This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Zwavelstokhouder met zilver
Starting price 100 EUR

Porseleinen zwavelstokjeshouder met zilveren deksel en beugel, 833/000, voorzien van graveerwerk. Voorzien van restauratie, wat gedeukt en breukjes in het deksel. ø8x13cm. In redelijke staat

Zilveren bestek in 2 cassettes
Starting price 100 EUR

Twee bestekcassettes met zilveren vorkjes en lepels, 833/000. 1 Cassete met 12 zilveren borrelvorkjes met een strak gevormde steel. MT.: H.Hooijkaas zilverfabriek, Schoonhoven, 10,5 cm. En een cassett...

Zilveren geboortelepel
Starting price 100 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel versierd met figuren. De bak is aan de binnenzijde voorzien van een gravure: EG. 19 cm. Bak iets omgeslagen aan de onderzijde. ca 66 gram...

Twee zilveren vorken
Starting price 100 EUR

Twee zilveren vorken, 925/000, Een lepel met een steelaanzet met enkel of Amsterdams lof en een rond steeleinde met kam. MT.: P.Las van Bennekom, Amsterdam, jl.: K:1819. ca 20 cm, 68 gram. En een lep...

Zilveren opdienlepel
Starting price 100 EUR

Zilveren Empire opdienlepel, 833/000, met een schuitvormige bak en een steel met filetranden. MT.: H.v.Assen, Leeuwarden, jl.;W:1831. ca 128 gram. In goede staat.

2 Zilveren roomlepels, stel
Starting price 100 EUR

Stel zilveren roomlepels, 833/000, met een schelpvormige bak en een steel met krul bekroond met een vogel. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam. 12 cm. totaal ca 51 gram. In goede staat.

2 Zilveren lepels
Starting price 100 EUR

Twee lepels met zilver. Een rijkelijk versierde zilveren lepel, 833/000, met een opengewerkte peervormige bak met wapen en gravure:" Amsterdam". De dubbel getorste steel is bekroond met een molen. jl....

Zilveren vinaigrette (geurdoosje)
Starting price 100 EUR

Bijzonder zilveren vinaigrette (geurdoosje), 833/000, achtkantig met gegraveerde rand, vergulde binnenkant en een bewerkt binnendeksel. 2,7x1,7x0,8cm. 10 gram In goede staat

Twee 18e eeuwse lepels
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuwse lepels rond model met kam. een lepel 21 cm voorzien van initialen DS en een lepel 19,5cm. Totaal ca 100 gram. In goede staat

2 Zilveren gelegenheidslepels
Starting price 100 EUR

Twee zilveren gelegenheidslepels, 833/000, één lepel met een ovale bak voorzien van een geschulpte rand en een voorstelling met figuren, een dubbel getorste steel bekroond een vrouwfiguur met vogel, 2...

Twee zilveren gelegenheids lepels
Starting price 100 EUR

Twee zilveren gelegenheidslepels, 800/000, Art Deco, gelegenheidslepels, waarvan één met een fraaie handgravure en een tekst op de achterzijde: Meggendorfer Schützengilde d. 11 ü 12 Juni 1891, 23,5 cm...

3 Bestekdelen zilver
Starting price 100 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, een cakevork met een getorste steel bekroond met een eikel, MT.: v.d. Meulen, Joure, jl.: c:1962. Strooilepel, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van ...

Zilveren opdienlepel,1876
Starting price 100 EUR

Zilveren soeplepel, 833/000, met ronde bal en een gecontourneerde steel versierd met biedermeier graveerwerk. 27 cm. MT.:: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: r:1876. totaal ca 137 gram. In goede staat

Gouden hanger met blauwe steen
Starting price 100 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met blauwe steen. Hanger met een vierkant gefaceteerde blauwe steen geplaatst in een ruitvormige zetting. Grootte hanger 18x34mm, inclusief oog. ca 4,2 gram. In goede staat

Gouden broche met carneool
Starting price 100 EUR

Geelgouden staafbroche, 585/000, met carneool. Staafbroche met in het midden een rond gefacetteerde carneool, ø 10,5mm. Grootte 39mm. ca 3,4 gram. In goede staat.

