Drie delen antiek tin. Bestaande uit: Nachtspiegel en twee kruiken. Afmeting: 20 - 46 cm. In goede staat.
Antieke kassa van eikenhout + sleutel. Circa 1920. Afmeting: 20 x 41 x 26 cm. In goede staat.
Chinees natuurstenen vogelfiguur van jade of nefriet. Gestoken. 20e Eeuw? Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese jade of nefriet sculptuur. In de vorm van een platvis. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Zware bronzen Tibetaanse klankschaal met vergulding. Draak decor. Geplaats op houten console. Afmeting: H 4 x Ø 12,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Frans porseleinen tafellamp op vergulde houtgestoken console. Handbeschilderd/floraal. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antieke Hoorn des Overvloeds met plated monturen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse tabaksdozen. 1x Messing met landschap. 1x Blik, met beschildering. Afmeting: 12 - 16,5 cm. In goede staat.
Vier wandlampen. Divers. Brons + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Antieke zes-lichts bronzen barok kaarsenkroonluchter. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 47 x Ø 42 cm. In goede staat.
Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren weegschaal met marmer + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 17 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Set van zeven Engelse messing krukgewichten. In goede staat.
Oude Spaanse gitaar. Ritmo Cadete Spain. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Spaanse gitaar. Yamaha C40. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Vier oude Parker pennen met doublé. Parker Sonnet. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos met reisnecesaire. Deels compleet. Met parelmoer, messing en vergulding. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten dekseldoos met messing inleg. Afmeting: 5,5 x 27 x 18 cm. In zeer goede staat.
Twee grote kristalglazen tafellampen met zwarte kap en chroom. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 32 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Diecast. 1x beer, spaarpot. 1x brievenklem, 19e eeuw. 2x notenkraker, hond, dolfijn, made in England patent. Afmeting: 10 -31 cm. In goede staat.
Zes delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Antiek gewichtenblok met bronzen gewichten van 50 gram tot 1 kilo. Afmeting: 9 x 20 x 6,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten kinder wasmangel. Circa 1900. Afmeting: 28 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen tafellampen. Geëlektrificeerde petroleumlampen, met messing en floraal beschilderd. Circa 1900. Eén vaas onderrand chip. Afmeting: H 69 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote kapitale Duitse steengoed bierpul met tinnen deksel. Circa 1880. Historisme. Landschap met paard en trompet blazende ruiter. Genummerd. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Zeer grote kroonluchter met messing en prismenglas. Ovaalvormig. Afmeting: 70 x 40 x 95 cm. In goede staat.
Drie delen Russisch. 20e Eeuw. (1) Spaanhouten dekseldoos St. Petersburg 1703. (2) Vergulde zilveren lepel. (3) Zoutpot met floraal emaille. Circa 1910. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse snijwerk kronen voor kasten. Afmeting: 52 - 92 cm. In goede staat.
Antiek Sumatra Java kruideniers theeblik. GroschTee. Circa 1910. Afmeting: 24 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke albasten reliëfs. 19e + 20e Eeuw. Figuren in landschap. Eén haarscheur. Afmeting: H 10 x B 9 cm. / H 8 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse merklap/letterlap. Anno 1807. Afmeting: H 40 x B 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tazza met figuren voorstelling en marmeren basement. Deukje bij rand. Afmeting:H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing wandlampen. 20e Eeuw. 1910 + 1960. Afmeting: 33 - 42 cm. In goede staat.
Drie delen Hindelopen? Bestaande uit: beschilderde kammenbak, borstel set en lepelrek. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Vier antieke keramieken dien/onderzet bladen met vernikkelde omranding. Duitsland. Afmeting: Ø 13 - Ø 50 cm. In goede staat.
Twee grote antieke tafelpetroleumlampen met porselein, messing en kristallen reservoirs. Handbeschilderd. Circa 1880. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Grote antieke Japans porseleinen tafelschaal met messing voet. Huwelijk. Afmeting: H 52 x Ø 45 cm. In goede staat.
Drie antieke rooms katholieke vaandels van zijde met goudbrokaat en religieuze voorstelling. Circa 1880. Afmeting: 80 - 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen empire plaquette met strijdwagen. Op mahonie paneel. Afmeting: H 16 x B 26 cm. In goede staat.
Antieke houten dubbelzijdige koekplank met William & Mary. Afmeting: 39,5 x 18 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws op zijde gestikt landschap. In mahoniehouten lijst. Gesigneerd P. Fokke. Vochtvlekken. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijke staat.
Antiek Duitse W.M.F. messing bokaal. Wanderpreis, met namen etc. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse smeedijzeren sloten, waarvan één met sleutel. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Vier oude boeddha (tuin)beelden van beton. Eind 20e eeuw. Afmeting: 38 - 24 cm. hoog. In goede staat.
Lot van drie dozen met antieke kristalglazen pegels voor kroonluchters. Afmeting: L 14 cm. In goede staat.
Zeldzame fijngestoken antieke Schwarzwalder portre montre met eikenblad motief. Circa 1880. Afmeting: 14 x 21 x 11,5 cm. In goede staat.
Drie delen religieus antiek. (1) Onyx + cloisonné. (2) Kristal. (3) Mahonie met intarsia + plated + messing. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koperen samovaars. Eén is verbogen, andere goed. Afmeting: H 40 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Hollandse pijphouders met aardewerken tabakspijpen. Noten + iepenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 55 - 56 cm. In goede staat.
