Grote Franse glazen tafellamp. Jugendstil-stijl. Gemerkt Les Lumiere Nancy. 20e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Vier moderne glaswerk vazen. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 31 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek glaswerk. Divers. 20e Eeuw. Onder andere; draaiglas, emaille-glas et cetera. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Tien kristallen flacons + verstuivers. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Franse kristalglazen Sabino Paris schaal met rondom vrouwen-bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.