Bronzen Oosterse waterbuffel met groene patina. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. Divers. 20e Eeuw. Tevens één maal samack. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Omarmende man en vrouw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke beelden. Onder andere; van meerschuim, compositie metaal en hout. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Houtgestoken engel met bazuin. 20e Eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandplaquettes. Leeuw + geleerde. 20e Eeuw. Afmeting: circa 20 - 21 cm. In goede staat.