This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Twee Chinese dekselvazen
Result: 120 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Draak decor + vier tekens bodemmerk. Bovenrand + dekselschade. Afmting: H 17 - 28 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 16 cm.
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur en fruitboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop + schotels
Starting price 160 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Yong Cheng. Vogel in landschap/goud decor. Eén schotel + één kop haarlijn. Minimale schilfers. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede ...

Chinese klapmutskom Ø 21,5 cm.
Starting price 600 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmutskom met rondom figuren decor + Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, H 12,5 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met draak in wolken decor. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 37 cm.
Result: 160 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur en ribbels. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinese Imari vaas, H 28 cm.
Starting price 250 EUR

18e Eeuwse Chinese Imari porseleinen vaas met floraal/feniks/goud decor. Bovenrand ingekort + kleine haarlijn. Afmeting: H 28 x Ø 25 cm. In redelijke staat.

Chinese tegel
Result: 150 EUR

Dikke Chinees porseleinen tegel met figuren decor. Afmeting: 3 x 19,5 x 19,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese koppen
Result: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Bodemmerk. Floraal decor. Drie kopjes chips en/of haarlijn. Eén kopje gaaf. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese cloisonné knobbelvaas, H 21 cm.
Result: 100 EUR

Antieke Chinese cloisonné knobbelvaas met draken decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinees/Kantonese trekpot Ø 9 cm.
Starting price 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese trekpot. Floraal/figuren en goud decor. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.

Vier delen antiek Chinees porselein
Result: 50 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: drie schotels, divers, één beschadigd. Eén Satsuma trekpot met bodemmerk, tuit beschadigd. Afmeting: 6 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 16,4 cm.
Result: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met foo-honden, karaktertekens en floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 16,4 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose trekpot Ø 10 cm.
Result: 60 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren in tuin decor. Chip deksel. Haarscheuren + chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In matige staat.

4x Chinese Kang Xi koppen
Result: 140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Divers. Enkele met bodemmerk. Chips en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 8 - 9m cm. In redelijke staat.

Chinese celadon vaas, H 31,7 cm.
Result: 150 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur en baars decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot, Ø 9 cm.
Starting price 180 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/goud decor. Randrestauratie. Afmeting: 12 x 14 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Zeven Chinese schotels
Result: 100 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Zes maal Imari + één maal capucijne. Eén schotel haarlijn. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: Ø 11,5 - 12 cm.

Chinese vaas, H 28 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren. Paars-rood. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese borden Ø 26 cm.
Result: 225 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in berglandschap decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese koppen
Result: 90 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Kang Xi gemerkt. Haarlijn of chips. Afmeting: 5 - 6,5 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel Ø 25,5 cm.
Result: 350 EUR

Chinees porselein Familie Verte bord met paradijsvogels + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.

Chinees blanc de Chine beeld, H 50,5 cm.
Starting price 950 EUR

Groot Chinees porseleinen blanc de Chine beeld. Hoogwaardigheidsbekleder met scepter. Signatuur op de rug. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met blauw glazuur + Verte draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 37 cm.
Result: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met floraal/perzik decor + bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Wandelstok
Result: 225 EUR

Wandelstok met bamboe en een zilveren greep rijkelijk versierd met floraal decor met vogels en draak. Vermoedelijk Gemerkt: KHYYIN. 85 cm. In goede staat

Twee Chinese kop+schotels
Starting price 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Landschap decor. Eén kop chip, één goed. Eén schotel haarscheur + chips. Eén schotel goed. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees antiek
Result: 170 EUR

Twee delen chinees antiek. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met salamander + bodemmerk, beschadigd. (2) 18e Eeuws Imari bord met vogels/sprinkhaan/floraal/goud decor, haarlijn + chips. Afme...

