This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Twee Chinese schotels Ø 22 cm.
Result: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

Zes Japanse Imari kop + schotels
Starting price 100 EUR

Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Result: 45 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Drie kopjes + twee schotels. Landschap/floraal decor. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 - Ø 10 cm. In redelijk/goede...

Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm.
Result: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmutskom met figuren in pagode decor rondom. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 10,3 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 17 cm.
Starting price 70 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen baluster-vormige vazen. Figuren in landschap decor. Eén vaas krom en beschadigd. Afmeting: H 17 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Chinees speksteen
Result: 150 EUR

Drie delen antiek Chinees speksteen. Bestaande uit: Dekselpot, chip rand. Theepot, chips deksel. Figuur op vis. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijke/goede staat.

Twee antieke Chinese Imari chocolade-koppen
Starting price 40 EUR

Twee antieke Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels. Chips + haarlijnen. Afmeting: 8 - Ø 15 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse diepe Chinese schotel Ø 27,8 cm.
Result: 80 EUR

18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen schotel met koekoek in het huisje decor. Haarlijn. Afmeting: H 5,5 x Ø 27,8 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Japanse Kutani plantenhangers
Starting price 40 EUR

Twee antieke Japanse Kutani porseleinen plantenhangers. Vogels in landschap/goud decor. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Kang Xi theebus met zilverwerk
Starting price 450 EUR

17e -18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met Lange Lijs/planten decor. Met zilveren bovenrand. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 22 cm.
Result: 70 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot. Met afbeelding van vijf-tenige draak. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 22 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese jardinieres, 1900
Result: 30 EUR

Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen Imari trekpot met geisha in tuin decor + goud. 18e Eeuw. Top deksel gelijmd + tuit beschadigd. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

Chinese Imari trekpotje Ø 9 cm.
Starting price 150 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Deksel beschadigd. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws Chinese schotel Ø 27,7 cm.
Result: 110 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 27,7 cm. In goede staat.

Stel Japanse Imari sierschotels Ø 37 - 38 cm.
Starting price 70 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 - 38 cm. In goede staat.

Oude Chinese sculptuur, H 15 cm.
Result: 70 EUR

Oud Chinees gesneden spekstenen kandelaar in de vorm van een feniks. Afmeting: 15 x 12 x 3 cm. In goede staat.

Twee Chinese sculpturen, H 44 - 47 cm.
Result: 70 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Onsterfelijken. Familie Rose. Eén hoofdbedekking beschadigd. Afmeting: H 44 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese Familie Rose borden, 21 x 21 cm.
Starting price 650 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Octagonaal. Twee borden goed, twee borden haarlijn/chip, twee borden chips. Afmeting: 21 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese Familie Verte vazen, H 45 cm.
Result: 500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselvazen met figuren/pagode/figuren in boot/floraal decor. Eén deksel heeft chip. Afmeting: H 45 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Twee cloissone vazen op sokkel, H 25 cm.
Result: 200 EUR

Twee Japanse of Chinese cloisonné vazen met floraal/vlinder decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma lampenvoet
Result: 275 EUR

19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 26 cm.
Result: 300 EUR

Twee vierkante Chinees porseleinen vazen met olifantenkoppen en blauw glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekschaal
Result: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekschaal met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: 14 x 27 x 22 cm. In goede staat.

4x Chinese roomborden
Result: 130 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen roomborden met tuin/floraal decor. Twee borden minimale chip. Twee borden gaaf. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 22 cm.
Result: 275 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Met blauwe ring in bodem. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.

Vier Chinees schotels Ø 16,7 cm.
Starting price 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/vlinder decor. Eén haarlijn + minimale schilfers. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 17 cm.
Result: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes met floraal/vlinder decor. Eén schotel haarlijn. Verder minimale schilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 37 cm.
Result: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinese kommen
Result: 130 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen met floraal decor + karakter tekens. Met bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: Ø 18 - Ø 19 cm. In redelijk staat.

Lot antiek Japans Kutani (5x)
Result: 60 EUR

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: vier pijpvazen + hangbloempot. Met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.

Japanse Kutani pot, H 30 cm.
Result: 60 EUR

Antieke Japans porseleinen Kutani dekselpot met figuren/coulissen decor. Achtkantig. Met bodemmerk. Chips onderrand deksel. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 31 cm.
Starting price 60 EUR

Antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 31 cm. In matige staat.

Chinees celadon bord Ø 25 cm.
Result: 60 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees Kanton
Starting price 40 EUR

Twee delen Chinees Kantonees porselein. (1) grote kom, floraal/goud decor. (2) grote schotel, figuur/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - Ø 37 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Japans Kutani porselein
Result: 50 EUR

Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.

Twee Japanse Kutani borden Ø 30,7 cm.
Result: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen schotels met pauw decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.

Twee Kutani knobbelvazen, H 19 cm.
Result: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Kutani knobbelvazen met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese antieke celadon schaal Ø 12,5 cm.
Result: 150 EUR

Chinees antieke porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Result: 40 EUR

Drie delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Kop + schotel (beschadigd) + losse schotel (goed). Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Result: 40 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Zes schotels + vier koppen. Diverse delen beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.

Vijf delen Chinees porselein
Result: 60 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstwijn kopjes, haarlijn, 19e eeuw. Eén schotel, Imari, 18e eeuw, goed. Eén diep Imari bord, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 5 - 17 cm. In redel...

