Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Copier Leerdam glazen cactuspot. Art Deco. Circa 1930. Oude haarlijn. Afmeting: 12,6 x 10,7 x 19,7 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek glaswerk. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; draaiglas, emaille-glas et cetera. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Groot lot kristalglazen glazen met slijpsel. 20e Eeuw. Aantal: 56 glazen. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Tien kristallen flacons + verstuivers. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.