This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese gemberpot Ø 21 cm.
Starting price 500 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Chinese disc Ø 15,7 cm.
Result: 200 EUR

Antieke Chinese natuurstenen (jade?) ceremoniële Bi disc. Afmeting: Ø 15,7 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 17,5 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal decor + verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Result: 80 EUR

Acht delen 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Zeven schotels + één kopje. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gerestaureerd. Eén kopje chip. Rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. I...

Chinese celadon vaas, H 16,5 cm.
Result: 300 EUR

Chinese geribbelde porseleinen celadon vaas met oren + bodemmerk. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 20 cm.
Result: 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met ijzerrood lotusbloem decor. Randschades. Afmeting: Ø 20 - 21 cm. In matige staat.

Chinese vaas, H 26,5 cm.
Result: 220 EUR

Chinees porseleinen oorvas met olifanten-oren + goudreliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese theebus
Result: 275 EUR

Chinees porseleinen theebus met fijn gedecoreerd coulissen decor en zilveren dop. Afmeting: H 20 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Capucijner porselein
Result: 110 EUR

Drie delen 18e eeuws capucijne porselein met tuin decor. Afmeting: 5 - 11,5 cm. In goede staat.

Vier Capucijner schotels
Result: 60 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner schotels met floraal decor. Twee schotels haarlijn, één schotel chip, één schotel goed. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Familie Rose borden Ø 24 cm.
Result: 110 EUR

Twee porseleinen Familie Rose borden. Japan/China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - 24 cm. In goede staat.

Drie Chinese Familie Rose borden Ø 23 cm.
Starting price 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + lint. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese Familie Verte dekselpot, H 38 cm.
Starting price 120 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.

Stel Chinese vazen, H 16,5 cm.
Result: 1.100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met geisha's in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Chinese penselen-vaas, H 17,5
Result: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rood gevlekt glazuur. Afmeting: H 17,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.

Vaas met blauwe draak, H 22 cm.
Starting price 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met vechtend fabeldier en krijger in tuin. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Result: 130 EUR

Drie delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Imari, Capucijne. Floraal/goud decor. Twee kopjes + één schotel. Afmeting: 4,5 - 11 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf wierookbrander
Starting price 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf wierookbrander. Afmeting: H 11 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese balustervaas, H 32 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen balustervaas met draken/feninks en floraal decor. Groen glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws Chinees kaststel, H 11 - 14 cm.
Starting price 200 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Chips + haarscheuren, tevens deksel vast gelijmd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 12,5 cm.
Result: 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/vleermuizen decor. Deksels vast gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

9x Chinese Familie Verte schotels
Result: 120 EUR

Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels. Floraal decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese kopjes
Result: 375 EUR

Vier Chinees porseleinen kopjes, divers. Met bodemmerk. Met figuren/vogels/floraal en tekst decor. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Chinese vaas met vergulde voet, H 27,5 cm.
Starting price 500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bronzen vergulde voet. H 27,5 cm. In goede staat.