Twee oude gietijzeren kratervazen. Afmeting: H 33 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antiek Hollands intarsia schilderij van diverse houtsoorten. Gracht voorstelling. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.
Bureaulamp in Bauhaus-stijl. Messing met gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee-lichts messing wandlamp met putti en prismenglas. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Kapitaal groot onyx met messing inktstel. Joris en de draak. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 53 x 26 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse haardset met twee kolenkitten. Zes-delige messing set + eikenhouten kolenkitten. Afmeting: 44 - 57 cm. In goede staat.
Decoratieve houten miniatuur koets met dubbele kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 49 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse gesigneerde boulle dekseldoos. Tahan Fab, Rue de la 30. Afmeting: 21 x 9 x 5 cm. In goede staat.