This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Porseleinen figuur + lampenvoet
Starting price 40 EUR

Twee delen antiek porselein. Onder meer; Figuren lampenvoet, Schierholz Duitsland, minimale beschadiging, circa 1920. Figurengroep Napels met kroon, schrijfveer beschadigd, groente in korf, chips. Afm...

Twee Höchst figuren
Result: 100 EUR

Twee antieke porseleinen Höchst figuren. Jongen en meisje met bloemen. Minimale beschadigingen. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Engelse Staffordshire honden
Starting price 40 EUR

Twee Engelse porseleinen Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Duits porseleinen figuur
Result: 325 EUR

Duits porseleinen figuur. Meisje met opgewerkte bloemen + goud decor. Gemerkt Volkstedt Rudolstadt. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Drie Hummel wijwater wandbakjes, 1960
Result: 70 EUR

Drie Hummel keramieken wijwater wandbakjes. W. Germany. Circa 1960. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

A. Heyboer + Corneille, twee kunstborden
Starting price 60 EUR

Twee gelimiteerde porseleinen design borden. (1) Corneille, L 'ete Commencant. (2) Anton Heyboer, 1995, Laat de zon in je hart nooit ondergaan (Schoonhoven). Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.

4-Delige Bavaria mokka-set
Starting price 60 EUR

Vierdelige porseleinen mokka-set met goud decor. Duitsland. Bavaria Waldershof Germany. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.

Paar Art Deco boekensteunen
Starting price 80 EUR

Twee keramieken Art Deco boekensteunen met pierrot. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 14 x 11 cm. In goede staat.

Majolica-stijl tegel in lijst
Result: 50 EUR

Grote majolica Jugendstil-stijl tegel in gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.

Zes antieke kop + schotels, 1900
Starting price 60 EUR

Zes antiek porseleinen kop en schotels met chinoiserie decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Sevres dekseldoos, 1900
Result: 40 EUR

Antiek porseleinen Sevres dekseldoos. Handbeschilderd met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 5 x 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Hollands 6-pas tegeltableau
Result: 400 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met afbeelding van koe bij boerenkool. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 26,5 x B 39,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws tegeltableau, Friso prins van Oranje
Result: 500 EUR

18e Eeuws Hollands zes-pas mangaan tegeltableau. Friso prins van Oranje. Eén tegel beschadigd. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.

Lot Kaiser porselein (4x)
Starting price 80 EUR

Vier delen Duits Kaiser porselein met Imari-stijl decor 'Yokohama'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee dekselvazen, schemerlamp, bord. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat.

Lot Engelse kop/schotels (24x)
Result: 150 EUR

24 Stuks diverse kop en schotels. Hoofdzakelijk Engeland Royal Albert + theeservies Hutschenreuther. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Lot oude dekseldoosjes
Result: 80 EUR

Lot diverse oude dekseldoosjes. Onder meer; Limoges, cloisonné et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 10 cm. In goede staat.

Zeven 19 eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 cm.
Starting price 60 EUR

Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi-stijl schotels. Baars/krab/geisha in tuin decor. Eén schotel chips. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Acht Chinese kop en schotels, 1900
Result: 60 EUR

Lot van acht Chinees porseleinen kop + schotels met geisha decor. Circa 1900. Eén kopje chips. Twee schotels gelijmd, één haarscheur. Afmeting: ............. In redelijk/goede staat.

Chinese vissenkom Ø 40 cm.
Result: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vissenkom. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 40 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek Rozenburg tegeltableau
Starting price 1.200 EUR

Zeldzaam antiek Hollands Rozenburg - Den Haag tegeltableau. Zes-pas. Polychroom. Circa 1900. Amsterdams stadsgezicht in de stijl van Klinkenberg. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

Vijf delen antiek Hollands plateel
Result: 100 EUR

Vijf delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Regina Darlo W.B. bord. ESKAF B/S bord. Princess Ivor Gouda vaas (chip). Zuid-Holland, vaas pronkappel. Princess Ivora vaas. Afmeting: 21 - 27 cm. In go...

Drie delen antiek plateel
Starting price 80 EUR

Drie delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Polychrome pijpvaas Gouda, P.K. Holland. Breetveld Gouda schenkkan. Corel Schoonhoven Holland P.N. bonbonschaal. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Antieke Gouda plateel vaas, H 20 cm.
Starting price 40 EUR

Antieke Gouda plateel vaas. Nr. 112. Jugendstil. Schilder M.IJ. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke platelen rookset
Result: 60 EUR

Drie-delige antieke plateel Arnhem rookset. Circa 1915. Tablet + twee tabakspotten. Afmeting: 7 - 31 cm. In goede staat.