This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Vijf miniatuur schilderijen
Result: 110 EUR

Vijf diverse miniatuur portretten. 20e Eeuw. met deels geschilderde afbeeldingen van dames en heren . Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.

Miniatuur schilderij
Result: 180 EUR

Gesigneerd. Circa 1900. Miniatuur dames portret in prachtige houtgestoken lijst. Olieverf op paneel gedeeltelijk geschilderd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

West Afrikaans beeld
Starting price 250 EUR

Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

West Afrikaans beeld
Starting price 250 EUR

Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Jones Grotse, Reliëf in lijst
Result: 200 EUR

Gesigneerd Jones Grotse. Klassiek reliëf in ornamentlijst. Composiet. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

Antieke walsspeeldoos, 1900
Result: 100 EUR

Antieke wals speeldoos in eiken kist. Circa 1900. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.

Deutsche Kleinempfänger 1938
Result: 180 EUR

Antieke Duitse bakelieten Volksempfänger 1938. Deutsche Kleinempfänger. Braun Radio. WO II. Niet op functie getest. Afmeting: 24 x 24 x 14 cm. In goede staat.

Deutsche Volksempfänger VE 301 Dyn
Result: 275 EUR

Deutsche Volksempfänger van bakeliet. Type VE 301 Dyn, Schaleco Radio. WO II. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Antiek wandrek met kop en schotels, 1900
Starting price 60 EUR

Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.

Twee marmeren vruchten
Result: 80 EUR

Twee leuke, decoratieve marmeren vruchten met messing steel. Appel + peer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.

Drie lakstempels
Result: 120 EUR

Drie antieke lakstempels. Twee met familiewapen. Eén met monogram. Gemaakt van brons, hout en bakeliet. Afmeting: 3 - 12 cm. In goede staat.

Antiek nautisch instrument
Result: 120 EUR

Antiek messing nautisch instrument. Universele Equinoctia ring. Draagbare zonnewijzer. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.

Tafellamp
Starting price 60 EUR

Oude tafellamp gemaakt van een grote schelp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Antieke lorgnet bril
Result: 80 EUR

Antiek vergulde lorgnet bril met celluloid handvat. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Klarinet
Result: 50 EUR

Amerikaanse Bundy klarinet in cassette. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

2x Haardset
Result: 120 EUR

Twee vijf-delige messing haardsets. 20e Eeuw. Afmeting: 72 - 73 cm. In goede staat.

Drie koperen akers
Result: 140 EUR

Drie grote antieke koperen akers met ijzeren hengsels. Afmeting: Ø 40 - 44 cm. In goede staat.

Antieke messing haardomranding, 1910
Result: 35 EUR

Antieke messing haardomranding. Circa 1910. Afmeting: 130 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Haardstel
Result: 120 EUR

Antieke gietijzeren haardset in de vorm van een harnas. Vijf-delig. Circa 1890. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Antieke haardset + kolenkit
Result: 60 EUR

Antieke messing haardset met kolenkit. Geëmailleerd. Afmeting: 45 - 67 cm. In goede staat.

Vuurhaal + waterketel
Result: 45 EUR

19e Eeuwse iepenhouten vuurhaal met grote ijzeren waterketel. Afmeting: 38 - 109 cm. In goede staat.

Antieke vijf-delige haardset
Result: 45 EUR

Antieke vijf-delige haardset van messing. Circa 1900. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

Eiken kolenkit, 1880
Result: 60 EUR

19e Eeuwse eikenhouten kolenkit. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 46 x 53 x 38 cm. In goede staat.

Twee tafellampen
Result: 70 EUR

Twee tafellampen met metalen voet en verschillende afbeeldingen op transparante kap. Holland. Afmeting: H 47 - 57 cm. In goede staat.