Antieke 19e eeuwse notenhouten één-deurs vitrine kast met schappen en lade. Afmeting: 202 x 60 x 116 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten dressoir met snijwerk. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 90 x 145 x 73 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse buffetkast van eikenhout. Neo barok, met getorste zuilen en butzenglas in de middelste deur boven. Circa 1910. Afmeting: 221 x 196 x 78 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten boeren kabinet met origineel bronzen beslag, halve zuilen, klauwpoten en kapitellen. Afmeting: 250 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse barok-stijl wandvitrines. Circa 1900. Notenhout + eiken. Afmeting: 70 - 80 cm. In goede staat.
Staande messing passpiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 170 x B 74 x D 40 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 83 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten vitrine-opzetkast (buffet). Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 210 x 104 x 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten tafel. Ovaal. Stijlmeubel, met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 89 x 59 cm. In goede staat.
Theetafel met intarsia en messing. Diverse houtsoorten. Met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 74 x 45 cm. In goede staat.
Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse biedermeier eikenhouten meidenkast. Circa 1860. Afmeting: 180x106x44 cm In zeer goede staat.
Franse boulle-stijl klokkast met marqueterie, bronzen versieringen en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 22 cm./198 cm. In goede staat.
Franse-stijl notenhouten bijzettafel met bronzen beslag, lade en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 31 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige veren Haagse School lijst met spiegel. Afmeting: H 73 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van eikenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 77 x 41 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 38 cm. In goede staat.
Oude Indonesische kamferkist met figuren/landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 42 x 85 cm. In goede staat.
Duitse, laat biedermeier, essenhout fineer commode. Circa 1840. Lichte fineerschades. Blad is nieuw gefineerd. Afmeting: 70 x 85 x 55 cm. In redelijke staat.
Duitse notenhouten buffetkast met floraal snijwerk. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 230 x 140 x 64 cm. In zeer goede staat.
Italiaanse bijzettafel met figuur en natuurstenen blad. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 74 x 27 cm. In goede staat.
Eikenhouten theekastje met facet geslepen glas. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 86 x 80 x 38 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten penantkast met laden + deur. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 81 x 54 x 36 cm. In goede staat.
Drie-delige salon zitgelegenheid. Bank + twee stoelen. Met blauw velours gestoffeerd. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 50 x 60 cm./90 x 138 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafel met kolompoot. Afmeting: 75 x 110 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen, ingelegd met koperband. Afmeting: 85 x 50 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse bijbelkist met florale margueterie en bronzen handgrepen. Slot + scharnieren later. Afmeting: 19 x 50 x 40 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke Hindelopen klaptafel + stoel. Handbeschilderd. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 64 x 58 x 75 cm. / 112 x 46 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten toiletspiegel met opbergvak. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 26 cm. In goede staat.
Mahoniehouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.
Antieke ovale spiegel met chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: H 78 x B 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhout gestoken voorpaneel van een poortjeskist. Duitsland. Afmeting: 137 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten kamerscherm in rococo-stijl. Met hand beschilderd linnen doek. Afmeting: 104 x 58 x 37 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank. Neo barok. Tweede helft 20e eeuw. Florale stoffering. Afmeting: 113 x 80 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken barok secretaire met klauwpoten, ranken en origineel ringbeslag. Afmeting: 112 x 120 x 50 cm. In goede staat.
Grote ronde houtgestoken spiegel met polychromie. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: Ø 138 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten buffetkast. Gründerzeit. Circa 1880. Geen tussenstuk. Afmeting: 172 x 130 x 64 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten drie-deurs linnen kast met spiegel. Jugendstil. Uitneembaar. Afmeting: 195 x 176 x 64 cm. In zeer goede staat.
Mahoniehouten bijzettafel met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 68 x 41 cm. In goede staat.
Etagere (boeken) kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 x B 55 x D 33 cm. In goede staat.
Eiken boekenkast met schrijfklep. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: B 124 x H 147 x D 43 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten hangvitrine in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 17 cm. In goede staat.
Notenhouten bankje met petit point stoffering en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 47 x 82 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke ovale spiegels. Goudkleurig. Circa 1900-1960. Afmeting: 48 - 54 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten kabinet met vier lades, twee deuren en messing beslag. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 200 x 132 x 51 cm. In goede staat.
Engelse salontafel van massief mahonie. Circa 1900. Sheraton-stijl. Afmeting: 134 x 99 x H 75 cm. In goede staat.
Twee goudkleurige spiegels met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 58 cm. + H 84 x B 62 cm. In goede staat.
Ovale spiegel met reliëf. 19e Eeuw. Afmeting: H 77 x B 88 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke twee-deurs vitrinekast met polychromie, gebogen deuren en glazen inleg. Louis Quinze-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 42 cm. In goede staat.
Notenhouten bijzettafel met marqueterie en bronzen beslag. Barok stijl. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 44 x 31 cm. In goede staat.
Eikenhouten Franse-stijl wandtafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 126 x 39 cm. In goede staat.
