Oud Perzisch bidkleed. Beige. Panderman, Turkije. Afmeting: 171 x 117 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed, Afschari. Met vogels in boom decor. Blauw/rood. Afmeting: 186 x 141 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Perzisch kleed, Afschari. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 181 x 160 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren decor. Laver Kirman. Beige/aardetinten. Afmeting: 228 x 141 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch kleed met rode rozen. Karabag. Afmeting: 244 x 140 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren. Karabag. Beige/aardetinten. Afmeting: 210 x 134 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch fijngeknoopt kleed van zijde. Keschan. Floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 220 x 148 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met figuren decor. Beige/aardetinten. Kirman. Afmeting: 207 x 140 cm. In goede staat.
Kleurrijk oud Perzisch kleed. Floraal decor. Afmeting: 196 x 137 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Herat Beloutch. Aardetinten. Afmeting: 132 x 87 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Kleur: blauw .Floraal decor. Iets sleets. Afmeting: 160 x 103 cm. In redelijke staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Blauw, oranje gekleurd. Floraal decor. Afmeting: 130 x 92 cm. In goede staat.
Zeer groot oud Perzisch kleed met floraal decor. Meerkleurig. Afmeting: 250 x 390 cm. In goede staat.
Zeer lange oude Perzische loper met floraal decor. Behoeft reiniging. Afmeting: 530 x 99 cm. In goede staat.
Drie oude diverse Perzische lopers/kleden. 20e Eeuw. Afmeting: 140 - 160 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed met vogel decor. Rood. Belutsch. Afmeting: 146 x 80 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Bont, floraal decor. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Grijs-blauw, floraal decor. Afmeting: 168 x 245 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Creme-roze, floraal decor. Afmeting: 95 x 148 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Bakara. Rood floraal. Afmeting: 154 x 97 cm. In goede staat.
Prachtig handgeknoopt zijden kleed met opgehoogde jachtmotieven. Decor van zeven jagers te paard en diverse dieren. Kleed heeft twee gaten welke gerepareerd dienen te worden. Afmeting: 214 x 137cm. In...
Handgeknoopt kleed. Rood van kleur, met in de omranding blauw. Op de hoek is een jaartal en naam verwerkt 1947 Gahbi?. Afmeting: 171 x 110 cm. In goede staat.
Fijn geknoopt klein zijden kleed met floraal decor. Afmeting: 199 x 152 cm. In goede staat.
Handgeknoopt zijden kleed. Met voorstelling van rozen uitlopend in pot, met diverse bloemen/vogels decors. Afmeting: 223 x 140 cm. In goede staat.
Groot antiek Perzisch kleed. Floraal. Met oudere restauratie + gebruikssporen. Afmeting: 212 x 156 cm. In goede staat.
Antiek Hollands wandkleed. Appeltjes van oranje. Circa 1880. Afmeting: 170 x 123 cm. In goede staat.
Een antiek met gouddraad geborduurd zijden kleed met franjes. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 150 x 150 cm. In goede staat.
Lange oude/antieke perzische loper met floraal decor en meerkleurig, cond G. 94x325 cm
Twee oude Perzische kleden. 20e Eeuw. 1x Floraal + dieren. 1x Chaja Choray. Afmeting: 118 x 88 cm. + 127 x 85 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Soumack. Floraal/bont decor. Afmeting: 150 x 90 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood van kleur, met bloemvaas/vogel op tak decor. Afmeting: 200 x 165 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt met bloem decor. Afmeting: 200 x 135 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood-oranje van kleur. Afmeting: 260 x 150 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood-oranje van kleur. Afmeting: 260 x 150 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood-blauw van kleur. Kopse randen gerafeld. Afmeting: 190 x 103 cm. Redelijke staat.
Handgeknoopte Perzische loper. Voornamelijk rood van kleur. Afmeting: 270 x 75 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed met prachtig medaillon in het midden. Rand iets gerafeld. Afmeting: 210 x 125 cm. In redelijk/goede staat.
Twee handgeknoopte Perzische kleden. Beiden rood van kleur. Afmeting: 190 x 130 cm. + 130 x 110 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte Perzische kleden, waarvan één kleed met poezen decor. Afmeting: 190 x 95 cm. + 115 x 80 cm. In goede staat.
Perzisch kleed met groot medaillon + bloem decor. Met signatuur. Afmeting: 250 x 165 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte Perzische kleden. 1x Rood van kleur + 1x Rood-oranje van kleur. Afmeting: 155 x 92 cm. + 160 x 110 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed met diverse kleuren, onder andere rood, blauw. Afmeting: 245 x 140 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Rood-oranje en blauw van kleur. Afmeting: 210 x 140 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch kleed. Bidjar. Floraal, meer kleurig. Afmeting: 310 x 203 cm. In goede staat.
Oosters handwerk wandkleed met tijger decor. 20e Eeuw. Afmeting: 137 x 93 cm. In goede staat.
Oosters wandkleed met gouddraad en ijzeren ringen. Met dieren decor; olifant, stier, paard, hert. 20e Eeuw. Afmeting: 148 x 71 cm. In goede staat.