19e Eeuwse Franse reisklok. Palissander met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Emaille wijzerplaat beschadigd. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met opstand. 8-Klok. Gründerzeit. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse eikenhouten Ansonia New York tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen tafelklok met Limoges porseleinen plaquette. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. Tho Wallace Brampton. Eéndaags uurwerk met dag aanduiding. Afmeting: H 216 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houten kolompendule. Wit gelakt. Circa 1870. Louis Philippe. Wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 49 cm. In redelijke staat.
Eterna messing vergulde bureauklok op Carrara marmeren basement. Duitsland. Circa 1920. Afmeting: 16 x 19 x 7 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse wekkerklok. Hond en schaap bij bron. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke Engelse historisme messing bureauklok. Circa 1900. English Clockworks Ltd. Birmingham. Afmeting: .............. In goede staat.
Twee mechanische messing Observer scheepsklokken. 1x stil uurwerk + seconden en 1x uurwerk met slagwerk. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Hermle Westminster tafelklok met kwartier-slag en maanstand. Duits/Frans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sphynxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Zeer grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein. Circa 1820. In originele ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62 x 47 x 16 cm. In goede s...
Franse comtoise met ankergang. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met pronkslinger. Circa 1880. Uurwerk vervuild. Afmeting: 98 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.
Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en scheepjesmechaniek. Afmeting: 139 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese eikenhouten staartklok met wekker en automaat. Gedecoreerd met boot en zeemeermin. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met wekkerfunctie en harpslinger. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met harpslinger. Circa 1880. Afmeting: 45 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren/compositie metalen klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 - 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Louis Seize klok. Le Roy Paris. Circa 1800. Retouches wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Weekloper. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Grote antieke beschilderde Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk. Halfuur-slag. Oudere restauratie. Afmeting: 39 x 29 x 15 cm. In goede staat.