This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Antieke voorraadtrommel, 1900
Result: 40 EUR

Antieke beschilderde kruideniers voorraadtrommel van blik met landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 x Ø 28 cm. In goede staat.

7-Delig theeservies
Result: 90 EUR

Zeven-delig vernikkeld messing theeservies. Circa 1900. Bestaande uit; vijf kannen + twee comforts. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Twee kratervazen
Result: 80 EUR

Twee oude gietijzeren kratervazen. Afmeting: H 33 x Ø 23 cm. In goede staat.

Intarsia schilderij, Gracht voorstelling
Result: 40 EUR

Antiek Hollands intarsia schilderij van diverse houtsoorten. Gracht voorstelling. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.

Koperen plaquette
Result: 50 EUR

Antieke koperen plaquette. 19e Eeuw. Vikingen in sloep. Afmeting: 15 x 21 cm. In goede staat.

Antiek vergulde lampenvoet, H 46 cm.
Result: 100 EUR

Antiek vergulde bronzen lampenvoet met kobalt-blauw porselein. Ingekort? Circa 1890. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke waterpomp, H 167 cm.
Result: 90 EUR

Grote antieke koperen waterpomp op eiken plank. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.

Twee antieke Hollandse melkbussen
Result: 60 EUR

Twee antieke melkbussen. Holland. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 - 60 cm. In goede staat.

Twee weegschalen, 1900
Result: 40 EUR

Twee antieke weegschalen. Gietijzer. Circa 1900. Met messing gewichten-set. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp
Result: 60 EUR

Oude majolica hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Twee antieke koffiemolens
Result: 50 EUR

Twee antieke koffiemolens. Circa 1900. 1x Notenhout + 1x messing. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.

Bureaulamp in Bauhaus-stijl
Result: 170 EUR

Bureaulamp in Bauhaus-stijl. Messing met gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Twee-lichts wandlamp met putti
Result: 110 EUR

Twee-lichts messing wandlamp met putti en prismenglas. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Kapitaal inktstel, Joris en de draak
Starting price 350 EUR

Kapitaal groot onyx met messing inktstel. Joris en de draak. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 53 x 26 cm. In goede staat.

Kleine model koets
Starting price 150 EUR

Kleine modelkoets. 20e Eeuw. Hardhout + lakwerk + ijzeren onderstel + bladveren + dissel. Afmeting: 74 x 51 x 38 cm. In goede staat.

Antieke haardset + 2x kolenkit
Result: 90 EUR

Antieke 19e eeuwse haardset met twee kolenkitten. Zes-delige messing set + eikenhouten kolenkitten. Afmeting: 44 - 57 cm. In goede staat.

Antiek wandrek
Starting price 60 EUR

Antiek eikenhouten wandrek met zes Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor: Pretty. Afmeting: 46 x 55 x 12 cm. In goede staat.

Decoratieve miniatuur koets
Starting price 100 EUR

Decoratieve houten miniatuur koets met dubbele kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 49 x 36 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 1920
Result: 150 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten theestoof met klauwpoten. Octagonaal. Circa 1920. Afmeting: 48 x 29 x 29 cm. In goede staat.

Inktset
Starting price 50 EUR

Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.

Inktset
Starting price 50 EUR

Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.

Franse boulle dekseldoos
Result: 225 EUR

19e Eeuwse Franse gesigneerde boulle dekseldoos. Tahan Fab, Rue de la 30. Afmeting: 21 x 9 x 5 cm. In goede staat.

Van Nelle kruideniersblik, 1930
Result: 180 EUR

Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.

Antieke barometer, 1890
Result: 50 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse barometer. Circa 1890. Historisme met leeuwenkop. Circa 1890. Afmeting: 69 cm. In goede staat.