This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 35 cm.
Result: 120 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence paauw-borden. (1) Polychrome, De Porceleyne Fles, gelijmd. (2) Blauw-wit, De Klaauw, randschade. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Omvangrijk Villeroy & Boch eetservies
Result: 225 EUR

Omvangrijk Villeroy & Boch eetservies. Decor: Redoute Weiss. Bestaande uit: Borden, schalen, eierdoppen, kop + schotels, soepterrine, botervloot, theekan, melk/suiker set et cetera. Dishwasher-safe. T...

Majolica piedestal, H 68 cm.
Result: 70 EUR

Majolica piedestal in Jugendstil-stijl. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Zes antieke kastkommen
Result: 150 EUR

Zes antieke Hollandse kastkommen. Societé Ceramique Maastricht. Decor Canton. Afmeting: H 11 x Ø 16 cm. In goede staat.

Deel servies (Meissen)
Result: 120 EUR

Duitse Stadt Meissen porselein met Zwiebelmuster. Circa 1930. Bestaande uit: Thee + koffiekan, vier borden en schaal. Eén chip onderrand deksel koffiekan. Chips theekan. Afmeting: 14 - 39 cm. In redel...

Twee wandconsoles
Starting price 250 EUR

Twee oude/antieke porseleinen wandconsoles. Handbeschilderd met figuren, floraal en goud decor. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 24 x 25 x 18 cm. In goede staat.

Antiek Droste Cacao servies
Result: 60 EUR

Antiek Droste Cacao servies, Haarlem-Holland. Bestaande uit vijf kopjes + zeven schotels. Minimale chip. Afmeting: 7 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Portugese vaas, H 30,5 cm.
Result: 120 EUR

Antieke Portugese polychrome Fayence vaas. Met figuur in landschap/haas/vogelnest decor. Gesigneerd door V. Lamego. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Royal Albert theeservies
Result: 150 EUR

Royal Albert porseleinen theeservies. Decor: Sweet Violets. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, kop + schotels, schalen en ontbijtborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 7 - 22 cm. In goe...

Twee Engelse kastkommen Ø 18,5 cm.
Starting price 40 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Antiek vijf-delig Delfts kaststel
Starting price 200 EUR

Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Afmeting: H 26 - 35 cm. In goede staat.

Antieke Duitse majolica dekselpot, H 31 cm.
Starting price 120 EUR

Antieke Duitse majolica dekselpot met ranken en hanenkoppen gedecoreerd. Genummerd + gemerkt. Circa 1910. Chips. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale schaal op voet, Ø 44 cm.
Starting price 150 EUR

Kapitale porseleinen schaal op messing voet. Imari-stijl. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 44 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Landschap (16 st.)
Result: 325 EUR

Tegeltableau met zestien Hollandse landschapstegels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 53 x 53 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Uil (6-pas)
Result: 300 EUR

Antiek zes-pas mangaan tegeltableau met decor van uil op boomstronk. Randschilfers. Afmeting: 41x 28 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Kinderspelen (12 st.)
Result: 200 EUR

Tegeltableau met twaalf 18e eeuwse Hollandse tegels met kinderspelen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 54 x 41 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (28x)
Result: 250 EUR

28 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse wandtegels met bloemen. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 4-pas tegels (26x)
Starting price 170 EUR

26x Polychrome Hollandse 4-pas tegels. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (24x)
Result: 200 EUR

24 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige wandtegels met dubbele ring. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke wandtegels (20x)
Result: 200 EUR

Lot van twintig stuks antieke wandtegels. Circa 1900. Spelende kinderen decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (28x)
Result: 375 EUR

28 Stuks 18e - 19e eeuwse bijbelse mangaan-kleurige wandtegels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke wandtegels (52x)
Result: 375 EUR

52 Stuks antieke witte Hollandse wandtegels. Witjes. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen antiek aardewerk/plateel
Result: 40 EUR

Twee delen antiek aardewerk/plateel. (1) Bolvaas, plateel, Bergen, C.M. (2) Vaas met roofvogels, terracotta, met beschildering, circa 1930. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 37 cm.
Result: 950 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence hectagonale dekselvazen. Gemerkt L.F. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.