Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Kleinere kom chips. Afmeting: Ø 10 - Ø 17 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit; Drie Familie Rose kopjes, floraal. Vier diverse deksels, beschadigingen. En één miniatuurvaasje, goed. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Mangaan. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vier delen oud Oosters houtsnijwerk. Onder andere Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 27 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Tuin/goud decor. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6-11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Hengsel gerestaureerd. Zonder deksel. Afmeting: 7,5 x 14 x 8,5 cm. In goede staat.
Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes schaaltjes, kopje en een kom. Verte floraal decor. Met bodemmerk. Twee schaaltjes chips, rest goed. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, onder andere steur + baars. Kang Xi. Alle gelijmd. Afmeting: Ø 11 - 13,5 cm. In matige staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Melkkan, haarlijn. En een theebus, chip. Afmeting: 9 - 10 cm. In redelijke staat.