Antiek Japans Kutani thee-servies
Result: 30 EUR

Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Starting price 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/goud decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Result: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met kostbaarheden decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm.

5-Delig Chinees Imari kaststel
Starting price 1.250 EUR

18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.

Chinese dekselpot
Starting price 350 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met oren en kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Twee bijzondere Satsuma dekselvazen
Result: 300 EUR

Twee bijzondere 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma dekselvazen met fijn gedecoreerde figuren/tempelhond en goud decor. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese vazen, Ø 14 cm.
Starting price 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Floraal decor. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Starting price 50 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung schaal, floraal decor. Twee deksels, gemerkt. Eén schotel met landschap decor, schilfers. Eén onderzetter. Afmeting: Ø 9 - Ø 18 cm. In ...

Zes delen Chinees porselein
Result: 50 EUR

Zes delen Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse trekpot, beschadigd. (2) 18e Eeuwse melkkan, beschadigd. (3) Dekselpot, circa 1900. (4) Twee capucijne kopjes, 18e - 19e eeuw, haarlijnen. (5) Eén grote kom...

Twee Chinese kommen
Starting price 60 EUR

Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. (1) Familie Verte pot met figuren/landschap decor + bodemmerk. (2) 19e Eeuwse dekselpot met floraal decor. Afmeting: Ø 13,5 - Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinees diep bord Ø 22 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen diep bord met paradijsvogel in landschap/coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerde randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 25,8 cm.
Result: 400 EUR

Grote zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose schotel met chicken/goud decor. 18e Eeuw. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 25,8 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Starting price 160 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Starting price 200 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese Familie Rose gemberpot
Result: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal/kostbaarheden decor. Top van deksel mist + chip. Afmeting: H 31,5 x Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese wijnkan.
Result: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen wijnkan met figuren/floraal/kostbaarheden/goud decor. Mogelijke restauratie handgreep. Minimale chips. Restauratie aan tuit. Afmeting: Ø 15 cm. In redelijke staat.

Chinese penselenpot Ø 19 cm.
Starting price 380 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met signatuur en tekst. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot
Starting price 225 EUR

Chinees porseleinen celadon pot met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 8 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte drakenbord Ø 20,8 cm.
Starting price 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,8 cm. In goede staat.

Chinese pattipan
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen pattipan met geel glazuur, floraal/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 15,2 x 11,2 cm. In goede staat.

Chinese kom
Result: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met floraal/golven decor. Afmeting: 10 x 21 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal
Starting price 170 EUR

Japanse Imari porseleinen schaal met floraal/goud/strijdwagen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 27,7 x 27,7 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander
Starting price 350 EUR

Antieke Chinese bronzen wierookbrander met reliëf. Oudere restauratie. Mogelijk Ming of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Result: 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 9 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.

Drie 19e eeuwse Imari borden
Result: 45 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein
Result: 50 EUR

Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Landschap/floraal/vogel decor. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 38 cm.
Result: 200 EUR

Antieke Kantonese Chinees porseleinen Familie Verte vaas 19e met floraal/vogel decor en Kang Xi bodemmerk. Scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 38 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse schotels
Starting price 50 EUR

Twee grote Japans porseleinen schotels. 19e Eeuw. Grootste schotel heeft chip aan rand. Afmeting: Ø 37 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (4)
Result: 40 EUR

Vier delen China. (1) Kantonese schotel, 19e eeuw, gelijmd. (2) Twee Familie Verte borden, 19e eeuw, minimale haarlijn. (3) Yixing trekpot, hoek deksel kapot. Afmeting: 17 - 35 cm. In redelijk/goede s...

Twee Japanse Imari vazen
Result: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Twee delen Imari porselein
Result: 70 EUR

Twee delen 19e eeuws Imari porselein met goud decor. Bestaande uit: Waaiervormige schaal + grote schotel. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,3 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 20,3 cm. In redelijke staat.

Chinese pijpvaas, H 24 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met draak/dieren decor rondom. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 32 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met bloemvaas/floraal/vlinder decor. Met vier tekens bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 16 cm.
Starting price 200 EUR

Chinese celadon vaas met ramskoppen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Ba Da Shan Ren , Chinees rol schilderij
Starting price 650 EUR

Antiek Chinees rolschilderij. Vaas met plant. Gesigneerd Ba Da Shan Ren Enkele vouwen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 39,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Satsuma figuren
Result: 50 EUR

Twee Satsuma figuren. Japan. Eerste helft 20e eeuw. Man en vrouw. Afmeting: H 23 - 25 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Result: 130 EUR

Vier delen Chinees, Kantonees porselein met floraal/figuren decor. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie borden, waarvan één goed, twee met chips + haarlijn. En één vaas, goed. Afmeting: 21 - 23 cm. In redeli...

Twee Chinese vazen met brons, H 21 cm.
Starting price 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bronzen voet. Eén haarlijn bij bovenrand. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese deksels
Result: 200 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen deksels. Eén binnenrand beschadigd. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,4 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met aardbeien/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 14,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23 cm.
Starting price 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood/blauw verlopen glazuur. Afmeting: H 23 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20,5 cm.
Result: 250 EUR

Chinees porseleinen bord met rondom rotsen/floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 20,5 cm. In goede staat.