Lot Chinees porseleinen kop + schotels. 6x Schotel + 5x kopje. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 4 x Ø 9 cm. In goede staat.
Fijn beschilderde Chinees porseleinen wijnkan met floraal decor + acht tekens bodemmerk. Tuit gelijmd. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.
Drie delen oud/antiek China. 1x Cloisonné vaas met kraanvogel decor. 1x Lakwerkschaal, circa 1900. 1x Chinese wekker met automaat, met MAO. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Japanse satsuma porseleinen kop en schotels. Tuin/goud decor. Met bodemmerk. Fijn gedecoreerd. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse handgeschilderde tangka met veel boeddhistische figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 33 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kanton vazen. Twee grote vazen bovenrand gelijmd. Afmeting: H 14 - 26 cm. In matig/redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotel op standaard. Wapen/floraal/goud decor. Schotel gelijmd. Kopje haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In matige staat.
Drie antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen. Divers. Circa 1900. Eén grote met vergulde messing monturen + twee kleinere vazen. Afmeting: H 13 - 28 cm. In goede staat.
Twee Oosterse/Chinese koraal figuren. Afmeting: 5 - 5,2 cm. In goede staat.
Twee vier-delige Chinees porseleinen theesets. Landschap/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen drinkbeker met familie rose/geisha's in tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Republiek. Circa 1900. Afmeting: H 11 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Oosterse of Chinese bronzen vaas met patina. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote schaal, set van twee hectagonale vazen, en een pot. Schaal gelijmd, rest goed. Afmeting: 19 - 26 cm.
Twaalf oude Chinees porseleinen Kantonese borden. Divers. Vogel/vlinder/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 18 - 24 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Eén 18e eeuwse imari vaas. Twee kommen met floraal rood/wit/groen decor. Enkele chip. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Japans porseleinen borden. Floraal decor. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.