Antieke Art Deco glazen Leerdam cactuspot. Circa 1930. Haarlijn. Afmeting: H 12,5 x Ø 12,7 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Franse glazen vaas met reliëf landschap decor. Jugendstil. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Lot van 22 stuks Art Deco Hollandse Copier glazen uit de 30er-jaren. Met paarse stam. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 5,5 x H 15 cm. In goede staat.
Antieke 14-delige glazen bowlset. Mondgeblazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 32 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Engels porseleinen theeservies met rozen decor + goudrand. St. James Bone China. Bestaande uit: 8 kop + schotels, melkkan, sauciere, schaal, dekselschaal, kleine schaal, 6 soepborden, 6 diner borden e...
Zuid Holland Gouda platelen figuur. Vader met zoon. Breda. 1909 - 1960. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote antieke majolica schaal met zwaan. Circa 1920. Genummerd. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.
Antieke Engelse majolica jardiniere. Circa 1920. Floraal/figuren decor. Afmeting: 28 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Drie porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Unterweissbach figurengroep, jurk beschadigd. En twee figuren + vaasjes, circa 1910. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porseleinen stapel/dekseldozen met landschap/floraal decor. 19e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 14 - 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees/Japans porselein. 1x Kantonees bord, Familie Rose, floraal/goud decor. 1x Groot porseleinen schotel Japan/China. 1x Japanse diepe kom, 19e eeuw. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat...
Twee delen 19e eeuws Japans Kutani porselein. Bestaande uit: Theekan, haarlijnen bovenrand. En een theebus, deksel gelijmd. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijke staat.
Zes 19e eeuwse Japans porseleinen onderzetters met tuin decor. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen sculptuur met bodemmerk. Chinese man met hert op de rug (mist iets in de hand). Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen lampenvoet met groen glazuur + figuren decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees brons. 20e Eeuw. 1x wierookbrander met bodemmerk. 1x Octagonale dekseldoos met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose schaal met tuin/vogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 27 cm. In goede staat.
Zilveren pasteischep, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een gezaagd blad met floraal decor. De gehele schep is voorzien van floraal graveerwerk. MT.: onduidelijk, vermoedelijk Amsterdam, jl.:...
Cassette met zilveren vork en lepel, 800/000, met een deels geschulpte steel. 21 cm. totaal ca 136 gram. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. Geplaatst in een zwarte cassette. In goede staat.
Zilveren doosje, 833/000, rond model met parelrand en een sierlijke monogramgravure J.V.C.. Het doosje is voorzien van een los kristallen binnenbakje en heeft een vergulde binnenzijde. ø 6,5x2cm. Zilv...
Zilveren poederdoos, 925/000, ronde doos voorzien van ene gepointilleerd decor met floraal graveerwerk. Sluit slecht. 7,5x0,8mm. Brutogewicht ca 96 gram. In redelijke staat
Lot met zilveren bestek, voorzien van een dessertlepel, Haags lofje, een roomlepel, een suikerschep en een taartvork met gegraveerd biedermeierdecor, een theelepel met wajangfiguur en 4 specerijenlepe...
Zilveren doos, 925/000, vierkant heup model, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. MT.:A & J Zimmerman Limited, Birmingham, jl.: q:1915. 8,5x8,5x1,5cm. ca 121 gram. In goede staat
Lot zilveren lepels, met 6 theelepels met een Djokja motief, theelepel met figuur en schip,3 suikerlepels, o.a. met fl1,- munt, een roomlepel met ovale bak, uit model en voorzien van restauratie en ee...
Lot zilver met een kristallen bonbonschaal met deksel op ronde zilveren voet, 835/000, ø14x23cm, minimale chip, en twee kandelaren op ronde voet met filetrand, 925/000. ø8x7cm. In goede staat.
Lot met 5 lepels, 835/000, met 3 roomlepels en 2 suikerscheppen. Voorzien van gegraveerde florale bewerking. totaal ca 69 gram. In goede staat
Lot met zilveren lepels en vorkjes, 835/000, met 6 koffielepels met gegraveerde steel en 4 vorkjes met bloemensteel. Totaal 60 gram. In goede staat
Fraai plated chocoladekan, met een bolle buik, een klepdeksel en een ebbenhouten greep. 11x20x17cm. In goede staat.
Lot zilver met een tamboereernaald met agaten heft, een naaldenkoker met ribbewerking, breischede met graveerwerk en een clip en een Djokja zilveren vingerhoed. Totaal ca 58 gram. Diverse gehaltes.
Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van gedreven elementen en versierd met graveerwerk. 3x3x5,5cm. ca 21 gram. J.H. van der Meulen, Joure, 1902-1925. In goede staat
Zware zilveren armband, 835/000, met een gourmetschakel en een amerikaanse haak. Breedte 10 mm. ca 63 gram. 21 cm. In goede staat
Zilveren hanger, 835/000, met barnsteen. Hanger met een ovale barnsteen voorzien van een zilveren hangeroog versierd met een aanzet met druivenranken. Grootte 23x45mm. incl. oog. ca 8,1 gram. In goede...
Stalen horloge Royalty, voorzien van een ronde stalen kast met lunette met wereldtijden en een zwarte wijzerplaat met groene cijfers en een dagaanduiding. ø 38 mm. Mechanisch. En een zwart leren band.
Lot met 4 zilveren ringen, waarvan 3 met stenen en een brede ring uit 3 delen met 2 gezaagde delen. totaal ca 35 gram. In goede staat.
Groot lot oorstekers, 10 paar met staal en titanium. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met zirconia's en een rode steen. In de vorm van Bunnies. ca 1,3 gram. 11,5 mm. In zeer goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een zirconia en daaromheen een rand met tekst en zwarte inleg. ø 7,5mm. ca 1,6 gram. In goede staat.
Pierre Willem Hoeks. 1906 - 1990. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41x B 81 cm. In goede staat.
3x Hollandse School. 20e Eeuw. Landschappen met waterpartij. Divers. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met schaapsherder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Paul Ooms. 1939 - . 20e Eeuw. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
A. Koning. 20e Eeuw. Boer met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Oude vintage Brunsviga reken/telmachine, en een nachtklok van het merk Bürk & Söhne. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 17 cm. / 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten dekseldoos met brievenhouder voorzien van intarsia. Afmeting: 19,5 x 24,5 x 17 cm. In goede staat.
Drie-delig Engels Woodward tinnen servies. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.