Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met Griekse vrouw en bloem. Circa 1820. Peddel bij boot niet origineel. Wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 51...
Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, zuilmodel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. 8,5cm. Totaal ca 48 gram. Nieuw
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model, op het deksel voorzien van een gegraveerde voorstelling met paard en koe, met een floraal gestoken rand. Voorzien van monogramgravure: G.B. De zijkanten van ...
Twee delen pre Columbiaans aardewerk met originele polychromie. 1x Schaal met drie kat-achtige poten. 1x Ghendi met ruitvormige beschildering. Afmeting: 18 - Ø 22 cm. In goede staat.
Drie antieke zilveren Groninger lepels, jl.:C9: 1807. Laatst afslag, hierna keuren van Koninkrijk Holland. MT.: Van Giffen, Groningen. 21 cm totaal ca 159 gram. In goede staat
Engelse staande klok. Wortelnoten met bandintarsia. Met antiek uurwerk. Circa 1800. Huwelijk. Bel, secondenwijzer en datumwijzer missen. Afmeting: H 223 cm. In redelijke staat.
Grote zeldzame antieke Franse pendule met sluipende indiaan. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 x 60 x 21 cm. In goede staat.
Kleine antieke vuurvergulde bronzen directoire pendule met zittende vrouw en kruiken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén achterste pootje niet origineel. Afmeting: 28,5 ...
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 6 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen koppen met tuin decor. Waarvan: Eén kop gaaf, drie koppen haarlijn, één kop chip. Afmeting: 4,5 x Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen flambé oorvaas met creme/rood/blauw verlopen craquelé glazuur. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.
Zilveren snuifdoos, 833/000, rechthoekig model met een scharnierend deksel voorzien van een getrembleerde bewerking en randen met lijnen-bewerking. MT.: H.J.v.Halteren, Schoonhoven, jl.: R:1851. 4x6,...
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse mangaan kleurige religieuze tegels in lijst. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize boog-pendule. Circa 1800. Messing verguld, met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse tafelklok met kabouter en Lenzkirch uurwerk. Weekloper, stil uurwerk. Met houten basement, metalen kabouter en messing klok. Circa 1880. Afmeting: 49 cm. Functies niet getest. In goede ...
Chinees zilveren gieter, 925/000, versierd met een decor van watervogels in het groen. Het hengsel heeft een bamboe-decor. Voorzien van schenktuit en oog. Bodem voorzien van een restauratie. MT.: Wang...
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Twee zilveren sigarettenkokers, 800/000, rechthoekig model, één versierd met een ribdecor en de ander voorzien van een lijnenbewerking langs de rand. 8x9cm. MT.:Lutz & Weiss, Pforzheim. ca 161 gram. I...
Zilveren koektrommel met onderblad, 833/000. Rechthoekige koektrommel voorzien van een scharnierend deksel en versierd met parelranden. De koektrommel is geplaatst op een rechthoekige onderschotel met...
W. Jansen. 1892 - 1969. Rotterdams havendok met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Antieke Duitse blikken Gebr. Bing Nürnberg Laterna Magica met originele doos. Met acht glazen diorama platen. Afmeting: 31 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Zilveren Djokja schaal, 800/000, rond model met opstaande rand en een gecontourneerde beugel. ø16x13cm. ca 149 gram. In goede staat