Vier oude Heilige beelden. 20e Eeuw. Composiet, kunststof, keramiek. Afmeting: 41 - 44 cm. In goede staat.
Twee antieke Heilige beelden van gips + polychromie. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 73 - 76 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Heilige beelden. Eerste helft 20e eeuw. Gips + polychromie. Enkele chips. Afmeting: 54 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Bronzen damesbuste op zwart marmeren basement. Naar Modigliani. 21e Eeuw. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Bronzen Maribu op houten basement. Gesigneerd C.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Moderne loden sculptuur. Meisje met kind op hoge stoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.