This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese Yixing trekpot
Starting price 150 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Met vleermuis op deksel + merkteken onder deksel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 x 11 x Ø 7 cm. In goede staat.

2 Chinese chocoladekoppen
Result: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocoladekoppen +1 schotel. Met floraal/goud decor. Eén kop goed. Eén kop en schotel haarlijn. Afmeting: 9 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (19 st.)
Starting price 150 EUR

19x Diverse antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen kristal met zilverwerk
Starting price 120 EUR

Drie delen kristal met zilver, 833/000. een kristallen bonbonschaaltje met aculadevormige rand, voorzien van een zilveren greep met paardenvorm, ø18cm, een kristallen schaal met omgeslagen rand met be...

Stel botermessen met zilver
Starting price 60 EUR

Stel van 2 botermessen met zilveren heften, 830/000, met Haags Lofje. Voorzien van oud belastingteken, 16,5cm. In goede staat

Japanse of Chinese wierookbrander
Result: 100 EUR

Antiek Japans of Chinees porseleinen wierookbrander. Drie-delig met verguld messing en Familie Verte figuren/Foo-hond decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In goede staat.

3 Bijbels met goud en zilver
Starting price 200 EUR

Drie bijbels, 1 bijbel, nieuwe testament met zilveren gecontourneerd slot, 833/000 versierd met graveerwerk en 2 met geelgouden sluiting, 585/000, met een bruin lederen omslag voorzien van gecontourne...

Zilveren tabaksdoos Venetie
Result: 140 EUR

Zilveren tabaksdoos, 13 loth, 812/000, gecontourneerde doos met sierlijke ribben, voorzien van een gravure van Venetië op het deksel en aan de onderzijde een getrembleerde lijnbewerking met medaillon....

Zilveren cakeschaal
Starting price 180 EUR

Zilveren schaal, 800/000, Rond model met gezaagd floraal patroon met vogels en voluten met een geschulpte rand. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. ø23x6cm. ca 278 gram. In goede staat.

Anna Kerling, Boerenvrouw in interieur
Result: 120 EUR

Anna Kerling. 1862 - 1946. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.

Hollandse plateelklok, 1910
Result: 130 EUR

Hollandse platelen Jugendstil klok. Milana Gouda. Schilder J. Circa 1910. Floraal decor. Functies niet getest. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Zilveren bestek in 2 cassettes
Starting price 100 EUR

Twee bestekcassettes met zilveren vorkjes en lepels, 833/000. 1 Cassete met 12 zilveren borrelvorkjes met een strak gevormde steel. MT.: H.Hooijkaas zilverfabriek, Schoonhoven, 10,5 cm. En een cassett...

C. Artz, Wintergezicht
Starting price 500 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Haagse School. Wintergezicht met windmolen en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse lantaarnklok
Starting price 600 EUR

18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.

2 Bonbonnières & boterstolp met zilver
Starting price 60 EUR

Drie delen kristal met zilver, Boterstolp met zilveren knop, 925/000, ø12x10cm. een bonboniere, rond model met aculadevormige rand, geplaatst op een rond zilveren voet, ø15x11cm. chip, en een ovale kr...

Paar klederdrachtschoenen met zilveren gespen
Starting price 200 EUR

Paar klederdrachtschoenen met zilveren gespen, 833/000, rechthoekig model met biedermeier patroon, 12x7,5cm. In goede staat

Zilveren schaal
Starting price 80 EUR

Zilveren schaal, 833/000, ovaal opengwerkt schaaltje met gezaagd bloemdecor en een geschulpte rand. Geplaatst op een ovale ring en voorzien van grepen met krullen en bloemen. MT.:Eggersman, Quint en S...

Onduid. gesig., Riviergezicht met vrachtaken
Result: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Riviergezicht met vrachtaken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

Anton Funke, Vaas met rozen
Starting price 90 EUR

Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.

Twee zilveren houders
Starting price 80 EUR

Twee zilveren ajourgezaagde houders, 833/000, houder op 4 poten, 7 cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: R: 1927, en een houder op ronde voet met florale versiering met oud hollandse tafer...

Zilveren roomstel
Starting price 360 EUR

Zilveren roomstel, 925/000, met een roomkan en een suikerbak, rijkelijk versierd met floraal decor en cartouchen met voluten. Geplaatst op 3 klauwpootjes. MT.: Fa Hoeker & Zoon, Amsterdam, jl.:S:1899...

Zilveren mergboor, vleesvork en veterhaak
Result: 100 EUR

Lot met veterhaken, mergboor en vleesvork. Zilveren mergboor, 835/000, en vleesvork, 925/000, met houten greep en 2 veterhaken met zilveren grepen. 925/000. 17/24cm. In goede staat

3 Delen zilver
Starting price 80 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een naaldenkoker, achtkantig, versierd met graveerwerk, 11cm, een haak met agatenheft en een breipenhouder, gevlochten met pennen van ganzenveren en een zilveren uitei...

Karaf met zilverwerk
Result: 290 EUR

Kristallen karaf met zilverwerk, 800/000, buikmodel karaf bekleed met opengewerkt zilver in floraal patroon. Voorzien van stop met etswerk. ø15x28cm. In goede staat