This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Vijf antieke Chinese borden
Result: 60 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: Ø 21,5 - 28 cm. In matig/redelijke staat.

Twee Chinese kommen, Ø 11,6 cm.
Starting price 250 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte kommen met kraanvogel decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese chicken borden Ø 23,5 cm.
Result: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met chicken decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 16 cm.
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met spelende kinderen in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Queng Lung bord Ø 23 cm.
Starting price 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen opengewerkt Queng Lung bord met floraal decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Japanse vaas, H 18,5 cm.
Result: 70 EUR

Zware Japanse geëmailleerde vaas met plated randen. Floraal/groen. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose Kantonees bord Ø 24,8 cm.
Result: 50 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose Kantonees bord met figuren/floraal/dieren en goud decor. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 24,8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schaal Ø 15,6 cm.
Result: 325 EUR

Chinees porseleinen schaal met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 15,6 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Result: 375 EUR

Chinees porseleinen bord. Met binnenin afbeelding draak. Onderkant bord met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Twee antieke Kantonese dekselpotten, H 46 cm.
Starting price 400 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen dekselpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Beide potten zijn professioneel gerestaureerd. Afmeting: H 46 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 23 cm.
Result: 250 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17,5 cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met kustlandschap decor. Fles-vormig. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chips deksel onderrand + tuit. Afmeting: 14 x 20 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese blauwe kom Ø 16,8 cm.
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met druivenrank decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 16,8 cm. In goede staat.

Vijf antieke Chinese deksels
Result: 50 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen deksels. Divers. Afmeting: Ø 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Verte bord Ø 22,8 cm.
Result: 90 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese republiek pijpvaas, H 17,5 cm.
Result: 600 EUR

Chinese republiek pijpvaas met berglandschap/tekst + bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen dienblad
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dienblad. Figuren in tuin decor. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 43 cm.
Result: 360 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met ranken/karakter tekens. Eén chip deksel. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 16,2 cm.
Result: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met feniks in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen op sokkels, H 42 cm.
Result: 275 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen op houten consoles. Floraal decor. Beide vazen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.

Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.
Result: 2.500 EUR

Twee grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vazen met figuren in landschap decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi vazen, H 8,7 cm.
Starting price 600 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal/geisha decor. Hectagonaal. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,5 cm.
Starting price 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood-blauw-groen verlopen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 22 cm.
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 45 cm.
Result: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-honden koppen. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (13x)
Result: 60 EUR

Lot Chinees porselein. Dertien stuks. Gemberpotten en flessen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Starting price 80 EUR

Antieke Chinese of Japanse bronzen wierookbrander met draken/vleermuizen/feniks decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese cup op hoge voet
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen cup op hoge voet. Blauw glazuur. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 20 cm.
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met Wucai figuren decor rondom. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,5 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen kom met lotusbloem decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Lot 19e eeuws Chinees porselein
Starting price 100 EUR

Lot 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels Floraal/goud/Familie Rose. Bestaande uit: vijf schotels, vier kopjes en één deksel. Enkele minimale chips + drie haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. I...

Chinees porseleinen figuur
Result: 190 EUR

Chinees porseleinen figuur. Chinees op kikker met munten. Celadon glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Starting price 700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Vier delen divers Chinees
Starting price 60 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. (1) Balustervaas met figuren in tuin decor, haarlijnen. (2) Dekseldoos, floraal, chips. (3) Zeemleer-glazuur kom, chips. (4) Zalfdoos, gelijmd. Afmeting: 3,5 - ...

Lot Chinees porselein (3x)
Result: 35 EUR

Lot Chinees porselein. (1) Kom met tekst + bodemmerk. (2) Trekpot met landschap decor + bodemmerk. (3) Knobbelvaas met tekst, celadon groen. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.

Chinese comfort, 6 kantig
Starting price 300 EUR

Groot Chinees porseleinen comfoor. Zes-kantig. Familie Verte. Met Foo-honden/paarden/floraal decor. Met signatuur. Afmeting: 10 x 21 x 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23 cm.
Result: 500 EUR

Chinese vaas met oker glazuur. Karaktertekens + olifantenkoppen. Met zes tekens bodemmerk. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.

Vierkante Chinese penselenpot, H 13,5 cm.
Starting price 500 EUR

Vierkante Chinees porseleinen penselenpot met roofvogel/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,7 cm.
Result: 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogel op bloesemtak decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese vazen, H 55,5 cm.
Result: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met geisha's, kind op troon, tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Result: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen bolle vaas met floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm.
Result: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas op messing voet. Floraal decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 35 cm.
Starting price 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + blauw decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Result: 700 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 16 cm. In goede staat.

Celadon wierookbrander
Starting price 275 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander met grijs-groen craquelé glazuur. Zes-hoekig. Afmeting: 9 x 13,5 x 15 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas Ø 20 cm.
Result: 425 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 24,2 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.

Antieke Chinees porseleinen boeddha, H 26 cm.
Result: 160 EUR

Antieke Chinees porseleinen boeddha. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn zijkant. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese tegel
Starting price 140 EUR

Zware Chinees porseleinen tegel met floraal decor. Afmeting: 19,7 x 19,7 x 2,7 cm. In goede staat.

