Houten speelgoed hobbelvarken met polychromie. Naar oud voorbeeld, echter tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 42 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met figuren decor + messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Zes antieke theestoofjes. Divers. Messing + vernikkeld. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse dekseldoos van palissanderhout met handgeschilderd miniatuur damesportret. Afmeting: 9,5 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen klokkenbijstellers met goudkleurig compositie metaal. Circa 1890. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee grote messing kaarskandelaren met floraal decor + cherubijnkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Lot divers antiek. 1x 19e eeuwse gewichtenset. 1x Antieke domino-set. 1x Antieke 18e eeuwse stijgbeugel. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Antieke messing neo renaissance historisme wandkandelaar. Circa 1880. Afmeting: 37 x 37 x 26 cm. In goede staat.
Twee delen Japans lakwerk. Dekseldozen. Eerste helft 20e eeuw. Geisha's in landschap decor. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhouten traditionele vrouwenhoofden met hoofdtooi. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws geborduurd gobelin met edelman. Beschadigingen. Afmeting: 50 x 39 cm. In redelijke staat.
Lot diverse Hollandse postkaarten. Divers. Hoofdzakelijk eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 9 cm. In goede staat.
Twee hoge herenhoeden in originele doos. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 32 x 22 cm. In goede staat.
Twee decoratieve borstbeelden. Goudkleurig. Decoratief van composiet. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote staande lampenvoet in Franse stijl, met brons en albast. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.