This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

48. Aprilveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, April 8, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Franse Carrara marmer pendule met EXTRA maandaanduiding !!
Starting price 2.500 EUR

Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...

Vuurvergulde pendule 1820
Starting price 1.350 EUR

Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met Griekse vrouw en bloem. Circa 1820. Peddel bij boot niet origineel. Wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 51...

Zes zilveren borrellepels
Result: 40 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, zuilmodel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. 8,5cm. Totaal ca 48 gram. Nieuw

Zilveren doos
Result: 140 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model, op het deksel voorzien van een gegraveerde voorstelling met paard en koe, met een floraal gestoken rand. Voorzien van monogramgravure: G.B. De zijkanten van ...

2x Pre Columbiaans aardewerk
Starting price 300 EUR

Twee delen pre Columbiaans aardewerk met originele polychromie. 1x Schaal met drie kat-achtige poten. 1x Ghendi met ruitvormige beschildering. Afmeting: 18 - Ø 22 cm. In goede staat.

Drie antieke zilveren lepels (Groningen)
Starting price 180 EUR

Drie antieke zilveren Groninger lepels, jl.:C9: 1807. Laatst afslag, hierna keuren van Koninkrijk Holland. MT.: Van Giffen, Groningen. 21 cm totaal ca 159 gram. In goede staat

Engelse staande klok, 1800
Result: 300 EUR

Engelse staande klok. Wortelnoten met bandintarsia. Met antiek uurwerk. Circa 1800. Huwelijk. Bel, secondenwijzer en datumwijzer missen. Afmeting: H 223 cm. In redelijke staat.

Franse pendule, 1900
Starting price 850 EUR

Grote zeldzame antieke Franse pendule met sluipende indiaan. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 x 60 x 21 cm. In goede staat.

Kleine vuurvergulde directoire pendule
Result: 650 EUR

Kleine antieke vuurvergulde bronzen directoire pendule met zittende vrouw en kruiken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén achterste pootje niet origineel. Afmeting: 28,5 ...

2 Chinese Imari dekselpotten
Starting price 140 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 6 cm. In goede staat.

5 Chinese Imari koppen
Starting price 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Flambé vaas H 24,3 cm.
Result: 500 EUR

Chinees porseleinen flambé oorvaas met creme/rood/blauw verlopen craquelé glazuur. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.

Zilveren snuifdoos, 1851
Result: 90 EUR

Zilveren snuifdoos, 833/000, rechthoekig model met een scharnierend deksel voorzien van een getrembleerde bewerking en randen met lijnen-bewerking. MT.: H.J.v.Halteren, Schoonhoven, jl.: R:1851. 4x6,...

12-Pas tegeltableau, 52 x 39 cm.
Starting price 300 EUR

18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.

6 Religieuze tegels
Result: 50 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse mangaan kleurige religieuze tegels in lijst. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Louis Seize boog-pendule, 1800
Starting price 550 EUR

Antieke Franse Louis Seize boog-pendule. Circa 1800. Messing verguld, met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Duitse tafelklok
Result: 400 EUR

Antieke Duitse tafelklok met kabouter en Lenzkirch uurwerk. Weekloper, stil uurwerk. Met houten basement, metalen kabouter en messing klok. Circa 1880. Afmeting: 49 cm. Functies niet getest. In goede ...

Chinees zilveren waterkan
Result: 900 EUR

Chinees zilveren gieter, 925/000, versierd met een decor van watervogels in het groen. Het hengsel heeft een bamboe-decor. Voorzien van schenktuit en oog. Bodem voorzien van een restauratie. MT.: Wang...

18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
Starting price 3.500 EUR

Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.

2 Zilveren sigarettenkokers
Result: 50 EUR

Twee zilveren sigarettenkokers, 800/000, rechthoekig model, één versierd met een ribdecor en de ander voorzien van een lijnenbewerking langs de rand. 8x9cm. MT.:Lutz & Weiss, Pforzheim. ca 161 gram. I...

Zilveren koektrommel, met onderschotel, 1871
Starting price 700 EUR

Zilveren koektrommel met onderblad, 833/000. Rechthoekige koektrommel voorzien van een scharnierend deksel en versierd met parelranden. De koektrommel is geplaatst op een rechthoekige onderschotel met...

W. Jansen, Rotterdams havendok met schepen
Starting price 180 EUR

W. Jansen. 1892 - 1969. Rotterdams havendok met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

Bing toverlantaarn
Result: 80 EUR

Antieke Duitse blikken Gebr. Bing Nürnberg Laterna Magica met originele doos. Met acht glazen diorama platen. Afmeting: 31 x 29 x 11 cm. In goede staat.

Zilveren Djokja schaal
Result: 55 EUR

Zilveren Djokja schaal, 800/000, rond model met opstaande rand en een gecontourneerde beugel. ø16x13cm. ca 149 gram. In goede staat