This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
376 Results
Lot: 500

Gouden handgemaakte hanger met collier

Result: 1.500 EUR

Gouden collier met bijzondere gouden hanger, 585/000. Collier met wit- en geelgouden bolle schakels, om en om, met daaraan een handgemaakte grote roodgouden hangeroog met daaraan een trinity hanger me...


Lot: 501

Gouden oorstekers, Cleef & Arpels

Result: 2.000 EUR

Prachtige geelgouden oorstekers, 750/000, met parelmoer en diamant. Gemerkt: Van Cleef & Arpels, model alhambra, in de vorm van een klaver met een bewerkte geelgouden rand. Voorzien van parelmoerinleg...


Lot: 502

Gouden broche met bloemen, Bonebakker

Result: 950 EUR

Sierlijke geelgouden broche, 750/000, met 3 uitgewerkte bloemen voorzien van een matte bewerking met als hart een robijn, saffier en briljant geslepen diamant, ca 0,15 ct. Daarnaast is de broche versi...


Lot: 503

Omega seamaster Vintage

Result: 1.200 EUR

Omega Seamaster automatic chronograph horloge model "Jedi" met stalen kast, blauwe wijzerplaat en goudkleurige rand voor de tachymeter. ø 39mm. Met originele stalen band. (aanzetstukken ontbreken.) we...


Lot: 504

Ebel Wave

Result: 1.300 EUR

Ebel Wave damesmodel, staal met goud, voorzien parelmoer wijzerplaat met 8 diamanten en een lunette bezet met 58 diamanten. kastnummer: 03.115.1035S. Voorzien van vouwsluiting. 20 cm. Gedragen in goed...


Lot: 505

Witgouden collier en hanger met opaal en diamant

Starting price 8.500 EUR

Kapitaal witgouden collier met hanger voorzien van diamanten en opaal. Witgouden vossenstaartcollier, 585/000, met daaraan een peervormige hanger, 750/000, bezet met een Egyptische honing opaal voorzi...


Lot: 506

Geelgouden armband met diamant, Fope

Result: 1.400 EUR

Geelgouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-


Lot: 507

Witgouden armband, Fope

Result: 1.900 EUR

Witgouden armband, 750/000, flex it bracelet. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4000,-


Lot: 508

Rosé gouden armband met diamant, Fope

Result: 2.250 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,0 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-


Lot: 509

Omega automatic Dynamic

Starting price 400 EUR

Vintage Omega automatic horloge, Dynamic, two tone dial, met datumaanduiding. Voorzien van originele stalen band. Werkend, kroon en as ontbreken. ø kast 41mm. lengte band totaal 20 cm. Gebruiksporen, ...


Lot: 510

Gouden ring met diamant.

Starting price 800 EUR

Grote geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Dubbele trouwring met daar bovenop een gouden stralend zonvormig element met in het midden een rozet bezet met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca ...


Lot: 511

Gouden choker

Starting price 2.000 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Vierkant gepunnikt collier met in het midden een vierkante buis in het midden versierd met een diagonale band bezet met 5 kleine briljant geslepen diamantjes. ...


Lot: 512

Rosé gouden armband, diskvormig

Result: 750 EUR

Rosé gouden armband, 750/000, met diskvormig schakels voorzien van een hamerslag bewerking. Gemerkt Bron, Smartflex. ø11,5 mm. ca 18,9 gram In zeer goede staat. WVP € 2250,-


Lot: 513

Geelgouden collier met panter en diamant

Starting price 4.700 EUR

Geelgouden collier, 750/000, met diamanten. Gouden allegro collier, 3 rijen, voorzien van bakslot en veiligheid. In het midden zit een rechthoekig element, 11x23mm, met panter bezet met diamanten, ca ...


Lot: 514

Gouden rijring, Le Chic

Result: 300 EUR

Gouden rijring, 585/000, met diamanten. Witgouden ring met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,49 ct. geplaatst tussen geelgouden balkjes. Breedte 3,5 mm. ø 61. ca 3,8. In goede staat


Lot: 515

Witgouden ring met diamant

Starting price 1.800 EUR

Sierlijke witgouden rozetring, 750/000, met diamant. Grote fantasie rozetring, in het midden voorzien van een rozet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,4 ct. Om de rozet zitten 18 bladvormi...


Lot: 516

Witgouden ring met saffier, confetti

Starting price 750 EUR

Witgouden ring, 585/000, met saffier. Gemerkt Bron model confetti. Rijring met 15 saffieren in verschillende tinten bezet in gladomzettingen. breedte 3,4mm. ø 61. ca 4,1 gram. In goede staat


Lot: 517

Witgouden rijring met diamant

Result: 1.500 EUR

Witgouden rijring, 750/000, met 7 diamanten. Grove rijring met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,50 ct. geplaatst in een 4 poots chaton. Breedte 4,5mm ø 6. Totaal ca 5,2 gram. In goede staat


Lot: 518

Witgouden ring met saffier, confetti

Starting price 750 EUR

Witgouden ring, 585/000, met saffier. Gemerkt Bron model confetti. Rijring met 15 saffieren in verschillende tinten bezet in gladomzettingen. breedte 3,4mm. ø 61. ca 4,3 gram. In goede staat


Lot: 519

Witgouden creolen met diamant

Result: 500 EUR

Prachtige witgouden klapcreolen, 750/000, met diamant. Creolen aan de voorzijde pavé bezet met 26 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,00 ct. Breedte creool 10 mm. ø 12x12 mm. ca 9,4 gram. In zeer...


Lot: 520

Witgouden kruis met diamant

Starting price 1.000 EUR

Groot witgouden kruis, 585/000, met diamant. Groot bewerkt kruis met getorste randen en volledig bezet met 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,10 ct. De achterzijde van het kruis is fraai vers...


Lot: 521

Parelarmband met witgouden sluiting en saffier

Result: 850 EUR

Parelarmband met witgouden sluiting bezet met saffier, 585/000. Armband met 3 rijen cultivé parels, ø 7mm, bevestigd aan een langwerpig slot met lijnen bewerking en bezet met 10 rond gefacetteerde bla...


Lot: 522

Witgouden hanger met diamant, Art Deco

Result: 475 EUR

Witgouden hanger, Art Deco, met onyx en diamant. Langwerpige hanger met een achtkantige zetkast versierd met onyx en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,45 ct P/H. Grootte hanger 27 mm. De h...


Lot: 523

Collier van parels en labradoriet en witgouden hanger

Starting price 150 EUR

Collier van zoetwaterparels, ø 9mm, en labradorietstenen, ø 12 mm, versierd met een witgouden cliphanger, 585/000, voorzien van grote zoetwaterparel. lengte 70 cm. Grootte hanger 26x12 mm, inclusief ...