Antieke Japanse bronzen vaas, H 15 cm.
Starting price 200 EUR

Antieke Japanse bronzen vaas met karaktertekens. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 21 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met geel glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Oud Chinees bronzen boeddha figuur op waterbuffel
Result: 325 EUR

Oud Chinees bronzen boeddha figuur op waterbuffel. Twee-delig. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels
Result: 110 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, zotjes en baars decor. Chips + haarlijn. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas
Starting price 500 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met ramskoppen + bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 16,2 cm.
Result: 250 EUR

Chinees porseleinen kom met geel glazuur aan buitenkant en groen glazuur aan binnenkant. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Starting price 100 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: trekpot, theebus + vaas. Familie Rose. Beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In matige staat.

18e Eeuwse Chinese kop+schotel
Result: 180 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met tuin/peterselie decor. Schotel heeft chips. Kop is goed. Met bodemmerk. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 34 cm.
Result: 160 EUR

Chinees porseleinen vaas met rode Foo-honden en floraal decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Chinese kwispedoor Ø 15,5 cm.
Starting price 1.500 EUR

Chinees porseleinen celadon kwispedoor. Met bodemmerk. Afmeting: 14,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 23 cm.
Result: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen wierookbrander met blauw glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 10,3 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen schaal met vleermuizen in wolken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,3 cm. In goede staat.

Vergulde boeddha, H 21 cm.
Starting price 600 EUR

Verguld Oosters/Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 22 cm.
Starting price 220 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met druiven/granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese vaas, H 46 cm.
Result: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/kostbaarheden en salamander decor. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat

Zes Chinese schotels
Result: 40 EUR

Vier diverse 18e eeuwse Chinese borden. Twee met haarlijn, één gaaf. Eén met schilfertjes aan rand. Afmeting: Ø 12 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 16,3 cm.
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen kom met druivenrank decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 16,3 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 25 cm.
Result: 110 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met prunus decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22,7 cm.
Result: 700 EUR

Chinees porseleinen bloempot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: H 19 x Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 21 cm.
Starting price 500 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Chinese disc Ø 15,7 cm.
Result: 200 EUR

Antieke Chinese natuurstenen (jade?) ceremoniële Bi disc. Afmeting: Ø 15,7 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 17,5 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal decor + verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Result: 80 EUR

Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven schotels + één kopje. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gerestaureerd. Eén kopje chip. Rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. I...

Chinese celadon vaas, H 16,5 cm.
Result: 300 EUR

Chinese geribbelde porseleinen celadon vaas met oren + bodemmerk. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 20 cm.
Result: 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met ijzerrood lotusbloem decor. Randschades. Afmeting: Ø 20 - 21 cm. In matige staat.

Chinese vaas, H 26,5 cm.
Result: 220 EUR

Chinees porseleinen oorvas met olifanten-oren + goudreliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese theebus
Result: 275 EUR

Chinees porseleinen theebus met fijn gedecoreerd coulissen decor en zilveren dop. Afmeting: H 20 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Capucijner porselein
Result: 110 EUR

Drie delen 18e eeuws capucijne porselein met tuin decor. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.

Vier Capucijner schotels
Result: 60 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor. Twee schotels haarlijn, één schotel chip, één schotel goed. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Familie Rose borden Ø 24 cm.
Result: 110 EUR

Twee porseleinen Familie Rose borden. Japan/China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - 24 cm. In goede staat.

Drie Chinese Familie Rose borden Ø 23 cm.
Starting price 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + lint. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese Familie Verte dekselpot, H 38 cm.
Starting price 120 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.

Stel Chinese vazen, H 16,5 cm.
Result: 1.100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met geisha's in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Chinese penselen-vaas, H 17,5
Result: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rood gevlekt glazuur. Afmeting: H 17,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.

