Grote bronzen buste op marmeren sokkel (mond open). 20e Eeuw. Messerschmidt. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Man met baard en gitaar. Gesigneerd Roussenau. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zware bronzen neushoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 42 x 15 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Man met vaandel, zwaard en lauwerkrans. Gesigneerd D. Grisard. 1872 - . Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Bronzen figurengroep. Gesigneerd C.M. Russel. USA. Indiaan jaagt op bizon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste. Esmeralda. Circa 1900. Gietersmerk L.V. Leon Viret. Door Emmanuel Vilanis. 1858 - 1914. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur door H. Müller. Herder met zijn schapen. Circa 1920. Afmeting: 25 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Frans bronzen figuur. Man met zeis. L' angelus. Gesigneerd Levasseur (Henri Louis). 1853 - 1934. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht geplaatst op marmeren basement. Meisje met hoed en stok. Gesigneerd Georges Omertha. 1895 - 1925. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Grote bronzen ballerina op zwart marmeren basement. Gesigneerd Degas (naar). 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Moderne stijl, metalen figuur met bronskleurig patina. Naakte man. Alberto Giaconetti. 20e Eeuw. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte dame met handdoek. Door Peter Hoogerwerf. 1956 - . Gesigneerd. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Bronzen edelhert door Hans Guradze. 1861 - 1922. Gesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 36 x 42 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur. Gesigneerd H. Müller. Ganzenhoedster. Circa 1920. Afmeting: 19 x 24 x 9 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten religieuze beelden. Minimale beschadiging sokkels. Afmeting: H 65 - 66 cm. In goede staat.
Twee antieke brons gepatineerde Jugendstil figuren. Compositie metaal. (1) Coup de Soleil. (2) Coup de vent. Afmeting: H 36 - 37 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten Maria beeld. Vermoedelijk België of Frankrijk. Mooie patina. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen neushoorn met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl luipaard op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 30 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur van de god Pan. Met dwarsfluit, kind en druiventros. Ongesigneerd. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil vaas. Circa 1900. Halfnaakte vrouw en Amor. Twee deukjes achterzijde. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans bronzen figuur. Man met hoed en boek. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Bronzen fazant. Koud beschilderd. Gesigneerd Matgrab. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 6 cm. In goede staat.
Twee geëmailleerde messing vogels op keramieken basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek bronzen figuur. Dame met hoed. A. Heslelud? Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen schildpad met brons-kleurige patina. Circa 1900. Afmeting: 21 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Vijf plated messing vogel figuren. Koudbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen Jugendstil schaal met liggende naakte vrouw en floraal zweepslag decor. Door . A. Buytts? Afmeting: 15 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Plated messing Rolls Royce op marmeren basement. Spirit of Ecstasy. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Groot bronzen Hermes figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Bronzen hand met vrouwelijke torso geplaatst op marmeren basement. Afmeting: 19 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Groot bronzen masker met zwart marmeren sokkel. Albert Schweitzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Twee antieke brons gepatineerde figuren met biervaten. Bierbrouwers. Op marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.
Groot bronzen masker met zwart marmeren sokkel. Albert Schweitzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Antieke loden figuur op marmeren basement. Bodemvondst. Voorstellende een Romein. Afmeting: 9 x 9,5 x 5 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Oud/antiek Hindoeïstisch bronzen boeddha figuur. Afmeting: H 14,3 cm. In goede staat.
Antiek figuur. Jongen met kegels en kegelbal bij raam. Circa 1900. Onyx met compositie metaal. Afmeting: 27 x 16 x 19 cm. In goede staat.
Bronzen kraai op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Arabische ruiter met hoorn. Op sokkel van albast. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Bronzen haan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Moderne bronzen androgyne vrouwelijke danseres op zwart marmeren basement. Afmeting: 39 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Grote eikenhout gestoken putti. Geen polychromie meer. 19e Eeuw. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Antiek gepatineerde betonnen buste. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Bronzen herdenkingsplaquette 'Eigenhulp Verzekering Den Haag 1879 - 1929'. Ontwerp Chris van der Hoef, 1875 - 1933. Afmeting: 10 x 7,5 x 1,5 cm. In goede staat.
Picasso-stijl bronzen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 5 cm. In goede staat.
Bronzen keiler (everzwijn) op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Twee zware moderne aardewerken beelden in bronskleur. Gesigneerd Jordan Austin Prod. 1984. Man en vrouw. Afmeting: 59 - 61 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta borstbeelden. Dantes + Laurentius. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
Bronzen vogel gemonteerd op steen. In Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Oosters bronzen fabelfiguur met knots. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees bronzen boeddha hoofd met vier gezichten. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen plaquette met afbeelding van wijsheer. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws bronzen figuur op natuursteen. Wandelende jongen met mand op de rug. (zwavelstokhouder) Afmeting: 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Zuid Europees houtgesneden heilig figuur. Maria met kindje Jezus. Beschadigingen + houtbeval. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: 41 - 54 cm. In goede staat.
Gipsen buste van dame. Met zilver beschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 39 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met telefoon. Gesigneerd R. Rude. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met boek. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Bronzen paard op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.