This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-  

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
3176 Results
Lot: 2236

Amerkaanse onderscheiding in cassette

Starting price 20 EUR

Oude Amerikaanse bronzen militaire Merit onderscheiding in originele cassette. 20e Eeuw. In goede staat.


Lot: 1213

Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade

Starting price 25 EUR

Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.


Lot: 1432

Wouter K.?, Verso Biesbosch

Starting price 30 EUR

Wouter K.? 2002. Verso Biesbosch met aanmeerpalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.


Lot: 1433

Marijke Boomsma, Naakte vrouwen

Starting price 30 EUR

Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.


Lot: 2308

Lot oud plated

Starting price 30 EUR

Lot divers oud plated. 20e Eeuw. Onder meer; schalen, roomstel, kan et cetera. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.


Lot: 2371

Lot divers (3x)

Starting price 30 EUR

Drie delen Hindelopen? Bestaande uit: beschilderde kammenbak, borstel set en lepelrek. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.


Lot: 5103

Moderne sculptuur

Starting price 30 EUR

Moderne loden sculptuur. Meisje met kind op hoge stoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Lot: 6233

Twee Franse dekseldozen

Starting price 30 EUR

Twee oude Frans porseleinen dekseldozen. Ovaal + eivormig. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.


Lot: 6252

2 Staffordshire honden

Starting price 30 EUR

Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Lot: 1424

R. Bertrand?, Rotterdam plan C

Starting price 35 EUR

R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.


Lot: 1425

Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap

Starting price 35 EUR

Monogram A.J.G. 20e Eeuw. Indonesisch waterlandschap met figuren in boot. Lithografie? Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.


Lot: 2385

Twee antieke balansweegschalen, 1900

Starting price 35 EUR

Twee grote antieke gietijzeren balansweegschalen + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.


Lot: 6239

Chinese dekselvaas, H 40 cm.

Starting price 35 EUR

Chinese dekselvaas. Tweede helft 20e eeuw. Floraal. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Lot: 1237

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot

Starting price 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met molen, rivier en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Lot: 1405

Onduid. gesign., Herderin met schapen

Starting price 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Herderin met schapen. Houtskool op papier. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.


Lot: 2114

Twee aardewerken lampen

Starting price 40 EUR

Twee lampen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Wedgwood + porselein, floraal. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.


Lot: 2133

Lot koperwerk (6x)

Starting price 40 EUR

Lot antiek koperwerk. Divers. Onder andere; deurkloppers, kolentang, beker + gereedschap. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.


Lot: 2167

3x Antiek Duits keramiek

Starting price 40 EUR

Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.


Lot: 2232

Spaarwekker + theelicht

Starting price 40 EUR

Art Deco spaarwekker + Jugendstil theelicht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.


Lot: 2299

Palissander dekseldoos

Starting price 40 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten dekseldoos met messing inleg. Afmeting: 5,5 x 27 x 18 cm. In zeer goede staat.


Lot: 2321

Lepelrek + lepels

Starting price 40 EUR

Eikenhouten lepelrek + antieke tinnen lepels. Afmeting: 43 cm. In goede staat.


Lot: 2346

Twee albasten reliëf objecten

Starting price 40 EUR

Twee oude/antieke albasten reliëfs. 19e + 20e Eeuw. Figuren in landschap. Eén haarscheur. Afmeting: H 10 x B 9 cm. / H 8 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 2352

Twee tafellampen in zuilvorm

Starting price 40 EUR

Twee gipsen tafellampen in Korinthische zuil vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 47 cm. In goede staat.


Lot: 2370

Twee messing wandlampen

Starting price 40 EUR

Twee oude/antieke messing wandlampen. 20e Eeuw. 1910 + 1960. Afmeting: 33 - 42 cm. In goede staat.