This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese dekselvaas, H 20 cm.
Result: 1.000 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi dekselvaas met floraal decor + bodemmerk. Eén haarlijn bovenrand, onderrand stuk af. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 45,8 cm.
Result: 1.000 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren in landschap/floraal/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45,8 cm. In goede staat.

Grote celadon schotel Ø 49,5 cm.
Result: 1.000 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen celadon schotel met draak decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 49,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Result: 960 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met floraal emaille decor. Fijn uitgewerkt. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

2x Chinees celadon porselein
Result: 950 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Beker, craquelé glazuur. 1x Vaas, craquelé glazuur. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.

Dikwandige Chinese schotel Ø 37 cm.
Result: 900 EUR

Dikwandige Chinees porseleinen schotel met kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28,5 cm.
Result: 900 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Imari kraankan op zilveren voet
Result: 900 EUR

Uiterst zeldzame 18e eeuwse Japanse imari porseleinen kraantjeskan met zilveren monturen met oude restauratie. zilver is gemerkt jaarletter O uit 1873.. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

5-Delig Chinees kaststel, H 20 - 22 cm.
Result: 900 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met figuren decor. 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kang xi schotel Ø 35 cm.
Result: 850 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Result: 850 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met floraal decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 20 - 22 cm.
Result: 850 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere; 17e - 18e Eeuw. Kang xi, Cheng lung. Chips en/of gelijmd. Afmeting: Ø 20 - 22 cm. In matig/redelijke staat.

Lot Chinese kop en schotels
Result: 800 EUR

Lot Chinees (divers)
Result: 800 EUR

Elf delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Familie verte draken decor. Zes schotels, vier kopjes + één kom. Haarlijnen, chips en/of gelijmd. Afmeting: 7,5 - 14, 5 cm. In redelijke staat.

Vier Chinese cups
Result: 800 EUR

Vier Chinees porseleinen cups met familie rose figuren decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 39 cm.
Result: 800 EUR

Chinees porseleinen balustervaas met tuin decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 24 cm.
Result: 800 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen capucine vazen met familie rose emaille decor/floraal/landschap decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese familie verte schotel Ø 42,5 cm.
Result: 800 EUR

Chinees porseleinen familie verte schotel met decor van keizerlijke figuren. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42,5 cm. In goede staat.

Chinese sung pennenhouder
Result: 800 EUR

Chinese sung porseleinen pennenhouder met celadon glazuur. Afmeting: 5 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 36 cm.
Result: 800 EUR

Twee Chinese cups Ø 7,6 cm.
Result: 750 EUR

Twee Chinees porseleinen familie verte cups met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 7,6 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.
Result: 750 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: Ø 22,6 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees rol-schilderij, 330 x 26,5 cm.
Result: 750 EUR

Oud gesigneerd Chinees rolschilderij met berglandschap en tekst. Lithografie op papier. Afmeting: L 330 x B 26,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 23,2 cm.
Result: 700 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in tuin/man klimt op dak/goud decor. Emaille verf. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.