Gouden hanger wereldbol
Starting price 100 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met edelstenen. Hanger in de vorm van een wereldbol met lapis lazuli, parelmoer en kwarts. ø 12 mm. ca 1,8 gram. In goede staat

Gouden ring met parel
Starting price 100 EUR

Geelgouden slagring, 585/000, met parel. Fantasie slagring in het midden bezet met een cultive parel, ø 7 mm. ø 56. In goede staat

Zilveren gourmetcollier
Starting price 100 EUR

Zilveren gourmet collier, 925/000, geslepen model, breedte 9 mm, voorzien van een grote karabijnhaak. 50 cm. ca 74 gram. In goede staat

Collier van gitten met gouden slot.
Starting price 100 EUR

Collier van gitten met een geelgouden slot, 585/000. Collier met 2 rijen gefacetteerde gitkralen, ø 7mm, bevestigd aan een ovale sluiting met geschulpte rand en versierd met graveerwerk. 38 cm. ca 57 ...

2 Colliers van barnsteen, donker
Starting price 100 EUR

Twee colliers van donkere barnsteen, een langcollier met voorzien van getrommelde barnstenen, verlopend in grootte, 12-38mm. 65 cm. en een kort collier met getrommelde barnstenen. 14-29mm. Voorzien va...

Gouden ring met diamant
Starting price 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met schakelmotief aan de bovenzijde bezet met 4 singlecut geslepen diamantjes. Breedte 6 mm. ø 59. ca 3,1 gram. In goede staat

Malachiet collier
Starting price 100 EUR

Collier van ronde malachietkralen, ø 8mm, met 8 ijsgematteerde gouden bollen bevestigd aan een matte geelgouden bolsluiting, 585/000. 42 cm. In goede staat

Gouden hanger Camee
Starting price 100 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met Camee. Ovale hanger met een geschulpte en getorste rand, in het midden bezet met een mooi uitgestoken camee. Grootte hanger 20x36mm. ca 3,7 gram. In goede staat

Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollande School. Brug bij de Notre Dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 60 cm. In goede staat.

Achter-glas-schilderij, Indiase bruid
Starting price 100 EUR

Indiase achter-glasschildering. Indiase bruid. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

Anton van der Vet, Bloemstilleven
Starting price 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Anton van der Vet, Stilleven met Delftse kan
Starting price 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met Delftse kan et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Oosterse naakte dame
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Oosterse naakte dame. Afmeting: H 65 x B 43 cm. In goede staat.

Reinder Jan Visscher, Heide gezicht
Starting price 100 EUR

Reinder Jan Visser. 1904 - 1973. Heide gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 78 cm. In goede staat.

Johan Dijkstra, Landschap met zandpad en houten brug
Starting price 100 EUR

Johan Dijkstra. 1896 - 1978. Landschap met zandpad en houten brug. Ets op bruin papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstract
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. 60er Jaren. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 57 cm. In goede staat.

Pidoux, Man met snor en oorring
Starting price 100 EUR

Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

E. van Heemskerck van Beest, Zeegezicht
Starting price 100 EUR

E. van Heemskerck van Beest . 19e Eeuw of ouder. Zeegezicht. Aquarel op papier. Iets vergeeld. Afmeting: H 22 x B 28,5 cm. In goede staat.

Map met lithografiën, Jacht
Starting price 100 EUR

Map met elf jacht-lithografiën. Titelblad La Chasse et Le Gabier. Gustave Armand. Door Louis D. petit Amst... Passe partout vlekken, verder goed. Litho's op papier. Afmeting: H 70 x B 62 cm. In goede ...

Henk van Leeuwen van Oudewater, Landschap bergmeer
Starting price 100 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap bergmeer met figuur en parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.

Brügte?, Landschap in bloei
Starting price 100 EUR

Brügte? 1993. Landschap in bloei met heuvels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x 76 cm. In goede staat.

Nenad Karpov, Winters landschap
Starting price 100 EUR

Nenad Karpov. 1937 - 2018. Russische School. Winters landschap met dorp en paarden in de sneeuw. Enkele vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.

3x Espen Hagen, Indianen portretten
Starting price 100 EUR

3x Espen Hagen. 1964 - 2008. Lithografieën. Indianen portretten. Genummerd. Lithografie op papier. Afmeting: H 22 x B 22 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Starting price 100 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Fannie Bernhard, Landschap
Starting price 100 EUR

Fannie Bernhard. 1992. Landschap met palm-achtige bomen en gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 74 cm. In goede staat.

