Antieke Mechelse eikenhouten eethoek met dolfijn-tafel. Grote dolfijnen. Zes stoelen met ranken. Afmeting: 76 x 133 x 100 cm. / 110 x 50 x 48 cm./ 134 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Twee grote massief houten armleunstoelen in Zuid Amerikaanse stijl met maya tekens. 20e Eeuw. Afmeting: 122 x 54 x 65 cm. In goede staat.
Prachtige louis seize chiffoniere met intarsia en floraal/vazen decor (ook aan de zijkanten). Met origineel ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 165 x 102 x 45 cm. In goede staat.
Twee-delige Engelse hoekkast van mahoniehout met bandintarsia. Eduardian-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 215 x 100 x 62 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Chinese hocker van hardhout met floraal decor en gecontourneerd blad met marmer. Afmeting: H 93 x Ø 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten bakwaaier kabinet met openslaande knieën. Louis Quinze. Circa 1760. In ongerestaureerde originele staat. Afmeting: 240 x 200 x 58 cm. In redelijke staat.
Twee-delig 18e eeuws eikenhouten tinbuffet. Duitsland. Met drie deuren en lades. Eén deel achterwand mist. Afmeting: 205 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Drie-delige eikenhouten Hollandse buffetkast in renaissance-stijl, met ranken/leeuwenkoppen/gezichten, twee deuren en vier lades. Circa 1880. Afmeting: 190 x 140 x 62 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Hollands louis seize miniatuur kabinet van mahoniehout. Met intarsia, origineel beslag, sleutel + slot. Afmeting: 49 x 34 x 12 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten historisme gründerzeit pronk vertico met volle zuilen en houtgestoken panelen. Circa 1880. Afmeting: 169 x 97 x 58 cm. In goede staat.
Kleinere eikenhouten klepbank met snijwerk. Neo renaissance. 19e Eeuw. Afmeting: 105 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Anrtieke Duitse mahoniehouten Louis Phillippe 1 deurs vitrine, kast met schappen, ca 1860. 191x101x45cm. In goede staat.
18e Eeuws orgelgebogen Hollandse louis quinze commode met vier lades en verguld beslag. Mahonie. Afmeting: 80 x 96 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III vitrinekast met schappen, kroon en tollen. Heeft wormbeval. Afmeting: 205 x 99 x 45 cm. In redelijke staat.
Grote mahoniehouten empire tafel met kolom en drie klauwpoten. Holland. Circa 1820. Afmeting: 77 x Ø 135 cm. In goede gerestaureerde staat.
Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met twee lades, schappen, en rondom geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 189 x 115 x 50 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Zuid-Duitse tafel van vruchtenhout, met grote lade en houtgepinde verbindingen. Oudere restauratie. Afmeting: 61 x 137 x 97 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands wortelnoten model miniatuur drie-deurs porseleinkast. Barok. Circa 1800. Afmeting: 85 x 28 x 55 cm. In goede originele staat.
Zeer grote vergulde halspiegel met engelen, fruitmand en ranken. 19e Eeuw. Afmeting: 187 x 102 cm. In goede originele staat.
Bijzondere eikenhouten barok kist met snijwerk + tekst. Duitsland. Met bijbelse spreuk + anno 1803. Met origineel slot en slede poten. Afmeting: 50 x 173 x 64 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten boekenkast. Neo renaissance. Met leeuwenkoppen, ranken en verstelbare schappen. Afmeting: 200 x 135 x 40 cm. In goede staat.