Hugo Polderman. 1886 - 1977. Punters bij Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In goede staat.
Paul van Eeden. 1907 - 1996 Den Haag. Titel: Verwelkte tulpen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1880. Landschap met watermolen en figuur. Eén beschadiging in de lucht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 67 cm. In goede staat.
E. van Berkel. Hollands romantisch riviergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1986 + 1980. 1926 - 1989 Hengelo. 2x Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: H 64 x B 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesische School. 20e Eeuw. Balinese schone. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 43 cm. In goede staat.
A. van Bruggen. 21e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese voorouder portretten. Gouache papier. Afmeting: H 160 x B 104 cm. In redelijk/goede staat.