Josef Verheyen. 1899 - 1976. Beek in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 51 cm. In goede staat.
Jan v.d. Horst. 21e Eeuw. Geschilderde kopie naar Renoir. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Jan van der Horst. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuur en ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse handingekleurde gravure. Hollandse vloot + Engelse en Franse slag bij Malaga 1704. Afmeting: H 18 x B 21 cm. In goede staat.
Jan Kiewiet. 1899 - 1977. Poldergezicht met koeien. Pastel op papier. Afmeting: H 47 x B 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse oosterse gouache met figuren en tekst. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 76 cm. In goede staat.
J. Enneking. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting; H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Lot diverse Hollandse grafiek op papier. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Freek. Tweede helft 20e eeuw. Havik en vlaamse gaai. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.