V de Wal, Platbodems in Hollandse haven
Starting price 100 EUR

V. de Wal. Circa 1920. Hollandse School. Platbodems in Hollandse haven. Olieverf op linnen. Stukje verf mist. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Schildpad theedoos
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse schildpad theedoos met benen pootjes en binnendeksel. Scheurtje in deksel. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Sigarenkist met snijwerk
Starting price 100 EUR

Notenhouten Schwarzwalder snijwerk humidor met rozen decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Vier beschilderde dienbladen
Starting price 100 EUR

Vier 19e eeuwse beschilderde blikken dienbladen met gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 67 cm. In goede staat.

2 Bronzen wandkandelaren
Starting price 100 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen wandkandelaren in Barok-stijl. Eén restauratie. Afmeting: 39 x 42 x 24 cm. In goede staat.

2 Kaarsenstandaards
Starting price 100 EUR

Twee grote oude/antieke kerkelijke messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 - 77 cm. In goede staat.

2 Koperen pannen
Starting price 100 EUR

19e Eeuws koperen eventjes-veel-pan + poffertjespan. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.

Empire doofpot, 1820
Starting price 100 EUR

Zeldzame Empire doofpot van pijpenaarde en messing. Met Griekse-stijl medaillons. Circa 1820. Afmeting: 35 x Ø 23 cm. In goede staat.

Grote Hollandse bijbel
Starting price 100 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse bijbel. Uitgave Thieme/Arnhem. Met honderd afbeeldingen. Vochtvlekken. Afmeting: 37 x 30 x 9 cm. In redelijke staat.

17e Eeuws antiquarisch boek 1699
Starting price 100 EUR

17e Eeuws antiquarisch boek. Commentarius in Concordian Evangelican. In perkamenten band. 1699. Lichte beschadigingen. Afmeting: 8 x 21 x 27 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Starting price 100 EUR

Grote Chinese handbeschilderde spaanhouten dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 42 cm. In goede staat.

18e Eeuws boek met perkament Amsterdam
Starting price 100 EUR

18e Eeuws Hollands antiquarisch boek met perkament over het stadhuis van Amsterdam. Met gravures. Band zit iets los. Afmeting: 15,5 x 10 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen toiletgarnituur
Starting price 100 EUR

Dertien-delig 'Porcelain de Paris' porseleinen toiletgarnituur met floraal decor. 20e Eeuw. Ongebruikt. Afmeting: 6 - 31 cm. In goede staat.

Twee antieke Duitse medailles
Starting price 100 EUR

Twee antieke Duitse medailles. 1x Verdienstkreuz 1914. 1x Friedricht Wilhelm 1843 - 1949. Afmeting: 3 - 4 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse kruithoorn
Starting price 100 EUR

Antieke Amerikaanse zeldzame kruithoorn met adelaar en U.S. et cetera. 19e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Jura klokje met messing beslag
Starting price 100 EUR

Notenhouten klok met messing beslag. Gemerkt Jura West Germany. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Weense regelateur
Starting price 100 EUR

Antieke notenhouten Weense regulateur met bruidskrans. Circa 1870. Wijzerplaat beschadigd. Klokkast overgebeitst. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.

Friese staartklok
Starting price 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 136 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker, bruidskrans en mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 153 cm. In goede staat.

Mahonie fauteuil
Starting price 100 EUR

Laat biedermeier mahonie fauteuil met velours stoffering. Afmeting: H 103 x B 72 x D 64 cm. Zithoogte 42 cm. In goede staat.

Eiken armleunstoel
Starting price 100 EUR

50er-Jaren eiken armleun/bureaustoel. Bekleding met messing siernagels gedecoreerd. Afmeting: H 106 x B 67 x D 67 cm. Zithoogte 50 cm. In goede staat.

Eiken wandkast
Starting price 100 EUR

Eiken wandmeubel met in het midden een facet geslepen spiegel. Holland. 20er-Jaren stijl. Afmeting: H 90 x B 195 x D 28 cm. In goede staat.

