Antiek bronzen beeld. Gesigneerd Charles Cumberworth. 1811 - 1852. Dame met vogel. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 40 x 37 x 21 cm. In goede staat.
Grote bronzen ijsbeer in Art Deco-stijl. Naar Francois Pompon. Echter 21e eeuw. Afmeting: 99 x 47 x 20 cm. In goede staat.
Groot marmeren sculptuur in Art Deco-stijl. Naar Jacques Lipchitz. Tweede helft 20e eeuw. Origineel is uit 1915 en van kalksteen. Afmeting: H 92,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Gesigneerd + 1888. Knielende naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen sculptuur met jachthonden. Door P. Lecourtier. 1855 - 1924. Met gietstempel. Afmeting: 35 x 51 x 22 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandplaquettes. Jan en Joël Martel. '' The orchestra". 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.