Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Imari kom (haarlijn), bord met floraal decor (gelijmd), grote 18e - 19e eeuwse schotel met geisha en vier tekens bodemmerk, (scherf/gelijmd). Afme...
Antieke Chinese of Japanse bronzen wierookbrander met draken/vleermuizen/feniks decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Grote celadon vaas met reliëf draken decor. Familie Rose pot met figuren decor + bodemmerk. Gemberpot met landschap decor, deksel schade. Chinese lamp gema...
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Enkele chips + één haarlijn. In redelijke staat. Afmeting: Ø 15 cm.
Grote Chinees porseleinen republiek Familie Rose vaas met pauw/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken-cups op hoge voet. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,3 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tempelhonden. Met bodemmerk. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren/vlinder decor. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese miniatuur dekselvazen met draken decor + figuren dragen bloempot. Eén chip. Afmeting: H 9 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met Familie Rose figuren decor + tekst. Deksel gelijmd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee rijstwijn kopjes, floraal/tekst decor. Eén kop + schotel Chine de Commande. En één grote Familie Rose kom, floraal decor. Afmet...
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Tuin/goud decor. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6-11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met krijger decor + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon olifant met figuren. Stukjes van slagtanden af. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: trekpot, theebus + vaas. Familie Rose. Beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In matige staat.
Grote antieke Chinese spekstenen Quan Yin. 19e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerde Japanse bronzen vaas met reliëf draak. Eén kleine deuk verso. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Japanse Imari porseleinen borden met floraal decor + verso vleermuizen decor. Met bodemmerk. Eén van de kleine borden heeft haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 24,5 - 30 cm. In redelijk/goede ...
Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee borden, twee kommen. Eén bord gelijmd, één bord gaaf. Eén kom haarlijn, één bord chip. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Chip. Afmeting: Ø 27 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese bronzen cloisonné vaas met floraal/dieren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met reliëf en oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels Floraal/goud/Familie Rose. Bestaande uit: vijf schotels, vier kopjes en één deksel. Enkele minimale chips + drie haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. I...