This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Louis seize nachtkastje
Result: 70 EUR

Mahoniehouten louis seize nachtkastje met jalouziedeur + lade. 19e Eeuw. Afmeting: 69 x 49 x 35 cm. In goede staat.

Louis philippe bijzettafel, 1860
Result: 70 EUR

Lage mahoniehouten bijzettafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 51 x 60 x 85 cm. In goede staat.

Wortelnoten bijzettafel
Result: 60 EUR

Antieke wortelnoten bijzettafel met klauwpoten en gecontourneerd blad. Chippendale-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.

Kapstok, 1880
Result: 60 EUR

Antieke eikenhouten neo renaissance kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 103 x 25 x 12 cm. In goede staat.

Engelse 3 in 1 tafel
Result: 60 EUR

Engelse 3 in 1 tafel. Mahoniehout. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

Kleine eiken poppentafel
Result: 60 EUR

19e Eeuws miniatuur eikenhouten historisme poppentafel. Afmeting: 24 x 25 x 35 cm. In goede staat.

Antieke opklapbare bijzettafel, 1920
Result: 60 EUR

Antieke hardhouten opklapbare bijzettafel met snijwerk/druivenranken decor. Circa 1920. Afmeting: 51 x 47 x 47 cm. In goede staat.

Hollandse naaitafel
Result: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met vakverdeling. Afmeting: 76 x 48 x 37 cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse Franse stoelen
Result: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Louis Seize-stijl stoelen met gevlochten zitting. Afmeting: 96 x 40 x 45 cm. In goede staat.

Duits sleutelkastje, 1910
Result: 50 EUR

Duits eikenhouten sleutelkastje. Historisme. Circa 1910. Afmeting: 57 x 36 x 19 cm. In goede staat.

Spiegel
Result: 50 EUR

Octagonale goudkleurige spiegel. Facet geslepen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 84 cm. In goede staat.

Vergulde spiegel, 140 x 105 cm.
Result: 50 EUR

Grote vergulde spiegel met ranken. 21e Eeuw. Afmeting: 140 x 105 cm. In goede staat.