Antieke Carrara marmeren pendule. Circa 1870. Uurwerk mogelijk niet origineel. Huwelijk. Wijzerplaat gelijmd + geschilderd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen schenkkannen met figuren/floraal decor. Eén chip bij tuit. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren nafruitscheppen, een lepel, 800/000, met ronde opengewerkte bak met figuur en schelpendecor, bevestigd aan een steel met drakenkoppen bekroond met een zeilschip, gerestaureerd aan de ste...
Willem Hussem, '63. 1900 - 1974. Abstracte compositie. Afmeting: H 55 x B 35 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse fijn gedecoreerde Familie Rose porseleinen vaas met figuren en floraal decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.
Zilveren bonbonmand en roomlepel, 835/000. Opengewerkt bonbonmandje in biedermeierstijl, op een ovale bewerkte voet, met florale greepjes. MT.: Niekerk, Schoonhoven, jl.: r:1977, 17x9x5cm, en een room...
Twee ongesigneerde werken. 21e Eeuw. 1x Bloem stilleven. 1x Fruit stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen capucijn kop en schotels met tuin/pergola/goud decor. Eén kopje gelijmd, rest goed. Afmeting: 8,3 - Ø 13,5 cm.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte pot met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 17,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bruin glazuur en figuren decor. Met bodemmerk. Bovenrand scherven ingelijmd. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met opzet en tollen. Circa 1890. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 900/000, met gezaagd biedermeier patroon, een omgeslagen rand met volutenrand. Geplaatst 3 voluut gevormde poten. ø18x8cm. In goede staat
Grote Chinees porseleinen dekselpot met floraal decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Familie Rose/mandarijn porselein met figuren decor. Bestaande uit: Sauciere, beschadigd. En twee schenkkannen, waarvan één beschadigd en één kan met haarlijn op handgrip. ...
Zilveren miniatuur servies, 835/000, 5-delig, met een koffie- een thee- en een melkkan en een suikerpot, geplaatst op een rechthoekig gecontourneerd blad met opgesoldeerde elementen. Alle delen zijn v...
Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met figuren in landschap decor. Eén vaas bovenrand scherf ingelijmd, andere twee vazen goed. Afmeting: H 12,8 cm. In goede staat.
Twee zilveren doosjes. Eén rond zilveren doosje, 835/000, voorzien van parelrand en monogramgravure: JVC. Voorzien van een vergulde binnenkant. ø6x2cm.MT.: Gebr. Rutgers, 's Gravenhage, jl.:V:1930 En ...
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rond gecontourneerde bak voorzien van zaagwerk, bevestigd aan een gekrulde steel met een haan. MT.: A.A.v.Demmeltraadt, Utrecht, jl.:T:1903. 12 cm. ca 38 gram. I...
Kralentas met antieke zilveren beugel. Gecontourneerde beugel voorzien van floraal graveerwerk, MT.: Jan Omvlee, Leiden, d:1787, met rokhaak, 833/000 in schildvorm met ribdecor en gravure: GEVB. MT.: ...
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie sets + één losse kop. Met Familie Rose/figuren/mandarijn en goud decor. Haarlijnen, minimale chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen decor + vier tekens bodemmerk. Plus twee losse kopjes met Lange Lijs decor, chips. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee bijbels met zilver, 833/000 of goud, 585/000. Bijbel met rode kaft, het nieuwe testament, voorzien van een dubbel zilveren slot met ribbewerking en bloemapplique, eentje ontbreekt, 15x9x6,5cm. En...
H. van Langen. 1874 - 1964. Boeren vrouw handwerkend bij haard. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Haussert. Circa 1930. Duitse School. Poldergezicht met knotwilgen en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Fraai geslepen kristallen coupe met omgeslagen rand en amandelslijpsel op hoge ronde zilveren voet, 835/000, met filetrand.ø 17 cm. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. Minimale chips mogelijk. In goede...
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen diepe borden met floraal/goud decor. Eén goed, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
A. Varnet. Circa 1900. Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse Westminster regulateur met kwartierslag op acht gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Grote zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/vazen decor. Afmeting: 16 x 19 x Ø 11 cm. In goede staat.
L. de Ferraro. Parijs stadsgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x 30 cm. In goede staat.
Ruisman. Tweede helft 20e eeuw. Bosgezicht met man die boomstammen op de kar aan het laden is. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Boeren bruiloft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.
Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse plantenbak met intarsia en messing verguld sierwerk. Vervuild. Binnenbak mist. Afmeting: 17 x 41 x 29 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos (met sleutel) +plated lepels. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen lampenvoeten met figuren voorstelling en goud decor. Met messing basement. Circa 1900. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke kerkelijke messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 - 77 cm. In goede staat.
Grote albasten met verguld messing tafellamp. In de vorm van een Korintische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 46 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse (Amsterdamse), koperen met messing doofpot voorzien van stadswapen en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee antieke palissanderhouten panelen met Jugendstil floraal intarsia. Circa 1910. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse historisme retour Egypte pronkvazen met marmer en compositie metaal. Met figuren voorstelling. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. 1x met benen heft. 1x met zilveren heft. 1x met heft van hoorn. Afmeting: L 87 - 94 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met rondom figuren/teksten/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Jugendstil Majolica onderzetters met vernikkelde omranding. Villeroy en Boch Dresden. Circa 1905. Drie onderzetters met haarlijnen. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese handbeschilderde spaanhouten dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 42 cm. In goede staat.