Zeldzaam 17e -18e eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Result: 400 EUR

Zeldzaam 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen bord met feniks en kylin. Randglazuur schade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,2 cm.
Starting price 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Antieke Chinese wierookbrander, 1900
Result: 170 EUR

Antieke Chinese bronzen wierookbrander met foo-hond. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 27 cm.
Starting price 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schaal met draak + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas, H 47,5 cm.
Result: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met rondom figuren/waterval decor. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

Zeven delen Japans/Chinees porselein
Result: 70 EUR

Zeven delen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Divers. Onder ander; twee bloempotten, twee Imari vazen (beschadigd), pelgrim vaas, gemberpot, pijpvaas. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Sang de Boeuf lampenvoet
Starting price 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf lampenvoet. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 41 cm.
Result: 225 EUR

Twee grote Chinees porseleinen baluster-vormige dekselvazen met rode + groene draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Drie Japanse Kutani pijpvazen, H 25 cm.
Result: 80 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen pijpvazen. Floraal/vogel/figuren en goud decor. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Result: 130 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Bolvaas + 1x schotel met tekst en bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 9 - 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees celadon bord Ø 23,5 cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen celadon bord met reliëf pioenroos decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 12,3 - Ø 12,7 cm.
Result: 130 EUR

Twee Chinese Sung-stijl porseleinen kommen met kokosnoot glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. x Ø 12,3 cm. / H 7,5 cm. x Ø 12,7 cm. In goede staat.

Antiek Chinees uit bamboe gesneden figuur, 1900
Starting price 500 EUR

Antiek Chinees uit bamboe gesneden figuur. Hoogwaardigheidsbekleder. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese blauwe vaas
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor rondom. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.

Lot Chinese kommen (11x)
Result: 325 EUR

Elf Chinees porseleinen kommen met figuren in landschap decor. Circa 1880. Eén kom haarscheur, rest goed. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese wierookbrander
Result: 300 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met tekst en draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 21 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen celadon oor-vaas met wit craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Result: 375 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. - Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 18,5 cm.
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas in kalebas-vorm. Met zotjes/tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot, Ø 14 cm.
Result: 100 EUR

Chinese bloemvormige celadon pot. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Kantonees porselein
Result: 40 EUR

Lot Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.
Result: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met feniks en foo-hond in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten Ø 16 cm.
Result: 130 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén haarlijn in bodem. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21,5 cm.
Result: 190 EUR

Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 23 cm.
Result: 300 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met figuren/spelende zotjes in landschap decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese Familie Rose beker, H 13,5 cm.
Result: 170 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose beker met tuin en paradijsvogel decor. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm.
Result: 170 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Gecontourneerd. Met rood floraal en goud decor. Met Kang Xi bodemmerk. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas, H 38 cm.
Result: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen oorvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 30 cm.
Starting price 800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap/olifantenkoppen/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 27,5 cm.
Result: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood verlopen glazuur. Sang de Boeuf. Met hertenkoppen. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 19 cm.
Result: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met feniks/floraal/reliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese emaille vazen, H 21cm.
Result: 100 EUR

Twee oude Chinese geëmailleerde beschilderde vazen. Floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Zes delen antiek Japans Kutani porselein
Result: 110 EUR

Zes delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Pijpvaas is gelijmd. Kleinere vaas heeft haarlijn. Rest goed. Afmeting: H 15 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese pattipan
Result: 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met mandarijn decor. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 1,5 cm. In goede staat.

Japanse bloempot met draak en tijger
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse Japanse messing bloempot. Met draak/tijger decor. Afmeting: H 25 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese rode kom Ø 15 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen kom met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom geel Ø 15,7 cm.
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Result: 110 EUR

Tien delen diverse Chinees porseleinen koppen en schotels. Onder andere: Amsterdams Bont, Imari en Capucijne. Gelijmd, enkele minimale chips + één haarlijn. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staa...

Vijf Japanse Kutani vazen
Result: 90 EUR

Vijf antieke Japanse porseleinen Kutani vazen. Eén chip, rest goed. Afmeting: H 12 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 18-27 cm.
Starting price 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal + tuin decor. Grootste bord heeft chip. Middelste bord heeft haarlijnen. Kleinste bord heeft chips. Afmeting: Ø 18 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese borden Ø 27,7 cm.
Starting price 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam floraal, perkament en bloemvaas decor. Beide haarlijn + chip. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.

Oosterse/Chinese snuffbottle, H 8 cm.
Result: 150 EUR

Messing plated Oosterse/Chinese snuffbottle met half-edelstenen. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Result: 180 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Chinese pelgrimvaas, H 32 cm.
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen pelgrimvaas met geel glazuur, floraal decor en tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose Kantonese kom Ø 29,5 cm.
Starting price 600 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom met figuren/floraal/kostbaarheden/dieren en goud decor. Afmeting: H 13 x Ø 29,5 cm. In goede staat.