Hoekkast met glas in lood
Starting price 100 EUR

Eikenhouten hoekkast eind 19e eeuw met drie deuren waarvan er 2 met glas in lood. Hoekkast heeft snijwerk in de kop en op de onderste deur. 200x78x45 cm in redelijk staat.

Fauteuil
Starting price 100 EUR

Armleun fauteuil, eind 20e eeuw. Armleuning gedecoreerd met ramskoppen. 115x80cm. In goede staat

Bronzen boeddha
Starting price 100 EUR

Oude bronzen boeddha. Met gedetailleerd basement. Afmeting: H 27 cm.In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Jongen op klompen
Starting price 100 EUR

Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Kawitzowski?. Jongen op klompen. Chip. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Vergulde bronzen bok, 1910
Starting price 100 EUR

Antiek vergulde bronzen bok op zwart marmeren basement. Circa 1910. Afmeting: 9 x 8,5 x 3,5 cm. In goede staat.

2 Glazen Presse-papier
Starting price 100 EUR

Twee glazen presse-papier. 1x Floraal met vissen decor. 1x Floraal met vlinder decor. Murano? Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.

Mondgeblazen knijpfles + glas
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde mond geblazen knijpfles met emaille beschildering. Diverse voorstellingen. Plus glas. Afmeting: 13 - 32 cm. In goede staat.

Makkumer kaststel
Starting price 100 EUR

Makkumer polychrome fayence kaststel. Gemerkt Tichelaar. Met figuren/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 34 cm. In goede staat.

Antieke Delftse wandschotel
Starting price 100 EUR

Zeer grote antieke Delftse wandschotel naar Otto Eerelman. Circa 1880. Verso gemerkt Delft F. 1. Blindmerk. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Antieke Rozenburg sierschotel Ø 23,6 cm.
Starting price 100 EUR

Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.

Lot antieke tegels (20 st.)
Starting price 100 EUR

Lot antieke tegels. Twintig stuks. 18e - 19e - 20e eeuw. Hollandse mangaan-kleurige tegels met dorpen en zeegezichten decor. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede sta...

Delftse sierschotel Ø 31 cm.
Starting price 100 EUR

Polychrome Delftse Fayence sierschotel met duif. Circa 1900. Gemerkt APK. Chips. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.

Servies met zilverwerk
Starting price 100 EUR

Vier-delig porseleinen servies met zilveren monturen. Handbeschilderd met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

Antiek tegeltableau
Starting price 100 EUR

Antiek Hollands mangaan-kleurig tegeltableau met bijbelse verzen voorstelling. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 - 145 cm. In matige staat.

Chinees porseleinen penselenwasser
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen penselenwasser met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 9 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 31,5 cm.
Starting price 100 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese koppen
Starting price 100 EUR

Twee Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Twee koppen minimale chips. Eén kop haarlijn. Eén houder chips. Eén houder beschadigd. Afmeting: H 7,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk...

2 Chinese Amsterdams' bont kommen
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams' bont decor. Kleine kom heeft haarlijnen, andere goed. Afmeting: Ø 11,5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas H 28,5 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met geisha's in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

3 Chinese schotels Ø 23 cm.
Starting price 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinees figuur
Starting price 100 EUR

Antiek Chinees porseleinen geglazuurd figuur. Oude man met stok. Enkele beschadigingen bij basement en stok. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chineed bord Ø 23 cm.
Starting price 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Japanse Imari kom op sokkel
Starting price 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen kom op sokkel, met floraal/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 8,5 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas
Starting price 100 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas met grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 24,3 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in tuin/vogels/paradijsvogels decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

5 Chinese Familie Rose kommen
Starting price 100 EUR

Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...

Chinese neksteun
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen neksteun. Sung-stijl. Floraal/vogel decor. Afmeting: 11 x 25,5 x 15,8 cm. In goede staat.

5 Chinese Imari koppen
Starting price 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas, H 32 cm.
Starting price 100 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 15 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met groen craquelé glazuur en drie poten met Foo-honden koppen. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x 22 x Ø 15 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Starting price 100 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Bolvaas met figuren in landschap decor. 1x Schaal met vleermuis decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Starting price 100 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/figuren decor. Bodemmerk. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Twee Chinese rijstkommen + deksel
Starting price 100 EUR

Twee Chinees porseleinen rijstkommen met deksel. Landschap decor. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 10 cm. In goede staat.