This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Lot Chinees porselein
Result: 60 EUR

Lot Chinees porseleinen kop + schotels. 6x Schotel + 5x kopje. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 4 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese wijnkan, H 29 cm.
Result: 50 EUR

Fijn beschilderde Chinees porseleinen wijnkan met floraal decor + acht tekens bodemmerk. Tuit gelijmd. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.

Drie delen divers oud/antiek China
Result: 50 EUR

Drie delen oud/antiek China. 1x Cloisonné vaas met kraanvogel decor. 1x Lakwerkschaal, circa 1900. 1x Chinese wekker met automaat, met MAO. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

5x Japanse satsuma kop + schotels
Result: 50 EUR

Vijf antieke Japanse satsuma porseleinen kop en schotels. Tuin/goud decor. Met bodemmerk. Fijn gedecoreerd. Afmeting: 5 - 11 cm. In goede staat.

Tibetaans tangka
Result: 50 EUR

Oude Tibetaanse handgeschilderde tangka met veel boeddhistische figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 33 cm. In goede staat.

Drie Kanton vazen, H 14 - 26 cm.
Result: 50 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kanton vazen. Twee grote vazen bovenrand gelijmd. Afmeting: H 14 - 26 cm. In matig/redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein, 6x
Result: 50 EUR

Chinese kop en schotel op standaard
Result: 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotel op standaard. Wapen/floraal/goud decor. Schotel gelijmd. Kopje haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In matige staat.

Lot Chinees porselein
Result: 50 EUR

3x Antiek Japans Satsuma porselein
Result: 50 EUR

Drie antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen. Divers. Circa 1900. Eén grote met vergulde messing monturen + twee kleinere vazen. Afmeting: H 13 - 28 cm. In goede staat.

Twee koraal figuren
Result: 45 EUR

Twee Oosterse/Chinese koraal figuren. Afmeting: 5 - 5,2 cm. In goede staat.

2x Vier-delige Chinese theeset
Result: 45 EUR

Twee vier-delige Chinees porseleinen theesets. Landschap/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.

Chinese republiek drinkbeker, 1900
Result: 40 EUR

Antieke Chinees porseleinen drinkbeker met familie rose/geisha's in tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Republiek. Circa 1900. Afmeting: H 11 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Oosterse of Chinese vaas, H 13,5 cm.
Result: 40 EUR

Oosterse of Chinese bronzen vaas met patina. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Lot China/Japan (6x)
Result: 40 EUR

4x Antiek Japans porselein
Result: 40 EUR

Vier delen antiek Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote schaal, set van twee hectagonale vazen, en een pot. Schaal gelijmd, rest goed. Afmeting: 19 - 26 cm.

Twaalf Chinese borden Ø 18 -24 cm.
Result: 40 EUR

Twaalf oude Chinees porseleinen Kantonese borden. Divers. Vogel/vlinder/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 18 - 24 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Chinees porselein
Result: 35 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. Eén 18e eeuwse imari vaas. Twee kommen met floraal rood/wit/groen decor. Enkele chip. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Japanse borden Ø 21 - 22 cm.
Result: 30 EUR

Vier 19e eeuwse Japans porseleinen borden. Floraal decor. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 19,5 cm.
Result: 30 EUR