Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met ijzerrood lotusbloem decor. Randschades. Afmeting: Ø 20 - 21 cm. In matige staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor. Twee schotels haarlijn, één schotel chip, één schotel goed. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Imari, Capucijne. Floraal/goud decor. Twee kopjes + één schotel. Afmeting: 4,5 - 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/vleermuizen decor. Deksels vast gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bronzen vergulde voet. H 27,5 cm. In goede staat.