Vroeg 19e eeuws groot smeedijzeren toren-uurwerk met slagwerk en pennegang op stoel. Slagwerk moet nagekeken worden. Afmeting: 198 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse pendule van marmer met verguld brons. Achtdaags stil enchappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Met enchappement. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok met wekkerfunctie + speeldoos. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Vrouw op ezel. Wijzer wekker mist. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse palissanderhouten kolompendule met console + florale intarsia. Circa 1860. Afmeting: H 53 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Belgische staande klok. 19e Eeuw. Jacobus v.d. Walle tot Gendt. Teakhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, twee bellen. Datum + seconden. Behoeft nieuw touw. Afmeting: H 223 cm. In goede staat...
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met diorama figuren. Plated + verguld latoenkoper. Circa 1860. Afmeting: 37 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire chiffoniere. Afmeting: 157 x 102 x 51 cm. In goede originele staat.
Zeer grote, antieke, ovale goudkleurige spiegel met kroon en facet geslepen spiegel. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 135 x B 142 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten handgepolitoerde wijntafel. Afmeting: H 58 x Ø 51 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit spiegel met volle zuilen en kroon. Circa 1880. Afmeting: 230 x 85 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Frans eikenhouten etagere meubel met lade en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 67 x 100 x 46 cm. In goede staat.
Set van vier antieke eikenhouten Jugendstil stoelen. Circa 1910. Zittingen versleten. Afmeting: 104 x 50 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Engels eikenhouten linnenkabinet met origineel beslag. Twee-delig. Afmeting: 195 x 135 x 57 cm. In zeer goede staat.
Antieke Noord-Duitse kersenhouten biedermeier tafel met draaimechaniek. Blad compleet in hoogte verstelbaar. Architecten tafel. Circa 1830. Afmeting: 77 x 59 x 111 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten jalouziekast op hoge poten. Louis Seize-stijl. Afmeting: 73 x 52 x 32 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten hangoor-tafel met lade. Gecontourneerd blad. Afmeting: 76 x 113 x 170 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse dekenkist van eikenhout met panelen + origineel beslag. Afmeting: 69 x 116 x 59 cm. In goede staat.
Wortelhouten gelakte Art Deco bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 60 cm. In zeer goede staat.
Chaise longue van massief mahoniehout. Geschulpt model met blauwe bekleding. Afmeting: 118 x 202 x 68 cm. In goede staat.