Twee 19e eeuwse tinnen kastanje vazen met polychromie. Circa 1820. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten apothekers weegschaal met zwart marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 46 x 40 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse bronzen, deels vergulde Charles Dix kaarskandelaren met carrara marmer. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse uit palmhout, kerf gesneden breischede met anno 1778 + initialen. Mooie patina. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Vintage gitaar. Framus Archtop. Duitsland, 1958. Geëboniseerd, met parelmoer en bakeliet. Afmeting: 109 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken Oosters paard met vergulding. 21e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 18 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos met florale intarsia. Met gesigneerd slot, J. Needs & Co. New Bond. Lichte fineerschade. Afmeting: 22 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse satsuma porseleinen petroleumlampen met floraal/goud decor en messing monturen. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Antieke opticien-brillen set met diverse sterktes. In notenhouten kist. Circa 1900. Afmeting: 7 x 33 x 21 cm. In goede staat.
Amerikaans lederen western zadel, compleet met stijgbeugels. Action company. Nr. 21540-1. Afmeting: 60 x 47 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse geëboniseerde boulle sigaren + tabaksdoos. Geen sleutel. Afmeting: 12,5 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Twee bijzonder grote antieke kruidenier-koffiemolens van messing. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede staat.
Twee Hollandse complete muntenverzameling albums. Onder andere zilver. 1x Koningin Beatrix + 1x Koningin Juliana. Afmeting: 32 x 28 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse typemachine Blickensderfer Cheapside London, made in USA. Afmeting: 19 x 28 x 33 cm. In goede originele staat.
Afrikaans, uit hardhout gesneden drakenboot met dolfijnen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 122 x 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse handbeschilderede blikken dienbladen met floraal/vogel decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 69 - 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse naaiset in originele dekseldoos met zes delen necessaire. Onder andere met parelmoer + vergulding. Afmeting: 5,5 x 18,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Lot oude dolken + zakmessen. 20e Eeuw. Onder andere Duitsland + USA. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Zes diverse dolken. Groot en klein. 20e Eeuw. Onder andere USA, Duitsland. Afmeting: L 25 - 45 cm. In goede staat.
Twee bronzen sluitgewichten. 19e + 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5 - 5,6 cm. In goede staat.
Antiek Italiaans Pietra Dura mozaïek portret met dikke houten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 57 x B 52 cm. In goede staat.
Drie antieke gebrandschilderde glas-in-lood ramen. 18e - 19e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: 48 - 72 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse neo renaissance Bretonse dekseldoos met narrenkoppen. Afmeting: 20 x 22 x 14 cm. In goede staat.