Twee antieke verrekijkers. (1) Vernikkelde veldkijker Evalier Paris, circa 1915. (2) Toneelkijker met parelmoer belijmd. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 10 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke lederen koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.
Twee oude Chinese censers met bodemmerk. Foo-hond + feninks decor. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse bronzen zuigkruik. Afmeting: 9 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Antieke messing haardset met kolenkit. Geëmailleerd. Afmeting: 45 - 67 cm. In goede staat.
Antieke messing haardset met kolenkit. Vierdelig. Afmeting: 52 - 68 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten kolenkit. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 46 x 53 x 38 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit; Grote appelketel, 26 x Ø 27 cm. En een tweekleurige doofpot, 39 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke globe op hardhouten voet. Circa 1930. S.V.H. Staatkundige globe. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Oude saxofoon + koffer. Plated + verguld. Bundy, USA. Mondstuk mist. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Amerikaanse Bundy klarinet in cassette. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Philips luidspreker. Bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
70-er Jaren Taragot blaasinstrument met certificaat in drie-delige cassette. Afmeting: 47 x 11 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Schwarzwalder houtgesneden tafelstuk met kopergeslagen schaal en benen geweren. Gemaakt voor de Nederlandse markt. 1898 -1923 Oranje en Nederland Hou en Trouw. Afmeting: In goede staat.
Antiek messing Art Deco koffie/theeservies met tablet. Circa 1920. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 27 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Vijf oude + antieke ovale lijsten. Messing, hout en verguld. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 11,7 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur portret met messing lijst. Dames portret. Gesigneerd M. Labory. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 9 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen Hollandse boekensteunen met dolfijnen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Jugendstil. Circa 1900. (1) Messing koekjestrommel met glazen houder. (2) Vernikkelde schaal met vrouwenhoofd/waterlelie decor. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder andere; Meissen snijplank, camera, antiek glas, tegels, meetlint, parfumflessen. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken spiegels met latere polychromie. Afmeting: H 48 x B 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wandkandelaar op rood keramieken schotel. Messing met compositie metaal. Historisme. Circa 1870. Afmeting: Ø 33 x 11 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse stickbarometer van mahoniehout. Malizard Paris. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren met putti. Midden 19e eeuw. Eén applicatie mist. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Goudweegschaal in originele houten cassette compleet met gewichten. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 25 x 14 x 3 cm. In goede staat.
Twee grote antieke gietijzeren balansweegschalen + gewichten. Circa 1900. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse gesigneerde boulle dekseldoos. Tahan Fab, Rue de la 30. Afmeting: 21 x 9 x 5 cm. In goede staat.
Bijzondere faun, gesneden uit ivoor met scharnierend deel. Aan de binnenzijde is de faun voorzien van een zilveren versierde rand met horloge, gemerkt Lepine Caris. Het geheel is geplaatst op een acht...
Elizabeth Canada 1976. 100 Dollar. Olympic Gold proof munt. 22 Karaat. Met certificaat. Afmeting: Ø 2,7 cm. Gewicht: circa 13,2 gram. In goede staat.
Antiquarische map. L. Astronomie Populaire en Tableaux Transparents met twaalf ingekleurde lithografieën. Editeurs Kiessling et Comp. + M.M. Couveé. Rug ligt los. Afmeting: 32 x 25 cm. In redelijk/goe...
Antiquarisch oud + nieuw testament uit 1968, herdruk. Met kopergravures naar Pieter Mortier Amsterdam. Afmeting: 9 x 27 x 25 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse antiquarische boeken met perkament. (1) J. Le Sueur, Histoire de lieglife Et de C'empire V. de Partie. (2) J. Le Suer, Histoire de lieglife Et de L'empire VI de Partie. Afmeting: 29 x ...
Twee antiquarische boeken in perkament. (1) De Subhastationibus Et Licitationieus Bracciani uit 1726. (2) Practicae Observationes Civiles, Criminales Et Mixtae, Neapoli 1721. Afmeting: 31 - 35 cm. In ...
Tien Deutscher Aero Club boeken. 50-er Jaren. Verlags-ort Gelsenkirchen-Buer. In blauwe band. Afmeting: 29 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Gietijzeren wandversiering. Wild brengt jager ter graf. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Antieke bronzen bureaukalender met zwart marmeren basement. Holland. Circa 1920. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese messing bloempot met landschap/coulissen decor + olifantenkoppen. Afmeting: H 25 x Ø 28 cm. In goede staat.
Kopergeslagen bloempot op piedestal. Floraal. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen vaas met vis decor. Restauratie bovenrand. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing jardiniere met rondom wild voorstelling + zinken binnenbak. Afmeting: 15 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Oud Engels messing sextant. Gemerkt Stanley London. Messing + ijzer. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 14 x 17 x 29 cm. In goede staat.
Grote antieke kopergeslagen historisme turfkist met figuren decor et cetera. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 57 x 65 x 43 cm. In goede staat.
Twee gipsen tafellampen in Korinthische zuil vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 47 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde messing tafellamp met putti en marmer. Circa 1960. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Drie oude kristallen lampen. Eén plafondlamp en twee wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 68 cm. / 20 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Twee decoratieve tafellampen van composiet. Naar oud antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.