Walasse Ting. 1929 - 2010. Halfnaakte dame. Gouache op papier. Afmeting: H 11 x B 17 cm. In goede staat.
Jean Baptiste Madou. 1796 - 1877. Verso documentatie origineel + lakstempel uit 1863. Met originele lijst. Heer met wandelstok. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24,5 x B 19 cm. In goede staat.
Hendrik van Ingen. 1833 - 1898. Twee koeien aan een plas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 51 cm. In goede staat.
Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Boerderij 'de Kwadenoord' met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: B 50 x H 60 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Drentse boerderij met vissende boer, boerin en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Gouache op papier. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
Pol Dom, 1904. 1885 - 1978. Portret studie Pol Dom. Zelfportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 56 cm. In goede staat.
Samuel Schellinck, 1927. 1876 - 1958. Geelkuif kaketoe in boscage. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boer en boerin. Met Paul Gehring lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Landschap met boerderij bij sloot. Olieverf op linnen. Met vergulde veeren lijst. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw zittend in tuin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 10 cm. In goede staat.
Dirk Johannes van Haaren. 1878 - 1953. Hollands dorpsgezicht met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 108 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 (Enschede). Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 40 cm. In goede staat.
Hendrik Breedveld. 1918 - 1999. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 31 cm . In goede staat.
Guilliaume Corneille, 2003. Nummer 87/200. Titel: Sur La Plage. Lithografie op papier. Afmeting: H 54 x B 75 cm. In goede staat.
Lithografie Keith Haring. Nr. 17/200. Nadruk. Twee figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
A. Legras. 1864 - 1915. Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 32 cm. In redelijke staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 80 x B 110 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Landschap met paarden en vogel op hekwerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In redelijke staat.
Grote Texoprint Guiliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 220/250. Kat met zonnebloem. Lithografie op linnen. Afmeting: H 90 x B 125 cm. In goede staat.
Herman Bogman jr. 1890 - 1975. Den Briel, stadsplein met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Landschap achter Mooiland te Heelsum. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.
Jo Schrijnder. 1894 - 1968. Besneeuwd bosgezicht met reeën. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Dirk Berend Nanninga fecit. 1868 - 1954. Art deco bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 17,5 cm. In goede staat.