Jugendstil-stijl glas-in-lood siervenster. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 x B 92 cm. In goede staat.
Oude/antieke messing wasmand. Gevlochten. Afmeting: 25 x 56 x 49 cm. In goede staat.
Oude tafellamp met basement van albast en een Chinees meisje bij boom (van messing). Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Vier delen antiek messing. Bestaande uit: Twee Art Deco vazen, plantenbak en een amfora vaas. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Grote rode Italiaanse glazen hanglamp in ijzeren montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Oude natuurstenen obelisk. Zeskantig. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Lot diversen. 20e Eeuw. Onder andere; porselein, dekseldoosjes, glas et cetera. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Oosterse schalen met polychromie. Afmeting: Ø 10 - 22 cm. In goede staat.
Vijf messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 38 cm. In goede staat.
Lot diversen, oud/antiek. Onder andere; serviesgoed, carbidlamp, koperen vaas, plated + glas. Afmeting: 9 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke benen schaakstukken. Enkele beschadigingen. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse antieke ijzeren sleutels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.
Verzamelalbum vol met oude telefoonkaarten. Circa 240 stuks. Afmeting: 32 x 27 x 5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique kop en schotels. Decor: Tea drinker. Afmeting: 47 x 56 x 12 cm. In goede staat.
Hollandse, Amsterdamse glas-in-lood hanglamp. Zes-hoekig. Eerste helft 20e eeuw. . Afmeting: 27 x 24 x 21 cm. In goede staat.
Antieke lakzegel met afbeelding van Hugo de Groot en van Oldenbarnevelt. Op houten plaquette. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
Art Deco spaarwekker + Jugendstil theelicht. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Afrikaans, beschilderd houten kunstwerk met masker. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 49 x 10 cm. In goede staat.
Grote houten modelboot in glasvitrine. 'de Friesland' uit 1663. Eén mast gebroken, maar wel aanwezig. Afmeting: 80 x 86 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Vier scheepvaart onderzetters, plated, voorzien van graveerwerk met rijkelijks versierd cartouche voorzien van zeilschepen. Deels afgesleten. 3x ø17cm en 1x 23cm. In redelijk goede staat.
Oude Amerikaanse bronzen militaire Merit onderscheiding in originele cassette. 20e Eeuw. In goede staat.
Groot oud/antiek Chinees houtgestoken paneel met ranken. Afmeting: H 171 x B 33 cm. In goede staat.
Vier antieke messing scheepslampen, kaars + petroleum. Circa 1900. Afmeting: 25 - 60 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek koperwerk (3x). Bestaande uit twee koetsstoven + neo renaissance spiegel. Afmeting: 23 - 63 cm. In goede staat.