Bronzen keiler (everzwijn) op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen herdenkingsplaquette 'Eigenhulp Verzekering Den Haag 1879 - 1929'. Ontwerp Chris van der Hoef, 1875 - 1933. Afmeting: 10 x 7,5 x 1,5 cm. In goede staat.
Picasso-stijl bronzen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 5 cm. In goede staat.
Twee zware moderne aardewerken beelden in bronskleur. Gesigneerd Jordan Austin Prod. 1984. Man en vrouw. Afmeting: 59 - 61 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta borstbeelden. Dantes + Laurentius. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
Bronzen vogel gemonteerd op steen. In Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Oosters bronzen fabelfiguur met knots. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees bronzen boeddha hoofd met vier gezichten. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen plaquette met afbeelding van wijsheer. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Zuid Europees houtgesneden heilig figuur. Maria met kindje Jezus. Beschadigingen + houtbeval. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws bronzen figuur op natuursteen. Wandelende jongen met mand op de rug. (zwavelstokhouder) Afmeting: 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Gipsen buste van dame. Met zilver beschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 39 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met boek. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Vrouw met telefoon. Gesigneerd R. Rude. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: 41 - 54 cm. In goede staat.
Bronzen paard op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur. Faun met naakte vrouw en putti. Gesigneerd Clodion. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Gesigneerde grote antieke Japanse bronzen figurengroep. Spelende kinderen. Op houtgestoken basement. Circa 1880. Afmeting: 32 x 60 x 34 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws gesigneerd bronzen figuur. Naakte dame met Amor. Door T.H. Baeumer Fecit. 1891. 1836 - 1898. Dame knipt Amor vleugels af. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote bronzen buste op marmeren sokkel. Messerschmidt. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht en hand. Geplaatst op albasten basement. Door L. Losson of Posson? Circa 1910. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Zittende dame met duif. Door Charles Cumberworth. 1811 - 1852. Afmeting: 39,5 x 38 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Maria beeld met kindje Jezus. Beschadiging voet + vinger. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.