This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Chinees bord met geisha decor Ø 22,5 cm.
Result: 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha decor. Familie Verte met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Starting price 80 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Grote celadon vaas met reliëf draken decor. Familie Rose pot met figuren decor + bodemmerk. Gemberpot met landschap decor, deksel schade. Chinese lamp gema...

18e Eeuws Chinees Imari bord Ø 21 cm.
Result: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari bord met werkende figuren in tuin + goud decor. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 24,5 cm.
Result: 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak/feniks/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm.

Chinese vaas, H 47 cm.
Result: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met vergulde olifantkoppen en floraal/musicerende vrouwen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 x Ø 26 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 15 cm.
Result: 90 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Enkele minimale randschilfers. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Vier antieke Chinese munten Ø 5 cm.
Result: 900 EUR

Vier Chinese bronzen muntstukken met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Starting price 100 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak. Gecontourneerd. Afmeting: 5 x 16 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met diverse figuren in landschap decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 31 cm.
Result: 150 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese waterbak
Result: 100 EUR

Chinese celadon porseleinen waterbak met oker kleurig craquelé glazuur. Hectagonaal. Afmeting: 13 x 15 x 3,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese spekstenen snijstukken
Starting price 60 EUR

Twee Chinese spekstenen snijstukken. 1x vaas + 1x floraal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 13 cm.
Result: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte waterpot met landschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese dekselkan, H 13 cm.
Result: 450 EUR

Chinees porseleinen dekselkan met vleermuizen/figuren/tuin decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken Ø 14,7 cm.
Result: 400 EUR

Chinese paars/zwarte drakenkom met bodemmerk. Met onder het glazuur draken. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese voor-ouder portretten
Result: 90 EUR

Drie grote antieke Chinese voorouder portretten. Gouaches op papier op hard karton geplakt. Afmeting: H 160 x B 108 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.
Result: 1.300 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese kom met geel glazuur Ø 15 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 14 cm.
Starting price 350 EUR

Chinees porseleinen kom met perzik decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Vijf delen China, divers
Result: 200 EUR

Vijf delen China. Divers. Bestaande uit: (1) Draaibare porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. (2) Porseleinen snuffbottle met herten decor. (3) Porseleinen snuffbottle met foo...

Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.
Result: 275 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met ribbels en okergeel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Japans Imari
Result: 45 EUR

Drie delen antiek Japans Imari. Bestaande uit: Theekan, circa 1900. Schaal met floraal/goud decor, goed. En een stapeldoos met kraanvogel/goud decor, deksel gelijmd. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/g...

Vijf Chinese borden
Starting price 80 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Enkele chips + één haarlijn. In redelijke staat. Afmeting: Ø 15 cm.

Chinese blauwe bloempot Ø 19 cm.
Starting price 450 EUR

Chinees porseleinen bloempot met floraal decor. Afmeting: H 16,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Lot Japans porselein (8x)
Starting price 120 EUR

Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: 2x kop + schotel, en vier losse kopjes. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

Paar Chinese dekselvazen, H 28 cm.
Result: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Zes antieke Chinese borden Ø 21,8 cm.
Result: 200 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met haan decor. Chicken plate. Circa 1900. Afmeting: Ø 21,8 cm. In goede staat.

Lot Japans Kutani porselein (3x)
Result: 150 EUR

Drie delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: één grote caché-pot + twee vazen. Goud en figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.

Twee antieke Kutani lampen
Result: 60 EUR

Twee antieke Japanse Kutani porseleinen vaaslampen met messing. Later geëlektrificeerd. Met figuren en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 - 60 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Kutani lampenvoet, H 51 cm.
Result: 150 EUR

Antieke Japanse Kutani porseleinen lamp met messing. Floraal/vogel en goud decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Twee Chinese theepotten
Result: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen theepotten met berglandschap + karaktertekens op deksel. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

8x Chinees/Japans porselein
Result: 120 EUR

Acht antieke Chinees of Japans porseleinen drie-delige kop en schotels + deksels. Vogels bij bloesemboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Result: 170 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: (1) Republiek vaas met geisha in tuin decor + bodemmerk. (2) Familie Rose vaas met optocht decor + bodemmerk, 19e eeuw, bovenrand schade. (3) Kantonese Fam...

Drie Japanse dekselkommen Ø 11 cm.
Result: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kommen met deksels. Goud decor + bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 8,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese kom op sokkel
Result: 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.

Japanse schotel Ø 28 cm.
Result: 60 EUR

Antieke Japanse porseleinen Edo schotel. Met landschap decor. Haarlijn in glazuurlaag. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse Yixin vaas, H 34 cm.
Result: 60 EUR

19e Eeuwse Chinese/Japanse Yixing draken vaas met ringen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 26 cm.
Result: 50 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur en bodemmerk. Balustervorm. Afmeting: H 26 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (6x)
Result: 1.200 EUR

Lot divers Chinees. Bestaande uit vier muntstukken + twee jade objecten. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,2 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,2 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans Kutani porselein
Result: 110 EUR

Vier delen antiek Japans Kutani porselein. Met figuren/dieren/floraal en goud decor. Met bodemmerk. Grote vaas is bovenrand gelijmd. Trekpot is tuit gelijmd. Jardiniere + vaas met koppen zijn gaaf. Af...

Twee antieke Japanse Kutani vazen, H 31 cm.
Result: 225 EUR

Twee grote antieke Japanse Kutani porseleinen vazen. Vogel/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans Kutani (7x)
Result: 110 EUR

Zeven delen antiek Japans Kutani porselein. Onder andere; vazen en dekselpotten. Met figuren/floraal/dieren/goud decor. Bodemmerk. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 20 cm. In redelijk/goede st...

Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Result: 225 EUR

Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,3 cm.
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25,5 cm.
Starting price 400 EUR

Ingekorte Chinees porseleinen vaas met paars glanzend glazuur. Met bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.

Drie delen antiek Chinees porselein
Result: 120 EUR

Drie delen antiek Chinees Familie Rose porselein. (1) trekpot met figuren/foo-hond decor, met bodemmerk, chip tuit. (2) kleine censer, figuren in optocht decor, met bodemmerk. (3) kom met deksel, flor...

Chinese penselenvaas
Result: 350 EUR

Hectagonale Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met kippen in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 16,4 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel
Result: 1.900 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Result: 325 EUR

Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met wijsheren decor + bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Vijf Chinese jade objecten
Starting price 160 EUR

Vijf Chinese jade objecten. Bestaande uit: 3x amulet, 1x scepter, 1x armband. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein (3x)
Result: 60 EUR

Drie keer 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Afmeting: 4,5 - 9 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18 cm.
Result: 130 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Chinese plaquette in lijst
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen plaquette met tekst + signatuur. Figuur vangt kikker. Afmeting: H 36 x B 19 cm. In goede staat.

Chinese Blanc de Chine lampenvoet, H 48 cm.
Result: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen blanc de Chine lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36 cm.
Starting price 80 EUR

Grote Chinees porseleinen republiek Familie Rose vaas met pauw/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Chinese vaas als petroleumlamp, H 24 - 34 cm.
Result: 265 EUR

Chinees porseleinen petroleumlamp met bodemmerk. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm.
Result: 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in hemelrijk decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese wandhouders
Result: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen wandhouders voor eetstokjes. Floraal decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Chinese brushwasher blauw Ø 13 cm.
Starting price 150 EUR

Blauw geglazuurde Chinees porseleinen brushwasher. Afmeting: H 3,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese maan/pelgrim vaas, H 19 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met blauw glazuur. Met bodemmerk. Onderrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 19 cm. Verder in goede staat.

Twee Chinese cups op voet
Starting price 80 EUR

Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Result: 160 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee Chinese tempelhonden
Starting price 80 EUR

Twee Chinees porseleinen tempelhonden. Met bodemmerk. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Drie delen Japans Imari
Result: 90 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Eén bloempot en twee vazen. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.

Antieke Chinese papier maché pot Ø 22,5 cm.
Result: 160 EUR

Grote antieke Chinese papier maché pot met draken decor + bodemmerk. Handbeschilderd. Afmeting: H 23,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese vazen, H 58 cm.
Result: 375 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren decor + bodemmerk. H 58 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 33 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas, pelgrimvaas. Met oranje figuren decor in landschap + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 17 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met marmer-effect glazuur. Met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Stel Chinese eenden
Starting price 250 EUR

Twee Chinees porseleinen eenden met geel glazuur. Met bodemmerk. Eén snavel gerestaureerd. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese kom Ø 26,5 cm.
Starting price 600 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen kom met ranken decor. Afmeting: H 12 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Zéér grote Familie Rose schaal Ø 31 cm.
Starting price 900 EUR

Zéér grote Familie Rose schaal met mandarijn/goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 31 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 36 cm.
Starting price 240 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kraanvogel/herten decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese trekpotten
Starting price 160 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Queng Lung + Kang Xi. Beschadigd + restauratie. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 22 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Wucai-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Starting price 60 EUR

Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...

Vier Chinese Imari schotels
Result: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels. Divers. Floraal. Eén schotel haarscheur. Afmeting: Ø 10 -11 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 18e eeuwse Chinese beker, H 9,5 cm.
Starting price 120 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen beker met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Starting price 40 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf Kang Xi schotels met zeemleer decor, divers, beschadigd. En één kop + twee schotels, beschadigd. Afmeting: 5 - Ø 10,5 cm. In matig/redelijke staat...

Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees kaststel
Result: 200 EUR

Drie-delig 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel met floraal decor. Twee vazen beschadigd, één goed. Afmeting: H 9,5 - 11,5 cm. In redelijke staat.

Vier delen Chinees porselein
Result: 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: één grote 19e eeuwse kom, haarscheur. En twee 18e eeuwse koppen + één schotel, beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Result: 700 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Vijf Japanse Imari borden Ø 23,5 cm.
Result: 90 EUR

Vijf 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Starting price 250 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén vaas restauratie. Eén vaas chip. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.

Chinese natuurstenen vleermuis
Result: 110 EUR

Chinese natuurstenen vleermuis met verso buffelkop. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm.
Result: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese Kantonese kom Ø 29,5 cm.
Starting price 350 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.

Zeer grote Chinese Kantonese kom Ø 34 cm.
Starting price 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kom. Met figuren/floraal/vogels/insecten en goud decor. Enkele chips. Afmeting: H 14 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese Kantonese borden Ø 20 cm.
Starting price 60 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.

Chinese theebus, H 13,5 cm.
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen theebus met spelende zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese Imari kop+schotels
Starting price 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels met bloemvaas decor. Eén kop goed, twee beschadigd. Twee schotels chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 8 x Ø 14 cm. In redelijke sta...

Twee Japanse Imari schoenen
Result: 250 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen Hollandse damesschoenen. Floraal/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees cargo aardewerk
Result: 70 EUR

Vier delen antiek Chinees cargo aardewerk. Tek Sing Cargo. Bestaande uit; drie potjes + één schaal. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In goede staat.

Antiek Japans Satsuma servies
Result: 300 EUR

Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...

Drie 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Result: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud. Haarlijn + chip. Afmeting: 5 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees Imari porselein
Result: 45 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porsleinen kop en schotels. Drie koppen + twee schotels. Twee keer met landschap, floraal. Kopjes goed, één schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede s...