Vaas met blauwe draak, H 22 cm.
Starting price 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met vechtend fabeldier en krijger in tuin. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Result: 130 EUR

Drie delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Imari, Capucijne. Floraal/goud decor. Twee kopjes + één schotel. Afmeting: 4,5 - 11 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf wierookbrander
Starting price 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf wierookbrander. Afmeting: H 11 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese balustervaas, H 32 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen balustervaas met draken/feninks en floraal decor. Groen glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws Chinees kaststel, H 11 - 14 cm.
Starting price 200 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Chips + haarscheuren, tevens deksel vast gelijmd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 12,5 cm.
Result: 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/vleermuizen decor. Deksels vast gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

9x Chinese Familie Verte schotels
Result: 120 EUR

Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels. Floraal decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese kopjes
Result: 375 EUR

Vier Chinees porseleinen kopjes, divers. Met bodemmerk. Met figuren/vogels/floraal en tekst decor. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese vaas met vergulde voet, H 27,5 cm.
Starting price 500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bronzen vergulde voet. H 27,5 cm. In goede staat.

Twee Familie Noir kaarskandelaren, H 24 cm.
Result: 400 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 14,5 cm.
Result: 130 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees celadon porselein
Result: 450 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. Eén schaal in lotus-vorm met craquelé glazuur en een groene kom met reliëf vissen decor. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

Chinese scepter
Result: 300 EUR

Chinees porseleinen scepter in de vorm van een snaarinstrument. Met draken/floraal decor + tekst. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Drie antieke Japanse/Chinese borden Ø 23 - Ø 25 cm.
Result: 40 EUR

Drie antieke Japanse/Chinese borden. (1) Landschap China, haarlijn. (2) Japan, floraal + bodemmerk. (3) China, pagode decor + bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselpot, H 21 cm.
Result: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinees gelobt bord Ø 18,7 cm.
Result: 150 EUR

Chinees porseleinen bord in bloemvorm, met groen glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 18,7 cm. In goede staat.

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Result: 170 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose floraal. Bestaande uit: Capucijne kop + schotel. Capucijne kopje. En één schaal met wijsheer/tekst decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Result: 180 EUR

Acht delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels + twee kopjes. Imari + één Familie Rose. Chips en/of haarlijn. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 15,3 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15,3 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha figuur, H 40 cm.
Starting price 350 EUR

Groot Oosters boeddha figuur. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Result: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm. In goede staat.

Japans lakwerk paneel, 1930
Result: 90 EUR

Antiek Japans lakwerk paneel belijmd met natuursteen + parelmoer. Circa 1930. Afmeting: H 71 x B 25 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Quang Yin, H 36 cm.
Starting price 100 EUR

Grote antieke Chinese spekstenen Quan Yin. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Drie erotische netsukes
Result: 550 EUR

Drie oude Japanse erotische netsukes van ivoor + taxatierapport. Vòòr 1950. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

2x Antieke tempelfiguren in schaduwbox
Result: 350 EUR

Twee antieke Chinese terracotta geglazuurde figuren in latere schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Eén hand mist. Afmeting: 43 x 30 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke tempelfiguren in schaduwbox
Result: 120 EUR

Twee antieke Chinese houtgesneden tempelfiguren met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Grotere beeld bevat Chinese munt in rug. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke tempelfiguren
Result: 140 EUR

Twee antieke Chinese houtgesneden tempel figuren met polychromie + vergulding. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 43 - 44 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese figuren
Result: 150 EUR

Drie antieke Chinese houtgesneden tempel figuren met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tempelfiguren
Result: 120 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempel figuren. Beschadigingen. Afmeting: H 34 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese tempelfiguren
Result: 425 EUR

Twee antieke 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempelfiguren met polychromie + vergulding. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tempelwachters
Result: 400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse houtgesneden Chinese tempelwachters met polychromie + goud decor. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.

Bronzen boeddhistisch figuur, H 26 cm.
Result: 275 EUR

Bronzen boeddhistisch figuur. Bodhisattva. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee Japanse cloissoné vazen
Result: 850 EUR

Twee antieke Japanse cloisonné vazen met houten consoles. Meiji periode. Circa 1880. Floraal/vogel decor. Kleinere vaas beschadigd bij zwart emaille. Afmeting: H 9,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.