Antiek bronzen figuur. Draaibare naakte danseres op marmeren basement. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Bronzen 'Schertz' figuur. Een uil voorstellende, met daarin een naakte dame. 21e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Bronzen kop van roofvogel op houten basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Lot van 25 stuks metalen miniaturen op marmeren sokkels. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Bronzen Neptunus/Poseidon met drietand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Bronzen stier in Art Deco-stijl, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen quan yin op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen buste van Beethoven. Circa 1900. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Gesigneerd Fisher. 21e Eeuw. Duitse soldaat, op zwart marmeren basement. Afmeting: 20 x 16,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Bronzen haan op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Schaakspelers. Met monogram. Circa 1920. Afmeting: H 25 x B 25 cm. In goede staat.
Zwaar, houtgestoken Afrikaans borstbeeld. Halfnaakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Composiet figuur. Dame met kruik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen figuren. Danseres + boer met kalf. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 37 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus figuur van eikenhout. Monnik met boek. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde bronzen plaquette. Monogram B.D. Paris. Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 47 x 6 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen hondenkop. 20e Eeuw. Bruikbaar als presse-papier. Afmeting: 9 x 9 x 8 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Hollandse vissersvrouw op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren op albasten piedestal. Circa 1900. (1) Meisje met libelle (mist vingers). (2) Jongen met salamander (vastgelijmd). Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/go...
Drie grote Oosterse houtgesneden figuren. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 62 - 70 cm. In goede staat.
Twee religieuze houtgesneden figuren van beuken en lindenhout. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.
Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Madonna. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken beeld van zachthout. Gems. Duitsland. Circa 1930. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Bronzen figuur door Truus Menger op natuurstenen basement . 1923 - 2016. Tevens boeken van Truus Menger. Moeder met kind + Teddybeer. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Drie messing overlay beelden. Bronskleur. Tweede helft 20e eeuw. 2x naar Miro, nr. 1763/3999 en nr. 1301/3990, Inver Art Spain. 1x naar Xaloc, nr. 76/3999, Inver Art Spain. Afmeting: H 35 - 36 cm. In ...
Groot Indonesisch houtgesneden figuur. Halfnaakte vrouw met korf. 20e Eeuw. Afmeting: H 127 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Napoleon figuren. Messing + metaal. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Grote Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee bronzen jockeys te paard op marmeren basement. Met gietstempel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 8 x 29 cm. In goede staat.
Bronzen ezel op zwart marmeren basement. Gemerkt Fratin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren sokkel. Gesigneerd Lecorney. Nicolas Lecornet. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 28 x 16,5 cm. In goede staat.
Vier houtgesneden Heilig beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 - 52 cm. In goede staat.
Twee antieke gipsen polychroom beschilderde Heilig beelden. Circa 1900. Enkele chip. Afmeting: H 45 - 54 cm. In redelijk/goede staat.
Groot bronzen figuur. Paard met jockey. Geen signatuur gevonden. Afmeting: 66 x 71 x 15 cm. In goede staat.
Groot antiek figuur op houten geëboniseerd basement. Amazone vecht tegen leeuw. Afmeting: 48 x 46 x 23,5 cm. In goede staat.
Moderne terracotta sculptuur met geglazuurde armen + monogram. Afmeting: 41 x 37 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Fluit spelende dame op ezel. Getiteld: En Ballade. Door Antoinne Bofill. 1875 - 1939. Afmeting: 39 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen beeld door August Kühne uit Wenen. 1845 - 1895. Anno 1887. Oostenrijkse wandelaar in klederdracht met stok. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Meisje met boek. Gesigneerd op bodemplaat (Meiji). Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Set zware bronzen boekensteunen met leeuwen. Gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Ossenspan met ploeg. Circa 1900. Afmeting: 12 x 35 x 11 cm. In goede staat.