Hollands geëboniseerd theekastje met snijwerk en facet geslepen glas. 19e Eeuw. Afmeting: 90 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico. Circa 1880. Afmeting: 137 x 96 x 46 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel. Afmeting: 94 x 58 x 57 cm. In goede staat.
Eiken buffet. Deels gefineerd. Circa 1880. Afmeting: B 193 x H 180 x D 72 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegel met bronzen ornamenten. Rococo-stijl. Afmeting: 81 x 37 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken haardscherm met ranken/putti/fratzen decor. Neo renaissance. Afmeting: 113 x 58 x 30 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met heraldiek decor. Neo renaissance. Afmeting: 50 x 104 x 9 cm. In goede staat.
Grote wandkast met aan beide zijden kastjes en facet geslepen glas. Afmeting: L 195 x H 95 x D 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Schwarzwalder rooktafel met ranken decor. Afmeting: 85 x 49 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhout gestoken schaarstoel. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 100 x 68 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten armleunstoelen. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 102 - 120 cm. In goede staat.
Mahonie wandkast. Rondom met snijwerk gedecoreerd. Circa 1880. Afmeting: 70 x 70 x 27 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten spiegel met facet geslepen glas + twee vitrinekastjes met bol glas. Circa 1920. Afmeting: 75 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.
Fries eiken kabinet. Circa 1800. Met gebogen lades, getoogde kop en guirlandes. Afmeting: 235 x 171 x 57 cm. In redelijke staat.
Houtgestoken Jugendstil Schwarzwalder etagere tafel. Inklapbaar met floraal decor op blad. Circa 1900. Afmeting: 99 x 74 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.
Ronde iepenhouten uittrektafel met spits toelopende poten. Circa 1930. Afmeting: H 77 x Ø 110 cm uitgetrokken 150 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans rozenhouten schrijfbureau met marmeren blad, bandintarsia en bronzen beslag. Tevens bevindt zich onder in de plint ook een lade. Afmeting: 105 x 128 x 58 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten armleunstoel met moderne stoffering. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 66 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse empire penantkast met volle zuilen. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd in kersenhout. Afmeting: 88 x 47 x 93 cm. In zeer goede staat.
Kersen bijzettafel in 20-er jaren stijl. Met konische poten en één lade. Afmeting: 70 x 70 x 55 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Schellak handgepolitoerd. Afmeting: 96 x 105 x 47 cm. In zeer goede staat.
Ronde bijzettafel van eikenhout. Met gedraaide bolpoten. Afmeting: H 58 x Ø 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Mahonie pronk vertico met spiegel. Rijkelijk bewerkt met bloemen decor. Circa 1870. Afmeting: H 194 x B 114 x D 50 cm. In prima staat.
Damessecretaire. Willem III. Circa 1870. Palissanderhout, deels massief. Interieur met kersenhout. Waarschijnlijk Horrix, Den Haag. Afmeting: H 148 x B 109 x D 52 cm. In goede staat.
Mahonie secretaire. Willem III. Circa 1850. Interieur met veel lades. Afmeting: H 209 x B 104 x D 52 cm. In goede staat.
Empire-stijl tafel. Circa 1900. Palissander blad met messing inlegwerk. Poten met messing afgewerkt. Zeldzaam model. Afmeting: L 176 x B 96 x H 75 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire secretaire met vlakke pilasters. Circa 1820. Minimale fineer schade. Afmeting: 153 x 102 x 48 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten schrijfsecretaire met uitschuifbaar werkblad. Bovenste lade klapbaar. Interieur met veel lades. Afmeting: H 145 x B 108 x D 77 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eiken kist. Front met decoratief inleg- en snijwerk. Zeldzaam model. Afmeting: L 161 x H 63 x D 58 cm. In goede staat.
Eiken secretaire met glasopzet. Biedermeier. Circa 1820. Met schuine klep. Afmeting: H 204 x B 109 x D 54 cm. In goede staat.
Mahonie chaise longue. Holland. Willem III periode. Circa 1860. Recentelijk gestoffeerd. Afmeting: B 202 x H 118 x D 68 cm. In goede staat.
Duits mahonie secretaire. Circa 1850. Interieur met zeven kleine lades. Afmeting: H 160 x B 102 x D 52 cm. In goede staat.
Massief eiken kast. Circa 1910. Meubel recent gerestaureerd. Binnen met vier inleg planken. Niet uitneembaar. Afmeting: H 200 x B 144 x D 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollands secretaire. Circa 1840-1850. Louis Seize-stijl. Binnenwerk met veel lades. Afmeting: H 163 x B 99 x D 50 cm. In goede staat.
Zes stoelen. 20er Jaren stijl. Streng Jugendstil. Recentelijk gestoffeerd. Afmeting: H 94 x B 44 x D 50 cm. Zithoogte: 50 cm. In goede staat.
Franse buffetkast. Circa 1880. Deurpanelen van licht eiken met snijwerk. In goede staat. Afmeting: ..................
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten tafel met leeuwen vol gesneden en klauwpoten. Afmeting: 62 x 102 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire-stijl bank met blauwe stoffering. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 182 x 62 cm. In goede staat.