Afmeting: 38 x 20 x 45 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke messing met bronzen lampenvoet, voorzien van diverse putti's. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Twee zeer grote neo gotische kerkelijke wandkandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: 83 x 50 x 37 cm. In goede staat.
Grote antieke jugendstil Cristal koffiemolen. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Groot lot met divers oud/antiek munt- en papiergeld. Zeker uitzoeken waard!! Afmeting: 1 - 10 cm. In goede staat.
Gold plated Les must de Cartier balpen, versierd met ribdecor en op de dop een gravure: G.O. van Gameren. Met doos en certificaat. Heeft een nieuwe vulling nodig. In goede staat.
Antieke, en prachtig bronzen vergulde dubbele fotolijst. Historisme. Met putti en halfnaakte vrouw. Circa 1900. Neo renaissance. Afmeting: 29 x 37 cm. In goede staat.
Drie antieke koffiemolens. Divers. Onder andere; mahoniehout, messing en ijzer. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Oude koperen hanglantaarn. Zeskantig. 20e Eeuw. Geëlektrificeerd. Afmeting: 94 x 61 x 53 cm. In goede staat.
Houten modelschip. Naar de driemaster Friesland 1663. Deel masttuig behoeft nieuwe bevestiging. Afmeting: 70 x 80 x 22 cm. In goede staat.
Bijzonder grote kobalt blauwe porseleinen olielamp met vergulde messing monturen. Circa 1880. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Twee dwarsfluiten. 1x Pearl No. 500 ES, 11-9654 Japan. 1x Gemeinhardt & Co. Inc. Elhardt Ind. M2 213914. Met etui's. Afmeting: 37 - 40 cm. In goede staat.
Twee jugendstil gietijzeren zijkanten van tuinbank. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 70 x 6 cm. In goede staat.
4x Oude/antieke Afrikaanse etnografico. Houten figuren et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 x B 95 cm. In goede staat.
Borduurwerk in 19e eeuwse vergulde houten rococo lijst. Eén stukje mist. Afmeting: H 56 x B 49 cm. In goede staat.