This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Drie 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 39 cm.
Result: 300 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt: de Klaauw. Met pauw decor. Minimale beschadigingen + restauratie. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 40 cm.
Result: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt: de Klaauw. Putti in tuin decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse pot, H 27 cm.
Result: 80 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence pot met ribbels en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

K.P.M. servies, 1930
Starting price 300 EUR

Antiek 17-delig porseleinen K.P.M. theeservies. Kopenhagen Porcelain. Handbeschilderd, floraal/goud decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 28 cm. In goede staat.

Twee porseleinen vazen
Starting price 60 EUR

Twee antieke Victoria Austria Jugendstil vazen. Circa 1900. Met vogel/goud decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen lamp, H 65 cm.
Result: 50 EUR

Porseleinen Royal Albert tafellamp met rozen en goud decor. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.
Starting price 60 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt met Porseleyne Bijl. Floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Drie delen Herend porselein
Result: 70 EUR

Drie delen Herend porselein. Dekseldozen. Met floraal/goud decor. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

Grote Fayence wandschotel Ø 46,5 cm.
Result: 100 EUR

Grote Italiaanse Fayence wandschotel met landschap en visser. Castell Terano. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein (5x)
Starting price 40 EUR

Vijf delen Duits porselein. (1) Hutschenreuther schaal, Hohenberg Bavaria, circa 1920. (2) Drie Hutschenreuther wandschotels, circa 1980. (3) Eén KPM bord, circa 1900. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede s...

Porseleinen pronk/fruitschaal
Starting price 50 EUR

Porseleinen pronk/fruitschaal met bronzen voet en hengsel. Engelen decor. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 28 x 31 cm. In goede staat.

Duitse Dresden dekselvaas, H 30 cm.
Result: 90 EUR

Duitse Dresden porseleinen dekselvaas met handgeschilderd floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Duitse Schierholz bonboniere
Starting price 80 EUR

Duitse Schierholz porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 19 cm. In goede staat.

Duitse Dresden bonboniere
Result: 60 EUR

Duitse Dresden porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Lot Zwiebelmuster porselein, 1900
Result: 40 EUR

Lot Zwiebelmuster porseleinen kop en schotels. Duitsland. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zes antieke kop + schotels, 1900
Result: 40 EUR

Zes antiek porseleinen kop en schotels met chinoiserie decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Zeven 19 eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 cm.
Starting price 40 EUR

Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi-stijl schotels. Baars/krab/geisha in tuin decor. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Franse dekseldozen
Starting price 30 EUR

Twee oude Frans porseleinen dekseldozen. Ovaal + eivormig. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

Lot Makkumer aardewerk (4x)
Result: 30 EUR

Vier delen antiek Makkumer keramiek. Tichelaar. (1) klompje (2) bordje (3) schenkkan (chip) (4) schenkkan. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Twee Delftse vazen, H 27 cm.
Starting price 180 EUR

Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Acht oude/antieke theekannen
Starting price 50 EUR

Acht oude/antieke keramieken (scherts) theekannen in kattenvorm. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Divers. Chip mogelijk. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Twee delen Duits porselein
Starting price 40 EUR

Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Twee porseleinen figuren
Starting price 40 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. (1) Gerold figurengroep, circa 1930 - 1950, drie zingende zusters. (2) Meisje in de kou, gemerkt V.D. met kroon. Chips bloemen. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede...

Chinese dekselvaas, H 40 cm.
Starting price 35 EUR

Chinese dekselvaas. Tweede helft 20e eeuw. Floraal. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.