Groot lot diverse speelgoedauto's. Onder andere; Dinky Toys, Dinky Super Toys, Matchbox, Majorette, Lesney et cetera. Bespeeld. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Antiek goedemorgen wapen met gietijzer en houten heft. Circa 1900. Afmeting: L 70 cm. In goede staat.
Stijlvolle messing/brons gepatineerde tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse coromandelhouten boekensteun met Wedgwood porseleinen plaquettes en vergulde messing versieringen. J. Simonton Grafton St. Dublin. Betjemanns's patent. Afmeting: 40 - 61 cm. In goed...
Antieke Hollandse aardglobe. Circa 1920. Door Dr. R. Neuse, R.E. Kaltofen, Berlin Lichtenfelde. Houten basement. Afmeting: H 64 x Ø 31 cm. In goede staat.
Adriaan La Rivière. 1857 - 1941. Dubbele signatuur. Marktgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen. Erotisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 15,5 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws ikoon. Engel bij Maria. Olieverf op paneel. Stuk omlijsting mist. Afmeting: H 71 x B 48 cm. In redelijke staat.
Zilveren fazant, 925/000, lopend model. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van de staart: HG&CC Kilgore Trophi. Klein stukje van de staart af, verder in goede staat. 18x5x9cm. ca 158 gram.
Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/vogel in bosschage decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en vier schotels, 18e - 19e eeuw. En twee kommen, 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 7 - 15 cm. In redelijk goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren en goud decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met vleermuis/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese dekselvaas met krijger decor + bodemmerk. Deksel gelijmd. Verder goed. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon vaas met lichtbruin craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijne schotels. Divers. Floraal/watervogels decor. Eén schotel haarlijnen, rest goed. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kop + twee schotels met figuren decor. Kop (lichte) randrestauratie. Eén schotel goed. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese natuurstenen (jade) lakstempel met Foo-hond. In lakwerk beschilderde kist met draken en karaktertekens. Afmeting: 12,5 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige vroege Japanse Imari porseleinen dekselvazen met floraal/goud/Foo-honden decor. Circa 1800. Afmeting: H 42 x Ø 21 cm. In goede staat.
Zes delen divers antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie capucijner kopjes, 2x haarlijn. Eén Familie Rose schaal met landschap/floraal/insekt decor, met bodemmerk, goed. Eén 18e ...
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/waterbuffels in landschap/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Landschap met pagode decor, haarlijn + chip. 1x Kang Xi, figuren decor, 1x randschade, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met pioenrozen decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Vijf Chinees porseleinen Kantonese borden. Divers. 19e eeuw. Met figuren, floraal en goud decor. Eén bord haarscheur + minimale chips. Afmeting: Ø 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha in tuin/paradijsvogel decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Zes zeer zeldzame Chinees porseleinen kop en schotels met Encre de Chine decor. 18e Eeuw. Met Europese figuren in landschap decor. Drie schotels, haarlijn. Twee schotels, goed. Twee koppen, goed. Twee...
Twee witte glazen Gülvazen/Michael Bang. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek bronzen figuur. Dame met hoed. A. Heslelud? Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. Blad he...
Antiek mahoniehouten trumeau met twee spiegeldeuren en twee lades. Circa 1830. Afmeting: 94 x 104 x 51 cm. In goede staat.
Miniatuur wortelnoten staand horloge met maanstand en halfuur-slag. Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Franse-stijl console klok op piedestal. Beschilderd met bloemen decor. Met bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Duits uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 189 cm. In go...
Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met knikloop en centraalvuur. Afmeting: L 22,5 cm. In goede staat.
Antiek damast kortzwaard met bronzen heft welke voorzien is van adelaar. Bodemvondst. Mogelijk Romeinse Rijk. Met restvergulding. Op heft inscriptie met No. 12 A3, tevens stempels op lemet, onder ande...
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Kunststoffen anatomie figuur. Vrouwelijk lichaam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 47 cm. In goede staat.
Drie witgouden colliers, 585/000, 2 met een gourmetschakel en 1 met een fantasieschakel. Alle drie voorzien van een veeroog. 38 en 40 cm. Totaal ca 5,1 gram. Nieuw
18e Eeuwse zilveren huwelijkslepel met gevlochten steel, bekroond met William and Mary. Achterkant bak initialen en tekst van latere datum. Twee keer gebruikt. Mr. Julianus Buisink - Leeuwarden. Circa...
Negentien delen oud/antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuws. Onder andere; kopjes, schotels, schaaltjes. Diverse beschadigingen + haarlijnen. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met jagers te paard in landschap met booggeschoten konijn/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 26,5 cm. I...
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot op houten console. Floraal decor. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.