Eikenhouten Friese staartklok met kwartierslag. Drie gewichten + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen louis philippe pendule met bloemenmeisje en zwaan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 46 cm. In zeer goede staat.
Zuid Duitse Vorderzappler klok met spillegang. Barok. In originele staat. Wijzers 19e eeuw. Functionerend. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch wekkerklok met speelwerk. Circa 1920. Messing met marmer, verso Dresden. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse reiswekker van messing met slagwerk op bel. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse reiswekker van messing met slagwerk op bel. Circa 1900. Secondenwijzer mist. Afmeting: 12 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws notenhouten Amsterdams staand horloge met maanstand, wekker, datum en slagwerk. Benedictus Del Campo - Amsterdam. Circa 1740. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder Bismarck wandklok met halfuur-slag. Afmeting: 60 cm. Eén ketting mist. Verder in goede staat.
Antieke Franse louis philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Restauratie + wijzerplaat iets beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Gave antieke Franse pendule van albast met verguld compositie metaal. Circa 1870, louis philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 33 x 27 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang, bolle emaille wijzerplaat + peerslinger. Afmeting: 38 x 26 x 16 cm. In goede staat.