Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi dekselvaas met floraal decor + bodemmerk. Eén haarlijn bovenrand, onderrand stuk af. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren in landschap/floraal/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45,8 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen celadon schotel met draak decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 49,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met floraal emaille decor. Fijn uitgewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Beker, craquelé glazuur. 1x Vaas, craquelé glazuur. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.
Dikwandige Chinees porseleinen schotel met kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Uiterst zeldzame 18e eeuwse Japanse imari porseleinen kraantjeskan met zilveren monturen met oude restauratie. zilver is gemerkt jaarletter O uit 1873.. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met figuren decor. 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met floraal decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; 17e - 18e Eeuw. Kang xi, Cheng lung. Chips en/of gelijmd. Afmeting: Ø 20 - 22 cm. In matig/redelijke staat.
Elf delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Familie verte draken decor. Zes schotels, vier kopjes + één kom. Haarlijnen, chips en/of gelijmd. Afmeting: 7,5 - 14, 5 cm. In redelijke staat.
Vier Chinees porseleinen cups met familie rose figuren decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen balustervaas met tuin decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen capucine vazen met familie rose emaille decor/floraal/landschap decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte schotel met decor van keizerlijke figuren. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42,5 cm. In goede staat.
Chinese sung porseleinen pennenhouder met celadon glazuur. Afmeting: 5 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie verte cups met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 7,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijk/goede staat.
Oud gesigneerd Chinees rolschilderij met berglandschap en tekst. Lithografie op papier. Afmeting: L 330 x B 26,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in tuin/man klimt op dak/goud decor. Emaille verf. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.