Kleine Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met vleermuis op deksel + merkteken onder deksel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocoladekoppen +1 schotel. Met floraal/goud decor. Eén kop goed. Eén kop en schotel haarlijn. Afmeting: 9 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
19x Diverse antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen kristal met zilver, 833/000. een kristallen bonbonschaaltje met aculadevormige rand, voorzien van een zilveren greep met paardenvorm, ø18cm, een kristallen schaal met omgeslagen rand met be...
Stel van 2 botermessen met zilveren heften, 830/000, met Haags Lofje. Voorzien van oud belastingteken, 16,5cm. In goede staat
Antiek Japans of Chinees porseleinen wierookbrander. Drie-delig met verguld messing en Familie Verte figuren/Foo-hond decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Drie bijbels, 1 bijbel, nieuwe testament met zilveren gecontourneerd slot, 833/000 versierd met graveerwerk en 2 met geelgouden sluiting, 585/000, met een bruin lederen omslag voorzien van gecontourne...
Zilveren tabaksdoos, 13 loth, 812/000, gecontourneerde doos met sierlijke ribben, voorzien van een gravure van Venetië op het deksel en aan de onderzijde een getrembleerde lijnbewerking met medaillon....
Zilveren schaal, 800/000, Rond model met gezaagd floraal patroon met vogels en voluten met een geschulpte rand. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. ø23x6cm. ca 278 gram. In goede staat.
Anna Kerling. 1862 - 1946. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
Hollandse platelen Jugendstil klok. Milana Gouda. Schilder J. Circa 1910. Floraal decor. Functies niet getest. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee bestekcassettes met zilveren vorkjes en lepels, 833/000. 1 Cassete met 12 zilveren borrelvorkjes met een strak gevormde steel. MT.: H.Hooijkaas zilverfabriek, Schoonhoven, 10,5 cm. En een cassett...
Constant Artz. 1870 - 1951. Haagse School. Wintergezicht met windmolen en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.
Drie delen kristal met zilver, Boterstolp met zilveren knop, 925/000, ø12x10cm. een bonboniere, rond model met aculadevormige rand, geplaatst op een rond zilveren voet, ø15x11cm. chip, en een ovale kr...
Paar klederdrachtschoenen met zilveren gespen, 833/000, rechthoekig model met biedermeier patroon, 12x7,5cm. In goede staat
Zilveren schaal, 833/000, ovaal opengwerkt schaaltje met gezaagd bloemdecor en een geschulpte rand. Geplaatst op een ovale ring en voorzien van grepen met krullen en bloemen. MT.:Eggersman, Quint en S...
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Riviergezicht met vrachtaken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
Twee zilveren ajourgezaagde houders, 833/000, houder op 4 poten, 7 cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: R: 1927, en een houder op ronde voet met florale versiering met oud hollandse tafer...
Zilveren roomstel, 925/000, met een roomkan en een suikerbak, rijkelijk versierd met floraal decor en cartouchen met voluten. Geplaatst op 3 klauwpootjes. MT.: Fa Hoeker & Zoon, Amsterdam, jl.:S:1899...
Lot met veterhaken, mergboor en vleesvork. Zilveren mergboor, 835/000, en vleesvork, 925/000, met houten greep en 2 veterhaken met zilveren grepen. 925/000. 17/24cm. In goede staat
Drie delen zilver, 833/000, met een naaldenkoker, achtkantig, versierd met graveerwerk, 11cm, een haak met agatenheft en een breipenhouder, gevlochten met pennen van ganzenveren en een zilveren uitei...
Kristallen karaf met zilverwerk, 800/000, buikmodel karaf bekleed met opengewerkt zilver in floraal patroon. Voorzien van stop met etswerk. ø15x28cm. In goede staat