This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
236 Results
Lot: 6000

Napels porseleinen tafellamp

Result: 250 EUR

Napels porseleinen tafellamp met figurengroep en transparante porseleinen lampenkap met half-naakte vrouwen. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip. Afmeting: H 55 x Ø 34 cm. In goede staat.


Lot: 6001

Zes-delig Frans thee-servies

Result: 60 EUR

Vroeg 19e eeuws zes-delig Frans porseleinen empire thee-servies. Landschap/goud decor. Enkele haarlijnen kop + schotel. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 6002

Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 34 cm.

Result: 275 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse Fayence dekselvazen. Chinoiserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 34 cm. In redelijke staat.


Lot: 6003

18e Eeuwse Delftse vaas, H 19,5 cm.

Result: 130 EUR

18e Eeuwse Delftse vaas met chinoiserie decor + bodemmerk. Chips. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.


Lot: 6004

Twee grote empire vazen, H 34,5 cm.

Result: 275 EUR

Twee grote vroeg 19e eeuwse vergulde porseleinen empire vazen met vier figuren/landschap decor. Fijn gedecoreerd. Mooie kwaliteit. Goud op sommige plaatsen iets sleets, maar verder in goede staat. Afm...


Lot: 6005

Grote Herend bokaalvaas, H 38 cm.

Result: 275 EUR

Grote Herend porseleinen bokaalvaas met vogel/vlinder/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Lot: 6006

Twee Arnhemse Ram vazen, 1915

Starting price 400 EUR

Twee grote Arnhemse Ram vazen. Door R. Sterken. Floraal decor. Circa 1915. Eén vaas gerestaureerd, andere goed. Afmeting: 26,3 x Ø 17,3 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 6007

Meissen schaal

Result: 160 EUR

18e - 19e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 3,5 x 16 x 12 cm. In goede staat.


Lot: 6008

Drie delen 18e eeuws Basalt Ware

Starting price 350 EUR

Drie delen 18e eeuws zwart geglazuurd keramiek. Basalt Ware. Met druivenranken decor. Bestaande uit: trekpot, theebus en kom. Chip theebus rand. Chip trekpot rand. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/go...


Lot: 6009

Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel

Result: 275 EUR

Antiek Hollands vijf-delig Delfts Fayence polychrome kaststel met landschap decor. Gemerkt H.B. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.


Lot: 6010

Chinese tulpenvaas, H 40,5 cm.

Result: 950 EUR

Grote drie-delige Chinees porseleinen tulpen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.


Lot: 6011

Antieke Westerwald wandconsole, 1900

Result: 150 EUR

Grote antieke Westerwald steengoed wandconsole met leeuwenkop en koperen ring. Circa 1900. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.


Lot: 6012

Twee Delftse koetjes

Result: 120 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Delftse polychrome liggende koeien. Gemerkt APK. Chips. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 6013

Antieke majolica vaas

Result: 100 EUR

Grote antieke keramieken majolica vaas. Jugendstil. Gemerkt J.S. en genummerd. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Eén scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 6014

Twee vazen, Fischer Budapest

Result: 225 EUR

Twee grote antieke chinoiserie keramieken Fischer Budapest vazen. Circa 1890. Eén vaas chip deksel + leeuw. Eén vaas dekselschade + bovenrand schade. Afmeting: H 44,5 cm. In redelijke staat.


Lot: 6015

Twee Duitse kandelaren, 1920

Starting price 1.200 EUR

Twee grote Duitse kaarskandelaren van porselein. Twee-delig. Met figuren/bloemen/druiven decor. Minimale beschadiging mogelijk. Sitzendorf. Circa 1920. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Lot: 6016

3-Delig klokkenstel

Starting price 2.400 EUR

Kapitaal antiek bronzen klokkenstel met Delfts-blauwe fayence. Met leeuwenkoppen en draken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 74 - 83 cm. In goede staat.


Lot: 6017

Duitse Meissen vaas, H 16 cm.

Result: 80 EUR

Duitse porseleinen Meissen vaas met floraal decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Lot: 6018

Antiek Delfts inktstel

Result: 90 EUR

Antiek Delfts Fayence inktstel. 18e - 19e Eeuw. Eén klauwpoot gelijmd. Afmeting: 8,5 x 12 x 8 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 6019

Italiaanse Jugendstil-stijl vaas

Result: 80 EUR

Grote Italiaanse Jugendstil-stijl vaas met waterlelie decor. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.


Lot: 6020

Twee majolica botervloten

Result: 150 EUR

Twee grote oude/antieke majolica botervloten. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x Ø 23 cm. In goede staat.


Lot: 6021

Zeldzaam Westerwald inktstel

Starting price 200 EUR

Zeldzaam 18e - 19e eeuws Westerwald steengoed inktstel. Duitsland. Lichte randschade. Afmeting: 5 x 14 x 9 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 6022

Makkumer fruittest

Result: 80 EUR

Antieke Hollandse Mukkumer Fayence fruittest. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 15 x 15 cm. In goede staat.


Lot: 6023

Porseleinen tafelschaal

Starting price 250 EUR

Duitse porseleinen tafelschaal met figuren en opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 40 x Ø 25 cm. In goede staat.