Lot met zilveren knopen, 4 gemaakt uit munten en 4 ronde modellen met filigrain. totaal ca 32 gram. In goede staat.
Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met bloemenrand met een balustervormige pilaar met bloemenrand. De kandelaren zijn voorzien van een verzwaarde voet. Gemerkt: B.Rogers Si...
Roy Lichtenstein. Halfnaakte vrouw kleedt zich aan. Nr. 7/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 57 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Amsterdams stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Zilveren roomstel, 800/000, met een roomkan, suikerpot en een blaadje. De melkkan en suikerpot zijn versierd met rozendecor, geplaatst op 4 gekrulde pootjes met rozenaanzet. Het deksel van het suikerp...
Set met 2 zilveren flessenbakken in cassette, 833/000. Twee ronde flessenbakken met een iets opstaande rand met filetbewerking en zijn voorzien van mahonie houten bodem. De flessenbakken zijn geplaats...
Zilveren schaal, 800/000, rijkelijk versierd. Ovaal gecontourneerd model met gezaagd decor, 4 cartouchen waarvan 2 met putti en rozenguirlandes. De bodem is voorzien van een voorstelling met figuren.2...
Restsignatuur. 19e Eeuw. Hollands strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw. Marouflé op paneel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.
Zilveren chocoladekan, 833/000, rijkelijk versierd met deels gedreven decor met putti, bladeren, krullen en bloemen, geplaatst op 4 klauwpoten.. Voorzien van een schenktuit met figuur met ramskop. Het...
Gijs ter Wee. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar met gedraaide verzwaarde voet, 835/000. Gemerkt + inscriptie, onder andere: 'Pampus'. Mt.. Jakob Grimminger, Schäbisch Gmund. Afmeting: 11 x 7,5 cm. In goede staat.
Brillenetui met zilveren rand en sluiting, 833/000, met een plated pen. Grootte etui 16x4,5cm. In redelijk goede staat
Stel bijzondere zilveren trompetkandelaren, Zwitserland 1765, op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met ribben en een zuil versierd met cannelure decor. Licht voorzien van losse bobeches. M...
J.J. Hovener. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Vrouw met kind bij lantaarn in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 23 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Naakte dame aan het bellen. Nr. 3/199. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 56 cm. In goede staat.
Jos Mertens. Circa 1900. Hoenderhof met pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met goud, 585/000. Ovaal gevormde kristallen flacon voorzien van slijpwerk. Met gouden kraag en dop voorzien van graveerwerk, wat gedeukt. De flacon heeft een binnenstop. 9x3,5x...
Twee antieke zilveren broekstukken, 833/000, bewerking afgesleten. ø 53. totaal ca 38,4 gram. In redelijke staat.
Franse of Belgische brandweerhelm + binnenhelm. 19e Eeuw. Fluctuat nec mergitur. Afmeting: 20 x 20 x 26,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met gravering + dubbele haan. Met inscriptie; D'arguet St. Etienne. Damast loop. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Belgisch percussie voorlader jachtgeweer met bewerkte kolf, en dubbele haan met draken koppen. Met signatuur. Billet a Dunkerque. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
Dubbelloops pistool. 19e Eeuw. Ingekort jachtgeweer? Penvuur voorlader. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.