This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

53. Juliveiling 2022

AD-  

Auction on Thursday, July 7, 2022 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
3035 Results
Lot: 2142

2 Bijbels met zilver

Starting price 100 EUR

Twee bijbels met zilver, 833/000. Een bijbel, het nieuwe testament, met een zilveren slot gecontourneerd model voorzien van graveerwerk. MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, jl.:B:1886. 16x9,5x5,5cm. En een b...


Lot: 739

Gouden oorhangers, bloemenmand

Result: 150 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met zirconia's. Een oorsteker met zirconia met daaraan een hanger in de vorm van een bloemenmand bezet met 5 zirconia;'s in spiegelchatons. grootte 11x23mm. ca 1,9 gram...


Lot: 732

Zilveren choker met poezen en emaille

Result: 100 EUR

Zilveren choker, 925/000, met poezen. Choker met een gedraaid collier met in het midden een zilveren hart met 2 poezen, versierd met emaille, robijnen, markesiet en parel. 44cm. 5,5cm. ca 9,8 gram. Ni...


Lot: 7316

Twee Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.

Starting price 1.000 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.


Lot: 5014

Amerikaanse tinnen plaquette 'Hold up!'

Result: 100 EUR

Amerikaanse tinnen Western figurengroep op houten plaquette. Western Heritage Museum. Titel: Hold Up!. Afmeting: 14 x 55 x 20 cm. In goede staat.


Lot: 5007

Bronzen panter (naar R. Bugatti)

Starting price 1.200 EUR

Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.


Lot: 2131

Twee antieke vijzels

Result: 50 EUR

Twee antieke bronzen vijzels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 14,5 cm. In goede staat.


Lot: 2124

Empire-stijl lamp, H 58 cm.

Starting price 50 EUR

Messing tafellamp in Empire-stijl. Gemerkt S + Sweden. 20e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.


Lot: 7305

Chinese vaas, H 23,5 cm.

Result: 500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.


Lot: 7298

Tien oude Chinese munten

Result: 190 EUR

Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.


Lot: 23

Zilveren broodmand

Result: 550 EUR

Fraai gezaagde zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met parelrand en spijlen- en floraaldecor met vogels. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:U:1955. Op de bodem staat een gravure: Grote prijs der ...


Lot: 16

Zilveren inktpot

Starting price 500 EUR

Fraaie zilveren empire inktset, 925/000, voorzien van een gecontourneerd schuitvormige gezaagde houder op 4 pootjes ,met een spijlendecor. In de houder zitten 2 vierkante zilveren houders met daarin v...


Lot: 2117

Antieke hanglamp, 1900

Starting price 300 EUR

Grote antieke messing vergulde hanglamp met putti en guirlandes. Circa 1900. Deels voor kaarsen + 1-lichts elektrisch. Afmeting: 90 x 60 x 45 cm. In goede staat.


Lot: 721

Gouden camee hanger

Starting price 90 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met schelpcamee. hanger met een ovale geelgouden rand voorzien van een getorste bewerking en voorzien van een ovaal gesneden schelpcamee. Grootte 22x38mm, incl. oog. ca 3,9...


Lot: 714

Zilver vergulde choker met robijn

Starting price 50 EUR

Zilveren gold plated choker, 925/000, met robijnen. Choker met een in het midden een sierlijk element, 17x22mm, versierd met 5 robijnen, bevestigd tussen de ketting. Voorzien van bakslot en veilighei...


Lot: 9

Zilveren doos

Result: 1.200 EUR

Antieke zilveren doos rechthoekig model voorzien van een scharnierend deksel voorzien van een romantische voorstelling met figuren en pauwen. De zijkanten zijn versierd met putti's en dieren en floraa...


Lot: 2106

Twee cloisonné kandelaren, H 40 cm.

Result: 225 EUR

Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Lot: 2099

Grote tinnen theekan

Starting price 100 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Lot: 707

Gouden oorring met diamant

Result: 150 EUR

Gouden creool, 585/000, met diamant. creool met scharnier, half wit en half geelgouden bezet met een rij met briljant geslepen diamanten, 29x ca 0.02 ct. Breedte 1,9 mm. ø28 mm. ca 2,3 gram. In goede ...


Lot: 2749

Antiek koperen adelaar met wapen in lijst

Starting price 200 EUR

Grote antieke koperen adelaar met wapen in houten lijst. Verso etiket 'Gefertigt im Kriegsgefangenschaft 1914 - 1920. Lager Bando Japan von Obermaat Humpich Kiautschaou (Wilhelmshaven). Afmeting: H 10...


Lot: 2738

Zeldzaam zwaard, L 116 cm.

Result: 650 EUR

Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...


Lot: 2731

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 111 cm.

Result: 80 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.


Lot: 2724

Dubbelloops jachtgeweer

Result: 375 EUR

Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.


Lot: 2713

Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 123 cm.

Result: 190 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.